Autori arhiiv

Kohtumine Poola ilumaailma grand lady’ga

26. november 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

IMG_4182

Hiljuti külastas Eestit Poola üks silmapaistvamaid daame, omanimelise iluimpeeriumi-kosmeetikafirma asutaja ja omanik, Dr Irena Eris. Proua Eris on korduvalt valitud Poolas aasta ärinaiseks, samuti on ta arvatud Poola ajaloo 20 kõige mõjukama naise hulka. Dr Irena Erise kaubamärk läheneb nahahooldusele holistilistel põhimõtetel ja on tuntud kogu maailmas, eksportides oma tooteid enam kui 40 riiki. Kosmeetikavalik põhineb ettevõtte enda Teadus- ja Uurimiskeskuses väljatöötatud originaalretseptidel.

Dr Irena Erise kaubamärk kuulub ka ainsa Poola firmana maineka Prantsuse Comité Colbert liikmete hulka. Comité Colbert on 1954. aastal Jean-Jacques Guerlain´i poolt loodud eksklusiivne klubi, kuhu kuuluvad kindlate reeglite alusel luksuslikud ja rahvusvahelist tuntust evivad prantsuse kaubamärgid nagu näiteks Boucheron, Cartier, Chanel, Dior, Hermès, Hotel Ritz, Louis Vuitton, Veuve Clicquot Champagne, The Louvre, The Opera Garnier ja Comédie Française. Viimastel aastatel on Comité Colbert oma valikuid laiendanud ka mujal Euroopas; hiljuti liitunute hulgas on Montblanc ja 2012. aastast ka Dr Irena Eris.

IMG_4213

Ajakiri Mood korraldas proua Erise auks Palace’i hotelli vastavatud restoranis Konrad Veuve Clicquot õhtusöögi-vestlusringi, kus meie noored disainerid-ettevõtjad nagu Kriss Põldma, Kätlin Kaljuvee, SWÄRKi asutajad Merily Leis ja Paula Pärnaste jt, said Poola ärimaailma grand lady’lt rahvusvahelisi äritarkusi uurida.

Fotod: Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Novembrikuu Moodsad Kingid

21. november 2014 |  postitas Kristi  |  Auhinnad, Uudised

Novembrikuu rubriigi Moodsad Kingid võitjad on selgunud!

Tom Ang “Digitaalfotograafia meistriklass”:

Liina Lumi
Kaisa Lomp
Marta Arrak

Arts&Crafts käekee:

Helle Kruustok
Heddy Ring
Mairit Kubõškina

Burberry parfüümvesi My Burberry:

Andra Lätt
Hele Ojamets
Kristi Viert

Daniel Wellingtoni Classic Oxford Rose Gold käekell:

Maarja Aarma

Palju õnne!

Auhinna kättesaamiseks kirjutage palun aadressile info@ajakirimood.ee

Bookmark and Share

Londoni moodi Dune London’ilt!

21. november 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

IMG_4028

Möödunud nädalal toimus Dune Londoni vastavatud Ülemiste Keskuse poes eksklusiivne ostuõhtu ja sügis-talvise kollektsiooni tutvustus. Kohal olid ka laulja Tanja Mihhailova, jumestuskunstnik Kaia Triisa, stilist Anatoli Ein jt.

Fotod: Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Team Wang

7. november 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

_DSC9263

Mood tervitas Alexander Wangi poolt H&M-ile loodud kollektsiooni koos oma lugejate ja moeblogijatega 5. novembril Tallinna Postimaja H&M-is toimunud spetsiaalsel ostuõhtul. Alexander Wangi x H&M kollektsioon, mis koosnes urbanistlikest sportliku joonega rõivastest ja aksessuaaridest, saabus kõikjal maailmas müügile 6. novembri varahommikul.

Fotod Marek Metslaid

Bookmark and Share

Glamuuri ja imelist moodi Embassy of Fashion’ilt

27. oktoober 2014 |  postitas Kristi  |  Mood

riina aldo ketlin

Eile lõppenud Tallinna moenädalale pani väärika punkti Embassy of Fashioni imeline show „After Dark Couture“, mis viis publiku tundmatusse öisesse sügavusse, kus teejuhiks disainerite Riina Põldroosi, Ketlin Bachmanni ja Aldo Järvsoo loodud võlumaailma olid kuu ning linnatulede taga peituvad kauged galaktikad.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes