Autori arhiiv

Suvi MaxMara Weekend’is

11. mai 2015 |  postitas Kristi  |  Mood, Varia

MMW-SS15-24

Läinud neljapäeval esitleti Tallinna MaxMara Weekendi butiigis firma kevad-suvist kollektsiooni. MaxMara Weekendi värviküllase ja mitmekülgse kollektsiooni kleidid, seelikud, pluusid ja aksessuaarid sobivad nii kuumadeks päevadeks kui ka jahedateks õhtuteks.

Weekend Max Mara kauplus asub Tallinnas Harju 6.

Modellid Metro Models

Fotod Tuuli Mann

Bookmark and Share

Tiina Talumehe Must valges

15. aprill 2015 |  postitas Kristi  |  Mood
tiina talumees wb-44

Foto Jelena Rudi

Tiina Talumees esitles eile Energia avastuskeskuses oma uut kevad-suvist couture kollektsiooni “Must valges”, kus kohtusid sajandialguse väljapeetud naiselikkus, kaasaegsed moodsad mummulised kangad ja efektsed lillemustrid.

Käsitsi valmistatud kollektsioon koosnes 42 ainueksemplarist, mida ilmestasid trükitud leekivpunased lilleõiemotiivid, plisseerdetailid, Itaalia siid, täpiline tüll, õrn pits, sametvööd, glamuursed pärlnööbid ja pärlkõrvarõngad. Modellide välimuse muutsid eilsel etendusel täiuslikuks ajastutruu jumestus Katrin Sanglalt ja soengud tippjuuksur Tamara Korjaginalt.

Fotod Jelena Rudi

Bookmark and Share

Kevad Dune Londonis

30. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

FullSizeRender (12)

Dune London Eesti tähistab oma esimest sünnipäeva! Mood ühines õnnitlejatega ja käis firma kevadkollektsiooniga tutvumas Dune Londoni Viru Keskuse poes. Soovitame seda teha teistelgi moehuvilistel, sest uues kollektsioonis on esindatud kõik hooaja suurimad trendihitid – nii värvilised loaferid, säravad espadrillid kui ka seitsmekümnendate vaibi edasi andvad platvormid ja puukingad.

Fotod Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Tuhkatriinu Londonis

27. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

FullSizeRender (7)

Leicester Square’il Londonis on avatud “Tuhkatriinu” näitus, mis pühendatud nii hiljuti kinodesse jõudnud Kenneth Branaghi lavastatud uusversioonile kui ka nn klassikalisele Disney animeeritud “Tuhkatriinu” filmile, mis tähistab tänavu 65ndat sünnipäeva.

Muuhulgas saab näitusel näha 30 kostüümi uuest “Tuhkatriinust”, kus peaosalist kehastab seriaalist “Downton Abbey” tuntud Lily James, samuti erinevaid filmis kasutatud vidinaid, aga ka kõrvitsat-kuldset kaarikut ja muidugi kuulsat kristallkinga. Muide, kostüümikunstnik Sandy Powelli loodud filmikostüümide valmistamisel kasutati kokku rohkem kui 1,7 miljonit Swarowski kristalli! Näitus on tasuta ja jääb avatuks 10. aprillini.

Fotod Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Vabastage oma fantaasiad!

5. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Seltskond
L'Extase Nina Ricci 2

Laetitia Casta koos parfümeer Francis Kurkdjian’iga (vasakul) ja näitleja Quim Gutiérrez’iga parfüümi esitlusel Pariisis.

Jaanuari lõpus esitleti Pariisis rahvusvahelisele pressile Nina Ricci uusimat parfüümi, raamatust „Viiskümmend halli varjundit“ inspireeritud erootilist ja vabameelset lõhna nimega L’Extase. Ülinaiseliku ja luksusliku parfüümi autoriks on kuulus parfüümimeister Francis Kurkdjian, kellele see on esimene koostöö Nina Ricci moemajaga.

Märtsis müügile jõudev L’Extase on orientaalne lillearoom, mille peaosades roos ja muskus, parfüümi reklaamnäoks aga tõelist prantsuse elegantsi kehastav näitleja ja supermodell Laetitia Casta. Uue parfüümi äärmiselt sensuaalse reklaamvideo loojaks on Gordon von Steiner, lisaks Casta’le lööb seal kaasa ka Hispaania näitleja Quim Gutiérrez. Mood kohtus lõhna esitlusel nii Francis Kurkdjiani kui ka Laetitia Castaga, intervjuusid saab lugeda juba märtsikuu Moest.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes