Autori arhiiv

Gapi teksakampaania

17. september 2014 |  postitas Egle  |  Mood

n-GAP-ADS-large570

Gap värbas oma Dress Normal teksakampaaniat lavastama ei kellegi muu kui Hollywoodi hiiglase David Fincheri enda. Fincher filmis noori, ilusaid inimesi, kel on kiire. Ühe teemaks on suudlus, teises jookseb mees treppidest üles, et saada kätte naine, ning kolmadas kisub keegi endal taksos püksid jalast.

Kas tunnete tungi „normaalselt“ riietuda ja Gapi teksaseid kanda?

Bookmark and Share

Jean Paul Gaultier lõpetab ready-to-wear kollektsioonid

17. september 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Jean Paul Gaultier teeb lõpu meeste ja naiste ready-to-wear kollektsioonidele, põhjendades seda „äripiirangute“ ja ülekoormusega. Gaultier ja emakompanii Puig jätkavad haute couture’i kollektsioonidega, aga ka parfüümide ja aksessuaaridega.

„Peale rohkem kui 38 aastat meeste ja naiste ready-to-wear kollektsioonide loomist on saabunud aeg panna teatud tegevustele piir ning keskenduda haute couture’ile, parfüümidele ja mõningatele koostööprojektidele, mida ma pole veel jõudnud lähemalt uurida,“ teatab Gaultier. „See on uus algus, ma saan oma loomingulisust väljendada täielikult ja ilma piiranguteta.“

la-suite-elle-decoration-by-jean-paul-gaultier-2

Bookmark and Share

Serena Williams Beats by Dre kampaanias

15. september 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Serena Williams käivitab selles Beats by Dre reklaamiklipis trennihooaja. Sest kui need kaadrid teis trenniisu ei tekita, ei tekita neid mitte miski.

Bookmark and Share

Peter Copping liitub Oscar de la Renta moemajaga?

15. september 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Kuum kuulujutt räägib, et Peter Coppingist on saamas Oscar de la Renta vanemdisainer. Copping on Nina Ricci moemaja juhtinud 2009. aastast saadik. Oscar de la Renta on Briti disaineril silma peal hoidnud juba mõnda aega.

82aastane de la Renta on öelnud, et tal ei ole niipea plaanis pensionile minna, kuid talle meeldib end ümbritseda andekate disaineritega. Nii töötas tema moemajas mõnda aega häbistatud moedisainer John Galliano.

Copping on töötanud ka Christian Lacroix ja Louis Vuittoni momejades.

mfl-peter

Bookmark and Share

Cameron Diazi esimene aksessuaarikollektsioon

11. september 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Cameron Diaz esitleb oma esimest täissuuruses aksessuaarikollektsiooni, mis on valminud koostöös Pour La Victoire’iga. Cameronist sai 2013. aastal brändi loovjuht ning tal on valminud üks kapselkollektsioon.

„Kui ma Pour La Victoire’iga töötama hakkasin, olid moes kõrged platvormkingad,“ räägib Cameron. „Ma ise neid ilmtingimata kanda ei tahtnud, sest mul seda pikkust jagub niigi. Mind huvitavad pigem funktsionaalsed kingad. Selle juurde me oma kollektsiooniga lähemegi – funktsionaalsus.“

Cameron-Diaz-4-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888

Cameron-Diaz-6-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888

Cameron-Diaz-9-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888

Cameron-Diaz-12-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888Cameron-Diaz-13-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888Cameron-Diaz-17-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes