Autori arhiiv

Cara Delevingne õpetab, kuidas kõrgetel kontsadel kõndida

29. september 2014 |  postitas Kärt  |  Mood

Cara Delevingne on ajakirja W oktoobrinumbri kaanestaar ja selles klipis räägib ta oma lapsepõlveunistusest saada Disney staariks, küsimustest, mida ta kuninganna Elizabeth II-le esitada tahaks ja paljust muust huvitavast. Muu hulgas saame teada, kuidas kõrgetel kontsadel kõndida.

Bookmark and Share

Guillaume Henry läheb Ricci moemajja?

29. september 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

Kuulujutt räägib, et Ricci moemaja juhil Peter Coppingil on jalge all tee Oscar de la Renta moemajja. Ricci uueks loovjuhiks võib saada Carveni „imelaps“ Guillaume Henry.

Ricci on viimasel ajal läbirääkimisi pidanud mitme noore talendiga. Henry on nende seas üks tugevamaid.

Ricci emakompanii Puig juht Ralph Toledano ütleb vaid: „Me ei kommenteeri kuulujutte.“

Guillaume-Henry-for-Carven

Bookmark and Share

Victoria Beckham avas Londonis oma esimese poe

26. september 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

Victoria Beckham avas Londoni Mayfairis Dover Streetil oma „teise kodu“ – 6040 ruutjalal ja kahel korrusel laiuva poe, mis meenutab pigem kunstigaleriid kui tüüpilist luksuskaubapoodi.

Kaupluse kujundas Harvardi professor arhitekt Farshid Moussavi. „Tahtsin kontseptuaalset ruumi, mis oleks samas ka soe ja kutsuv,“ ütleb Victoria eile avatud poe kohta. „Ma tõesti tahtsin, et inimesed tunnetaksid minu kohalolu kohe, kui nad uksest sisse astuvad.“

Poes pakutakse kõike alates valmisriietest ja lõpetades aksessuaaridega. Proovikabiinid on avarad ja kassat ei olegi – makseid teostatakse iPadi abil.

„Esimest korda on see minu disain, minu visioon,“ räägib Victoria. „Nii tuleks minu arvates riided välja panna, nii tuleks neid näha. See on mulle väga põnev aeg – ma teen midagi, mida klient minu arvates tahab.“

vb1

vb2

vb3

vb4

vb5

Bookmark and Share

Karl Lagerfeld esitleb järjekordset kassikollektsiooni

24. september 2014 |  postitas Kärt  |  Mood

Karl Lagerfeldi armas valge ärahellitatud kass Choupette lööb laineid Lagerfeldi enda brändi aksessuaarikollektsioonil. Seekord on ta võtnud Monster Choupette’i kuju, et ilmestada kotte, jalatseid, rätte, T-särke, sviitreid ja sokke. Kollektsioon jõuab müügile novembris.

monster-choupette01monster-choupette02monster-choupette03

Bookmark and Share

Karl Lagerfeldist tehakse näitus

24. september 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

50 aastat Fendi juhina tegutsenud ning rohkem kui kolm aastakümmet Chaneli roolis olnud Karl Lagerfeldi karjäär väärib tähistamist. Sestap paneb Bonni Bundesklunsthalle kokku näituse Karl Lagerfeldi elust ja kunstist.

Näitust kureerib Lagerfeldi hea sõbranna, nõuandja ja muusa leedi Amanda Harlech. Näitus on avatud 27. märtsist 13. septembrini.

lagerfeld-harlech-_2251425a

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes