Autori arhiiv

Tiina Talumehe Must valges

15. aprill 2015 |  postitas Kristi  |  Mood
tiina talumees wb-44

Foto Jelena Rudi

Tiina Talumees esitles eile Energia avastuskeskuses oma uut kevad-suvist couture kollektsiooni “Must valges”, kus kohtusid sajandialguse väljapeetud naiselikkus, kaasaegsed moodsad mummulised kangad ja efektsed lillemustrid.

Käsitsi valmistatud kollektsioon koosnes 42 ainueksemplarist, mida ilmestasid trükitud leekivpunased lilleõiemotiivid, plisseerdetailid, Itaalia siid, täpiline tüll, õrn pits, sametvööd, glamuursed pärlnööbid ja pärlkõrvarõngad. Modellide välimuse muutsid eilsel etendusel täiuslikuks ajastutruu jumestus Katrin Sanglalt ja soengud tippjuuksur Tamara Korjaginalt.

Fotod Jelena Rudi

Bookmark and Share

Kevad Dune Londonis

30. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

FullSizeRender (12)

Dune London Eesti tähistab oma esimest sünnipäeva! Mood ühines õnnitlejatega ja käis firma kevadkollektsiooniga tutvumas Dune Londoni Viru Keskuse poes. Soovitame seda teha teistelgi moehuvilistel, sest uues kollektsioonis on esindatud kõik hooaja suurimad trendihitid – nii värvilised loaferid, säravad espadrillid kui ka seitsmekümnendate vaibi edasi andvad platvormid ja puukingad.

Fotod Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Tuhkatriinu Londonis

27. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

FullSizeRender (7)

Leicester Square’il Londonis on avatud “Tuhkatriinu” näitus, mis pühendatud nii hiljuti kinodesse jõudnud Kenneth Branaghi lavastatud uusversioonile kui ka nn klassikalisele Disney animeeritud “Tuhkatriinu” filmile, mis tähistab tänavu 65ndat sünnipäeva.

Muuhulgas saab näitusel näha 30 kostüümi uuest “Tuhkatriinust”, kus peaosalist kehastab seriaalist “Downton Abbey” tuntud Lily James, samuti erinevaid filmis kasutatud vidinaid, aga ka kõrvitsat-kuldset kaarikut ja muidugi kuulsat kristallkinga. Muide, kostüümikunstnik Sandy Powelli loodud filmikostüümide valmistamisel kasutati kokku rohkem kui 1,7 miljonit Swarowski kristalli! Näitus on tasuta ja jääb avatuks 10. aprillini.

Fotod Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Vabastage oma fantaasiad!

5. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Seltskond
L'Extase Nina Ricci 2

Laetitia Casta koos parfümeer Francis Kurkdjian’iga (vasakul) ja näitleja Quim Gutiérrez’iga parfüümi esitlusel Pariisis.

Jaanuari lõpus esitleti Pariisis rahvusvahelisele pressile Nina Ricci uusimat parfüümi, raamatust „Viiskümmend halli varjundit“ inspireeritud erootilist ja vabameelset lõhna nimega L’Extase. Ülinaiseliku ja luksusliku parfüümi autoriks on kuulus parfüümimeister Francis Kurkdjian, kellele see on esimene koostöö Nina Ricci moemajaga.

Märtsis müügile jõudev L’Extase on orientaalne lillearoom, mille peaosades roos ja muskus, parfüümi reklaamnäoks aga tõelist prantsuse elegantsi kehastav näitleja ja supermodell Laetitia Casta. Uue parfüümi äärmiselt sensuaalse reklaamvideo loojaks on Gordon von Steiner, lisaks Casta’le lööb seal kaasa ka Hispaania näitleja Quim Gutiérrez. Mood kohtus lõhna esitlusel nii Francis Kurkdjiani kui ka Laetitia Castaga, intervjuusid saab lugeda juba märtsikuu Moest.

Bookmark and Share

Julianne Moore säras Chanelis!

23. veebruar 2015 |  postitas Kristi  |  Mood

537605207PH00405_87th_Annua

Täna öösel jagati Hollywoodis filmimaailma tähtsamaid auhindu Oscareid. Naispeaosatäitja Oscari võitis rolli eest filmis “Siiski veel Alice” (Still Alice) Julianne Moore, kes kandis galal Karl Lagerfeldi poolt Chaneli moemajas  valminud kleiti. Imelist organzast ja satiiniist kleiti kaunistasid 80 000 väikest käsitsi peale õmmeldud pärlit…Vaata kleidi loomisportsessi allolevast galeriist!

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Sketch

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier1

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier2

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier3

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier4

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier5

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier6

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier7

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier8

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier9

JulianneMoore_87thAcademyAwards_February22nd_Atelier10

526801903ED00107_87th_Annua

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes