Autori arhiiv

Briti laulja Foxes H&Mi Dividedi kampaanias

15. juuni 2015 |  postitas Egle  |  Elustiil, Uudised

Briti laulja Foxes H&Mi Divided kampaanias

H&M Divided sügiskampaania staar on Grammyvõitjast lauljatar Foxes. „H&Mi kampaania tegemine oli väga lõbus,“ räägib ta. „Riietel on kõvasti karakterit, mis tähendab, et nendega saab mängida, ja parim on see, et need on sellegipoolest minu moodi riided.“

Sügiskollektsioon jõuab poodidesse juuli keskel.

Bookmark and Share

Jennifer Aniston Smartwateri kampaanias

15. juuni 2015 |  postitas Egle  |  Elustiil

Jennifer Aniston Smartwater kampaanias

Jennifer Aniston on jätkuvalt Smartwateri muusa. Kampaania pildistas Ruven Afanador.

Bookmark and Share

Sarah Jessica Parker on uus Jordache’i muusa

15. juuni 2015 |  postitas Egle  |  Uudised

Sarah Jessica Parker for Jordache.
80ndate kuuma teksabrändi Jordache uus saadik on Sarah Jessica Parker! Näitlejatar ja moedisainer näitab end nii Jordache Look Collectioni kui ka Jordache Collectioni kampaaniates. Kampaaniad pildistas Michael Thompson.

Jordache’i kampaaniates on osalenud ka Heidi Klum ja Elizabeth Hurley.

Bookmark and Share

Mood Tokyos

7. november 2014 |  postitas Egle  |  Mood

Tokyo tänavad on oktoobri lõpus moodsamad kui muidu. Esiteks leiab aset sarnaselt paljude muude maailma linnadega Tokyoski moenädal. Teine põhjus on aga see, et jaapanlased armastavad kohutavalt Halloweeni ja hakkavad seda tähistama juba paar nädalat enne õiget päeva. Seega saavad niigi pöörased ja ekstsentrilised cosplay-persoonid (cosplay = costume play) hoogu juurde. Ja tähistamine ei pea Tokyos sugugi tähendama kinnisele stiilipeole minemist. Kõige rohkem publikut, rõõmu ja tähelepanu saab ju päeval Harajuku ja öösel Roppongi linnaosa tänavatel seistes!

Bookmark and Share

Guillaume Henry läheb Riccisse

10. oktoober 2014 |  postitas Egle  |  Mood, Uudised

Carveni loovjuhil Guillaume Henry’l on käsil töökohavahetus – temast saab Nina Ricci moemaja uus juht. Henry läheb Riccisse Peter Coppingi asemele, kes peaks lähiajal kinnitama, et temast saab Oscar de la Renta uus loovjuht.

Nina Riccit omava Puigi omanik Ralph Toledano ütleb, et Henry „kunstiline visioon, intuitsioon, intelligents ja karisma“ aitavad moemajal ellu viia „suuri ambitsioone“.

Henry töötas Carvenis viis aastat. Ricci moemajas alustab ta 5. jaanuaril ning näitab oma esimest, 2015. aasta sügis/talve kollektsiooni kuu hiljem.

guillaume_henry_

guillaume_henry_

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes