Autori arhiiv

Spaa sinu vannitoas

3. november 2015 |  postitas Kristi  |  Ilu

Tänu Body Shopi uuele nahahooldussarjale Spa of the World võid spaas käia kasvõi iga päev! Ehk siis tuua selle oma vannituppa.

(Microsoft PowerPoint - M270belhud fra Nevotex 2009 rev1 [Kompa

“Meie uude sarja on koondatud iidsed ilurituaalid neljast maailma nurgast,” rääkis The Body Shopi näo- ja kehahoolduse ekspert Vanda Serrador sarja esitlusel Londonis.“Ja see pakub kõike, mida vaja koduseks spaaelamuseks  - nii imelisi lõhnu ja tekstuure kui ka taaselustumist ning puhast õndsust. Enda igapäevane hellitamine võiks olla osake kõikide naiste elust, sest just keha ja vaimu kooskõlas hoidmine on tänapäeva kiires ja stressirohkes maailmas kõige olulisem.”

Spa of the World sarja toodete loomisel on ammutatud inspiratsiooni näiteks nii Aafrika, Egiptuse, Prantsusmaa kui Jaapani iidsetest ilurituaalidest, eksootikat ja imelisi aroome toovad aga pimedatesse novembriõhtutesse Hawaiilt, Tahitilt ja Polüneesiast pärit tavad.

Polüneesia Monoi õli on tõeliseks mõnulemiseks, seda võib masseerida nii niiskele nahale kui ka kammida kuivadesse juustesse. Tulemuseks niistatud juuksed ja nahk ja milline aroom! Muide, Polüneesia saarte naised on selleks, et anda nahale sära ja juustele läiget, kasutanud püha segu kookosõlist ja Tiare lilledest ehk monoid, juba kaks tuhat aastat. Ent sama oivaliselt lõhnavad ka sarja üliniisutav Hawaii Kukui kreem ja sensuaalse ning peene aroomiga Tahiti vanilliorhideega rikastatud massaažiõli. Tahitil on vanilliorhidee, ylang-ylangi ja patšuli segu traditsioonilises massaažis väärtustatud tänu oma ahvatlevale, sensuaalsele ja peenele lõhnale ning omadustele.

Bookmark and Share

Balenciaga loovjuhiks sai Demna Gvasalia

9. oktoober 2015 |  postitas Kristi  |  Mood

Demna_Gvasalia

Vetementsi imelapsest disainer, 34aastane Gruusia päritolu Demna Gvasalia, on Balenciaga uus loovjuht. Gvasalia hakkab vastutama Balenciaga kollektsioonide ja moemaja imago eest. Ta esitleb oma esimest Balenciaga kollektsiooni tuleva aasta märtsis Pariisi moenädalal.

Viimastel hooaegadel on Vetements Pariisi moemaastikul uued tuuled puhuma pannud. Gvasalia juhtis Vetementsi koos oma venna Guram Gvasalia ja paari sõbraga. Vetements on tuntud oma maskuliinse lõikejoone, uudsete proportsioonide, lilleliste kleitide ja põnevate teksade poolest. 2015. aastal kandideeris bränd LVMH auhinnale ning pääses kaheksa finalisti sekka. Demna Gvasalia jätkab Balenciaga kõrvalt ka oma disainikollektiivi juhtimist.

„Mul on heameel tervitada Demna Gvasaliat Balenciaga kollektsioonide loovjuhina,“ ütleb Balenciaga tegevjuht ja president Isabelle Guichot. „Temast on kiiresti saanud parim valik moemaja uue suuna jaoks.“

Francois Henri-Pinault, Balenciaga emakompanii Keringi tegevjuht ja president, on valikuga samuti rahul. „Balenciaga on Prantsuse moepärandi üks hinnalisemaid juveele. Mul on heameel näha tänase loovmaailma üht jõulisemat talenti Demna Gvasaliat Balenciaga loovjuhi ametis.“

Gvasalia töötas kaheksa aastat Margielas (kui Martin Margiela seal veel oli) ning tegutse vahetult enne Vetementsi loomist mõnda aega Louis Vuittoni naiste ready-to-wear kollektsioonide vanemdisainerina. Margiela värbamisosakonna juht Agnes Barret nimetab teda Margiela „spirituaalseks pojaks“.

Balenciaga senine loovjuht Alexander Wang esitles oma viimast kollektsiooni möödunud nädalal Pariisis. Wang pühendub täielikult omaenda kaubamärgile.

Bookmark and Share

Nõelasilmast tulnud

26. august 2015 |  postitas Kristi  |  Seltskond

-MKJDfAwlkaBf68bi9ffzHzTuQum4LA2ZU6Y-fy0NiY

Baltmani rätsepad valmistasid meie korvpallikoondisele Riias toimuva korvpalli EM-i jaoks eriti šikaarsed ülikonnad!

4plogjkk50sxzr4BfRwOVxv9ij_2CJ0B6xf9a9uOd2U

Korvpalliliidule ülikondade õmblemiseks kulus 120 meetrit kangast ja 480 nööpi ning mitmete mängijate mõõtmiseks läks vaja lausa redelit! Tulemus sai peen ning fotosessiooni põhjal võiks arvata, et nii mõnigi mängija võiks korvpalli kõrvalt vabalt tegeleda ka modellitööga.

20150813_Eesti_Korvpallikoondis_Baltman

Baltman on seni riidesse pannud pikaaegse koostööna näiteks jalgpallikoondist, Montoni kaubamärgi alt aga on kestnud juba aastakümneid koostöö Eesti Olümpiakomitee ja olümpiakoondistega. “Meie Leedu harufirma paneb rõivaisse näiteks Kaunase Žalgirise kossumeeskonna treenerid,? sõnas Baltika juht Meelis Milder,lisades, et “anda soliidne, väärikas ilme meie korvpalli rahvuskoondisele on Baltika jaoks missiooniküsimus ja kindlasti ka auasi.”

Fotod Joosep Martinson

Bookmark and Share

Viru Keskuse Rahva Raamatu väljapanek valiti maailma parimaks

17. august 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

Rahva Raamat display_1

Viru Keskuse Rahva Raamatus romaani „The Girl on the Train” väljapanek sai tunnustuse kirjastuse Penguin Random House UK korraldatud rahvusvahelisel “The Girl On the Train” väljapanekuvõistlusel, saavutades seal I koha. Käesoleva nädala lõpuni üles jääva võidukoha toonud ekspositsiooni autor on Sirly Oder.

Rahva Raamat display_6

Teatri- ja kostüümikunstniku kogemusega Sirly Oder on Rahva Raamatu kaupluste väljapanekujuht ning temale on see esimene rahvusvaheline tunnustus oma väljapaneku eest. „Võit oli suur üllatus, aga samas ka väga suur tunnustus, sest võistluse korraldanud Penguin Random House UK on väga mainekas kirjastus ning rahvusvahelises konkurentsis võiduga välja tulla on suur saavutus arvestades, et konkursist võtsid osa raamatukauplused üle maailma,“ ütleb Oder.

Rahva Raamat display_9

Raamat „The Girl on the Train” on psühholoogiline triller, hetkel ülemaailmne bestseller, mis püsinud kuude viisi raamatumüügi edetabelite tipus. Väljapaneku idee jaoks sai Oder inspiratsiooni raamatu peategelasest Rachelist, kes ei suuda eksabikaasast üle saada ja vaigistab oma valu alkoholiga. „Seepärast lisasin väljapanekusse Rahva Raamatus müügis olevaid kinketooteid, mis seostuvad alkoholiga. Need püüavad pilku ja loodetavasti tekitavad ahaa-momenti neis lugejais, kes juba teavad, millest raamatus juttu tuleb. Lisaks on kogu lugu jutustatud kolme naise seisukohast ja tahtsin selle väljapanekus esile tuua, seepärast on kesksel kohal kolme tegelase raamitud tsitaadid,” selgitab Oder.

Rahva Raamat display_10

„The Girl on the Train” väljapanek jääb Viru Keskuse Rahva Raamatus üles käesoleva nädala lõpuni. Rahva Raamat asub Viru Keskuse kolmandal ja neljandal korrusel.

Bookmark and Share

Alexander Wang lahkub Balenciagast

4. august 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

head_1853228a

Alexander Wangi kolm aastat Balenciaga loovjuhi ametis on täis. Tema viimaseks Balenciaga kollektsiooniks jääb 2016. aasta kevad-suve kollektsioon. Seejärel pühendub Wang omanimelise brändi (edasi)arendamisele.

„Pariisi moemajas töötamine on olnud vapustav kogemus. Mul oli suur au töötada selles ajaloolises moemajas,“ ütleb Wang. „Soovin tänada Balenciaga säravat meeskonda suurepärase koostöö eest ja kõige eest, mida me koos saavutasime. Ootan põnevusega aega, kui saan oma brändi viia uuele tasemele.“

Wangile pole veel asendajat leitud, kuid otsingud käivad.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes