Autori arhiiv

Nõelasilmast tulnud

26. august 2015 |  postitas Kristi  |  Seltskond

-MKJDfAwlkaBf68bi9ffzHzTuQum4LA2ZU6Y-fy0NiY

Baltmani rätsepad valmistasid meie korvpallikoondisele Riias toimuva korvpalli EM-i jaoks eriti šikaarsed ülikonnad!

4plogjkk50sxzr4BfRwOVxv9ij_2CJ0B6xf9a9uOd2U

Korvpalliliidule ülikondade õmblemiseks kulus 120 meetrit kangast ja 480 nööpi ning mitmete mängijate mõõtmiseks läks vaja lausa redelit! Tulemus sai peen ning fotosessiooni põhjal võiks arvata, et nii mõnigi mängija võiks korvpalli kõrvalt vabalt tegeleda ka modellitööga.

20150813_Eesti_Korvpallikoondis_Baltman

Baltman on seni riidesse pannud pikaaegse koostööna näiteks jalgpallikoondist, Montoni kaubamärgi alt aga on kestnud juba aastakümneid koostöö Eesti Olümpiakomitee ja olümpiakoondistega. “Meie Leedu harufirma paneb rõivaisse näiteks Kaunase Žalgirise kossumeeskonna treenerid,? sõnas Baltika juht Meelis Milder,lisades, et “anda soliidne, väärikas ilme meie korvpalli rahvuskoondisele on Baltika jaoks missiooniküsimus ja kindlasti ka auasi.”

Fotod Joosep Martinson

Bookmark and Share

Viru Keskuse Rahva Raamatu väljapanek valiti maailma parimaks

17. august 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

Rahva Raamat display_1

Viru Keskuse Rahva Raamatus romaani „The Girl on the Train” väljapanek sai tunnustuse kirjastuse Penguin Random House UK korraldatud rahvusvahelisel “The Girl On the Train” väljapanekuvõistlusel, saavutades seal I koha. Käesoleva nädala lõpuni üles jääva võidukoha toonud ekspositsiooni autor on Sirly Oder.

Rahva Raamat display_6

Teatri- ja kostüümikunstniku kogemusega Sirly Oder on Rahva Raamatu kaupluste väljapanekujuht ning temale on see esimene rahvusvaheline tunnustus oma väljapaneku eest. „Võit oli suur üllatus, aga samas ka väga suur tunnustus, sest võistluse korraldanud Penguin Random House UK on väga mainekas kirjastus ning rahvusvahelises konkurentsis võiduga välja tulla on suur saavutus arvestades, et konkursist võtsid osa raamatukauplused üle maailma,“ ütleb Oder.

Rahva Raamat display_9

Raamat „The Girl on the Train” on psühholoogiline triller, hetkel ülemaailmne bestseller, mis püsinud kuude viisi raamatumüügi edetabelite tipus. Väljapaneku idee jaoks sai Oder inspiratsiooni raamatu peategelasest Rachelist, kes ei suuda eksabikaasast üle saada ja vaigistab oma valu alkoholiga. „Seepärast lisasin väljapanekusse Rahva Raamatus müügis olevaid kinketooteid, mis seostuvad alkoholiga. Need püüavad pilku ja loodetavasti tekitavad ahaa-momenti neis lugejais, kes juba teavad, millest raamatus juttu tuleb. Lisaks on kogu lugu jutustatud kolme naise seisukohast ja tahtsin selle väljapanekus esile tuua, seepärast on kesksel kohal kolme tegelase raamitud tsitaadid,” selgitab Oder.

Rahva Raamat display_10

„The Girl on the Train” väljapanek jääb Viru Keskuse Rahva Raamatus üles käesoleva nädala lõpuni. Rahva Raamat asub Viru Keskuse kolmandal ja neljandal korrusel.

Bookmark and Share

Alexander Wang lahkub Balenciagast

4. august 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

head_1853228a

Alexander Wangi kolm aastat Balenciaga loovjuhi ametis on täis. Tema viimaseks Balenciaga kollektsiooniks jääb 2016. aasta kevad-suve kollektsioon. Seejärel pühendub Wang omanimelise brändi (edasi)arendamisele.

„Pariisi moemajas töötamine on olnud vapustav kogemus. Mul oli suur au töötada selles ajaloolises moemajas,“ ütleb Wang. „Soovin tänada Balenciaga säravat meeskonda suurepärase koostöö eest ja kõige eest, mida me koos saavutasime. Ootan põnevusega aega, kui saan oma brändi viia uuele tasemele.“

Wangile pole veel asendajat leitud, kuid otsingud käivad.

Bookmark and Share

Jane Birkin tahab, et tema nimi eemaldataks Birkini kotilt

29. juuli 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

292_1363015012_3

Peale Hermese Birkini koti 30 aastat kestnud tohutut menu on selle muusa Jane Birkin otsustanud, et ta ei taha enam oma nime selle kotiga seostada. Legendaarsele moeikoonile ei meeldi nimelt, kuidas koheldakse krokodille, kelle nahast kott, mille hind algab 15 tuhandest dollarist (ja lõpeb sadades tuhandetes dollarites), on valmistatud. Birkin annab loomakaitseorganisatsiooni PETA vahendusel teada, et on palnud Hermese moemajal kotti oma nimega enam mitte seostada „kuni meetodid, mida koti tootmisel kasutatakse, vastavad rahvusvahelistele normidele“.

Jääme huviga ootama Hermese vastust.

Bookmark and Share

H&M-I 2015. AASTA PÜHADEKAMPAANIA TÄHEKS ON POPIKOON KATY PERRY

20. juuli 2015 |  postitas Kristi  |  Mood

H&M-i 2015. aasta pühadekampaania täheks on rahvusvaheline popikoon Katy Perry. Katy osaleb ülemaailmses tele- ja printkampaanias, mis tähistab pühadehooaega just H&Mile sobival viisil: rõõmsalt ning hinnates koosolemise lusti.Kampaania esmaesitlus on 2015. aasta novembris.

PRESSIINFO 16_07_2015_H&M HOLIDAY_KATY PERRY_high res

“H&M on üks neist kohtadest, kus alustasin oma isikliku stiili kujundamist. Olen aastate jooksul järjepidevalt sobitanud H&M-i rõivaid oma ülejäänud garderoobiga. Üks põhjustest, miks ma pühadeaega nii väga armastan, on fakt, et just siis on tavaks rõivastuda mõnusalt ja nunnult. H&M-i abil on viimane võimalik iga eelarve juures. Ma ei suuda ära oodata, et näeksite maailma, mille koos Jonas Åkerlundi ja Dan Jacksoniga lõime,” lausub Katy Perry.

“Oleme elevil, et Katy Perry on meie selleaastase kampaania staar. Armastame tema juures kõike, alustades imelisest andest ja energiast ning lõpetades tema mängulise isikliku stiiliga, ” tõdeb H&Mi peadisainer Pernilla Wohlfahrt.

Katy Perry on rahvusvaheline superstaar, kes murdis esimese artistina 75 miljoni digitaalse allalaadimise piiri ning ka Twitteris on tal rekordiline jälgijatenumber, üle 72 miljoni. Ta on ainus naisartist, kellel on olnud ühelt samalt albumilt viis Billboardi esinumbrit (lood “California Gurls”, “Teenage Dream”, “Firework”, “E.T.” and “Last Friday Night”), ning ainus artist, kelle kaks videot (lood “Roar” ja “Dark Horse”) said korraga Vevos üle 1 miljardi vaatamise. Katy  tuuritab hetkel ringreisi Prismatic World Tour raames Euroopas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes