Autori arhiiv

Jane Birkin tahab, et tema nimi eemaldataks Birkini kotilt

29. juuli 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

292_1363015012_3

Peale Hermese Birkini koti 30 aastat kestnud tohutut menu on selle muusa Jane Birkin otsustanud, et ta ei taha enam oma nime selle kotiga seostada. Legendaarsele moeikoonile ei meeldi nimelt, kuidas koheldakse krokodille, kelle nahast kott, mille hind algab 15 tuhandest dollarist (ja lõpeb sadades tuhandetes dollarites), on valmistatud. Birkin annab loomakaitseorganisatsiooni PETA vahendusel teada, et on palnud Hermese moemajal kotti oma nimega enam mitte seostada „kuni meetodid, mida koti tootmisel kasutatakse, vastavad rahvusvahelistele normidele“.

Jääme huviga ootama Hermese vastust.

Bookmark and Share

H&M-I 2015. AASTA PÜHADEKAMPAANIA TÄHEKS ON POPIKOON KATY PERRY

20. juuli 2015 |  postitas Kristi  |  Mood

H&M-i 2015. aasta pühadekampaania täheks on rahvusvaheline popikoon Katy Perry. Katy osaleb ülemaailmses tele- ja printkampaanias, mis tähistab pühadehooaega just H&Mile sobival viisil: rõõmsalt ning hinnates koosolemise lusti.Kampaania esmaesitlus on 2015. aasta novembris.

PRESSIINFO 16_07_2015_H&M HOLIDAY_KATY PERRY_high res

“H&M on üks neist kohtadest, kus alustasin oma isikliku stiili kujundamist. Olen aastate jooksul järjepidevalt sobitanud H&M-i rõivaid oma ülejäänud garderoobiga. Üks põhjustest, miks ma pühadeaega nii väga armastan, on fakt, et just siis on tavaks rõivastuda mõnusalt ja nunnult. H&M-i abil on viimane võimalik iga eelarve juures. Ma ei suuda ära oodata, et näeksite maailma, mille koos Jonas Åkerlundi ja Dan Jacksoniga lõime,” lausub Katy Perry.

“Oleme elevil, et Katy Perry on meie selleaastase kampaania staar. Armastame tema juures kõike, alustades imelisest andest ja energiast ning lõpetades tema mängulise isikliku stiiliga, ” tõdeb H&Mi peadisainer Pernilla Wohlfahrt.

Katy Perry on rahvusvaheline superstaar, kes murdis esimese artistina 75 miljoni digitaalse allalaadimise piiri ning ka Twitteris on tal rekordiline jälgijatenumber, üle 72 miljoni. Ta on ainus naisartist, kellel on olnud ühelt samalt albumilt viis Billboardi esinumbrit (lood “California Gurls”, “Teenage Dream”, “Firework”, “E.T.” and “Last Friday Night”), ning ainus artist, kelle kaks videot (lood “Roar” ja “Dark Horse”) said korraga Vevos üle 1 miljardi vaatamise. Katy  tuuritab hetkel ringreisi Prismatic World Tour raames Euroopas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas.

Bookmark and Share

Tanel Veenre looming Selfridge’is

13. juuli 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

TanelVeenre_Selfridge

Juulis saavad kuulsa Londoni kaubamaja külastajad imetleda seal esmakordselt ka Eesti disaini – Selfridge’i vaateakendel on väljas rahvusvaheliselt tuntud Eesti ehtekunstniku Tanel Veenre loodud kehaehted. Valgest plastikust originaalse disainiga laserlõigatud vormid on eksponeeritud koos moemaailma suurnimede Issey Myiake ja Azzedine Alaia loominguga.

TanelVeenre_Selfridge_2

Ehtekunstniku sõnul tuli initsiatiiv kuulsalt Selfridge’i kaubamajalt endalt. “Nende stilistide meeskond võttis minuga ühendust, olles näinud minu loodud plastikust peakatteid Londonis resideeruva Itaalia fotograafi Filippo Caroti alias Wolandi moefotodel. Super, kuidas maailm on kokku tõmbunud ja asjad kuidagi iseenesest toimivad,” rääkis Tanel Veenre.

Põneva rahvusvahelise koostööprojekti tulemusel on kaubamaja vaateakendel nüüd väljas mustvalgete kontrastide ja neoonvalguse dünaamikale rajatud hoogne kompositsioon.

TanelVeenre_Jänesed_1

Tanel Veenre ei jäta aga rõõmustamata ka stiilsete moeehete hindajaid koduses Eestis, tuues välja limiteeritud koguses suvise erisarja populaarsele Kõrvamarjade ehtekollektsioonile. Sel korral on ehete tegelased vallatud Jänesed: kerged rippuvad vormid on saanud endale kõrvad ja suviselt kirkad kasukad. Lisaks on värsked ehteseeriad väljas ka Portrait Gallery’s, Oksana Tanditi esindussalongis ja Telliskivis asuvas MUUSA poes.

TanelVeenre_Jänesed2

Bookmark and Share

L’Oreal ei fotošoppinud Helen Mirreni kortsusid

13. juuli 2015 |  postitas Kristi  |  Ilu

Möödunud sügisel sai Helen Mirrenist L’Oreal UK ilusaadik. Paraku teatas keegi Briti reklaamistandardiametile, et Mirreni võluvat nägu on fotošopitud. L’Oreal leidis kohe neli Mirreni punase vaiba fotot ning saatis need reklaamistandardiametile analüüsimiseks.

Selgus, et Mirreni kaunil näol pole keegi kallal käinud – ta on Age Perfect reklaamis täpselt nii ilus nagu ta tegelikult on. „Me tuvastasime, et Mirreni kortsud on selgelt näha mõlemas reklaamis, sealhulgas kortsud tema laubal ja suu ümbruses,“ teatab reklaamistandardiamet.

Nii et jätke Helen rahule. Ta näeb alati hea välja.

Bookmark and Share

Sam Rollinson Chaneli kellakampaanias

18. juuni 2015 |  postitas Kristi  |  Elustiil

Chanel Boy Friend kell

Chaneli uue Boy.Friend kella kampaania staar on modell Sam Rollinson. Kellad on saadaval alates septembrist.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes