Autori arhiiv

Läti-Eesti muusikapidu Positivus

19. juuli 2015 |  postitas Egle  |  Uudised

p1

17.-19.juulil toimus juba üheksandat korda Salacgrivas Läti-Eesti ühiseks muusikapeoks ristitud festival Positivus.

p2

Peaesinejad olid Tom Odell, Placebo, Robert Plant, Kasabian, Basement Jaxx, aga tõelised publikumagnetid olid ka näiteks meie oma Ewert and the Two Dragons ja Curly Strings.  Rahvas rokkis kolmel päeval nii vihmas kui päikeses ja nautis põhjamaiseid valgeid suveöid.

p3

Lisaks muusikale ja festivalimelule pakkus Positivus võimaluse ka Läti ja Eesti disainerite loominguga tutvuda, esindatud olid näiteks mitmeid Läti disainereid koondav ühendus Double Notch, uhkete loomaprintidega särkide ja piltidega  Zveru Darzs,  psühhedeeliliste mustritega rõivakolleksiooniga ZIB, siidist ja kašmiirist rõivaid loov Matilde, vahvaid faunast inspireeritud ehteid pakkuv Misha Creations ja Dolly Lolly, nahast kauneid käepaelu tootev Buduart ja Eestist näiteks juba hästi tuttavad Heavy Mental ja Tuub.

p5

p6

p7

p9

p10

p11

p4

p12

Bookmark and Share

Briti laulja Foxes H&Mi Dividedi kampaanias

15. juuni 2015 |  postitas Egle  |  Elustiil, Uudised

Briti laulja Foxes H&Mi Divided kampaanias

H&M Divided sügiskampaania staar on Grammyvõitjast lauljatar Foxes. „H&Mi kampaania tegemine oli väga lõbus,“ räägib ta. „Riietel on kõvasti karakterit, mis tähendab, et nendega saab mängida, ja parim on see, et need on sellegipoolest minu moodi riided.“

Sügiskollektsioon jõuab poodidesse juuli keskel.

Bookmark and Share

Jennifer Aniston Smartwateri kampaanias

15. juuni 2015 |  postitas Egle  |  Elustiil

Jennifer Aniston Smartwater kampaanias

Jennifer Aniston on jätkuvalt Smartwateri muusa. Kampaania pildistas Ruven Afanador.

Bookmark and Share

Sarah Jessica Parker on uus Jordache’i muusa

15. juuni 2015 |  postitas Egle  |  Uudised

Sarah Jessica Parker for Jordache.
80ndate kuuma teksabrändi Jordache uus saadik on Sarah Jessica Parker! Näitlejatar ja moedisainer näitab end nii Jordache Look Collectioni kui ka Jordache Collectioni kampaaniates. Kampaaniad pildistas Michael Thompson.

Jordache’i kampaaniates on osalenud ka Heidi Klum ja Elizabeth Hurley.

Bookmark and Share

Mood Tokyos

7. november 2014 |  postitas Egle  |  Mood

Tokyo tänavad on oktoobri lõpus moodsamad kui muidu. Esiteks leiab aset sarnaselt paljude muude maailma linnadega Tokyoski moenädal. Teine põhjus on aga see, et jaapanlased armastavad kohutavalt Halloweeni ja hakkavad seda tähistama juba paar nädalat enne õiget päeva. Seega saavad niigi pöörased ja ekstsentrilised cosplay-persoonid (cosplay = costume play) hoogu juurde. Ja tähistamine ei pea Tokyos sugugi tähendama kinnisele stiilipeole minemist. Kõige rohkem publikut, rõõmu ja tähelepanu saab ju päeval Harajuku ja öösel Roppongi linnaosa tänavatel seistes!

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes