Autori arhiiv

Guillaume Henry läheb Riccisse

10. oktoober 2014 |  postitas Egle  |  Mood, Uudised

Carveni loovjuhil Guillaume Henry’l on käsil töökohavahetus – temast saab Nina Ricci moemaja uus juht. Henry läheb Riccisse Peter Coppingi asemele, kes peaks lähiajal kinnitama, et temast saab Oscar de la Renta uus loovjuht.

Nina Riccit omava Puigi omanik Ralph Toledano ütleb, et Henry „kunstiline visioon, intuitsioon, intelligents ja karisma“ aitavad moemajal ellu viia „suuri ambitsioone“.

Henry töötas Carvenis viis aastat. Ricci moemajas alustab ta 5. jaanuaril ning näitab oma esimest, 2015. aasta sügis/talve kollektsiooni kuu hiljem.

guillaume_henry_

guillaume_henry_

Bookmark and Share

Alexa Chung lõi käed Tommy Hilfigeriga

10. oktoober 2014 |  postitas Egle  |  Mood, Uudised

Alexa Chungil on käsil järjekordne koostööprojekt – Tommy Hilfiger on kutsunud ta oma kodulehe külalistoimetajaks. Alexa ülesandeks on stiliseerida iga kuu veebilehel sügis/talve kollektsiooni rõivaid.

Töö algab kohe ja lõpeb jaanuaris.

alexa-chung

alexa-chung

Bookmark and Share

Subway soovitab naistel saledat joont hoida

6. oktoober 2014 |  postitas Egle  |  Ilu, Mood, Uudised

Või muidu ei mahu nad oma seksikatesse halloweenikostüümidesse ära.

Bookmark and Share

Cara Delevingne’i DKNY kollektsioon

3. oktoober 2014 |  postitas Egle  |  Ilu, Mood, Seltskond, Uudised

Cara Delevingne proovib DKNY egiidi all kätt disainerina. Supermodellil on valminud kollektsioon, mis oleks justkui tema enda garderoobist välja astunud: T-särgid, sviitrid, nabapluusid, kombinesoonid ja mütsid.

„Ma hakkasin DKNY juures tööle kaks aastat tagasi,“ räägib Cara. „Nad on alati minu panust, isiklikku stiili ja ideid toetanud. DKNY on urbanistlik ja uuenduslik, aga eelkõige isikupärane. Nad tõesti austavad veidrust meis kõigis, nii et te võite olla need, kes te olete.“

Kollektsioon on suuremates kaubamajdes, DKNY poodides ja veebipoes saadaval alates 15. oktoobrist.

Cara Delevigne

Cara Delevigne

Bookmark and Share

Barbie Lagerfeld on läbi müüdud

1. oktoober 2014 |  postitas Egle  |  Mood, Seltskond, Uudised

Kui lootsite Barbie Lagerfeldile küüned taha saada, peate suu puhtaks pühkima – terve partii Moekeiser Karl Lagerfeldi järgi kujundatud Barbie’sid on Net-a-Porteri veebipoes viimseni läbi müüdud.

Musta jakki, valget kõrge kaelusega särki, tumedaid prille ja musti saapaid kandev nukk maksis 200 dollarit ning kadus veebipoest paari tunniga. Tõsi, eBay’st võib üksikuid Barbie Lagerfelde veel leida, kuid need maksavad juba 900-3500 dollarit.Barbie Lagerfeld on läbi müüdud

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes