Autori arhiiv

Julianne Moore säras Chanelis!

23. veebruar 2015 |  postitas Kristi  |  Mood

537605207PH00405_87th_Annua

Täna öösel jagati Hollywoodis filmimaailma tähtsamaid auhindu Oscareid. Naispeaosatäitja Oscari võitis rolli eest filmis “Siiski veel Alice” (Still Alice) Julianne Moore, kes kandis galal Karl Lagerfeldi poolt Chaneli moemajas  valminud kleiti. Imelist organzast ja satiiniist kleiti kaunistasid 80 000 väikest käsitsi peale õmmeldud pärlit…Vaata kleidi loomisportsessi allolevast galeriist!

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Sketch

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier1

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier2

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier3

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier4

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier5

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier6

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier7

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier8

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier9

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier10

526801903ED00107_87th_Annua

Bookmark and Share

Dune’iga Londonis

15. detsember 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

Dune Londonis

Detsembri alguses esitleti Londonis, Rook & Raveni kunstigaleriis kingafirma Dune London 2015. aasta kevad-suvist kollektsiooni, uusi trende kutsuti vaatama ka Mood. Ja oli, mida vaadata!

Dune Londoni kevadine kollektsioon oli täis ihaldusväärseid maiuspalasid, alates pärlmuttertoonides stilettodest, lõpetades pastelsete derby’dega. Sekka erinevaid espadrille – miledest tõotab tulla eeloleval hooajal tõeline hitt! – ja sandaale ning seitsmekümnendate mõjutustega platvormkingi. Kevadiselt helged olid ka käekotid, mida leidus nii erksates kui ka mahedamates toonides.

Bookmark and Share

Kostüümidraama Comic-Con’il

12. detsember 2014 |  postitas Kristi  |  Elustiil

DSCN6507

Siin on streetstyle, millesarnast te varem näinud ei ole! 5-7. detsembrini toimus Portugalis, Portos, koomiksi-ja teleseriaalide mess Comic-Con. Tegemist on eeskätt fännidele suunatud üritusega, kus fännid saavad kohtuda näitlejatega oma lemmikseriaalidest ja koomiksikunstnikega. Toimuvad autogrammitunnid, vestluspaneelid jms, lisaks müüakse kõikvõimalikku koomiksite, videomängude ja seriaalidega seotud tavaari. Kuulsaim Comic-Con toimub igal suvel Ameerikas, San Diegos, Portugalis leidis see aset esmakordselt.

Porto Comic-Conil kohtusid fännidega näiteks näitleja Natalie Dormer, kes tuntud seriaalist “Troonide mäng” ja “Näljamängude” triloogiast, Tom Riley, Blake Ritson ja Elliot Gowan seriaalist “Da Vinci deemonid”, animasarja Simpsonid üks kirjanikest Ian Boothby jt.

Telekanali Fox kutsel oli kohal ka Mood, et teha mõned ägedad intervjuud ja pildistada oma lemmikkangelasteks riietunud fänne – kostüümidraama käib Comic-Coni messiga kaasas sama kindlalt nagu aplaus pärast moeshowd!

Bookmark and Share

Kohtumine Poola ilumaailma grand lady’ga

26. november 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

IMG_4182

Hiljuti külastas Eestit Poola üks silmapaistvamaid daame, omanimelise iluimpeeriumi-kosmeetikafirma asutaja ja omanik, Dr Irena Eris. Proua Eris on korduvalt valitud Poolas aasta ärinaiseks, samuti on ta arvatud Poola ajaloo 20 kõige mõjukama naise hulka. Dr Irena Erise kaubamärk läheneb nahahooldusele holistilistel põhimõtetel ja on tuntud kogu maailmas, eksportides oma tooteid enam kui 40 riiki. Kosmeetikavalik põhineb ettevõtte enda Teadus- ja Uurimiskeskuses väljatöötatud originaalretseptidel.

Dr Irena Erise kaubamärk kuulub ka ainsa Poola firmana maineka Prantsuse Comité Colbert liikmete hulka. Comité Colbert on 1954. aastal Jean-Jacques Guerlain´i poolt loodud eksklusiivne klubi, kuhu kuuluvad kindlate reeglite alusel luksuslikud ja rahvusvahelist tuntust evivad prantsuse kaubamärgid nagu näiteks Boucheron, Cartier, Chanel, Dior, Hermès, Hotel Ritz, Louis Vuitton, Veuve Clicquot Champagne, The Louvre, The Opera Garnier ja Comédie Française. Viimastel aastatel on Comité Colbert oma valikuid laiendanud ka mujal Euroopas; hiljuti liitunute hulgas on Montblanc ja 2012. aastast ka Dr Irena Eris.

IMG_4213

Ajakiri Mood korraldas proua Erise auks Palace’i hotelli vastavatud restoranis Konrad Veuve Clicquot õhtusöögi-vestlusringi, kus meie noored disainerid-ettevõtjad nagu Kriss Põldma, Kätlin Kaljuvee, SWÄRKi asutajad Merily Leis ja Paula Pärnaste jt, said Poola ärimaailma grand lady’lt rahvusvahelisi äritarkusi uurida.

Fotod: Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Novembrikuu Moodsad Kingid

21. november 2014 |  postitas Kristi  |  Auhinnad, Uudised

Novembrikuu rubriigi Moodsad Kingid võitjad on selgunud!

Tom Ang “Digitaalfotograafia meistriklass”:

Liina Lumi
Kaisa Lomp
Marta Arrak

Arts&Crafts käekee:

Helle Kruustok
Heddy Ring
Mairit Kubõškina

Burberry parfüümvesi My Burberry:

Andra Lätt
Hele Ojamets
Kristi Viert

Daniel Wellingtoni Classic Oxford Rose Gold käekell:

Maarja Aarma

Palju õnne!

Auhinna kättesaamiseks kirjutage palun aadressile info@ajakirimood.ee

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes