Tim Walker moest ja aedadest

14. aprill 2014 |  postitas Kristi  |  Elustiil
Foto: Tim Walker

Foto: Tim Walker

16. aprillil rääivad Londoni aiamuuseumis seoses näitusega “Mood ja aiad” moest, lilledest ja aedadest Central Saint Martinsi moekooli õppejõud Amanda Harlech, fotograaf Tim Walker ja juuksestilist Sam Mcknight. Muuhulgas esitletakse Walesi printsi nn aiapintsakut, mis näitusele lisaeksponaadina üles pannakse. Loeng koos klaasikese shampanjaga maksab 30 naela, üliõpilastele 8 naela.

Vaata lähemalt www.gardenmuseum.org

Foto: Tim Walker

Foto: Tim Walker

Foto: National Portrait Gallery

Foto: National Portrait Gallery

Bookmark and Share

Läheme Sarah Jessica Parkerile külla

4. aprill 2014 |  postitas Kärt  |  Elustiil

Otsite sisustusinspiratsiooni? Te võite seda saada sellest väikesest välkintervjuust Sarah Jessica Parkeriga, mis tehtud tema enda kodus.

Bookmark and Share

Pharrell ja Comme des Garcons teevad parfüümi

13. märts 2014 |  postitas Kärt  |  Elustiil

Soovite lõhnata nagu Pharrell? Aga palun – muusikaprodutsent on koostöös Comme des Garconsiga loomas parfüümi, mis saab tema uue albumi järgi nimeks GIRL.

„Nagu mu lemmikdisainer kunagi ütles – Comme des Garcons on sinu lemmikdisaineri lemmikdisainer… tippude tipp, parimatest parim,“ lausub Pharrell Williams. „Mul on suur au Comme des Garconsiga koostööd teha, pühitsedes teadmisi ja kogemusi, mida ma omandan.“

Rahul on ka Comme des Garconsi tegevjuht Adrian Joffe: „Pharrell teadis algusest peale, kuidas see parfüüm lõhnama peab.“

The 56th Annual GRAMMY Awards - Arrivals

Bookmark and Share

Gap ja Zara loobusid samuti angooravillast

2. jaanuar 2014 |  postitas Egle  |  Elustiil, Uudised

Gap ja Zara andsid lõpuks järele kõigi südametunnistust omavate inimeste survele, loobudes (ajutiselt) angooravillast toodetest, kuna angoorajäneseid koheldakse Hiina farmides täiesti kohutavalt.
Pärast seda, kui loomakaitseorganisatsioon PETA avaldas video jäneste õõvastavast olukorrast angoorafarmis, loobus angooratoodetest mitu ettevõtet, teiste seas näiteks Rootsi brändid H&M ja Acne. Zara ja Gap jäid reageerimisega hiljaks, mistõttu neid tabasid teravad kriitikanooled ning 295 tuhande allkirjaga petitsioon.
Zara ja Gap teatasid angooratellimuste peatamisest 18. detsembril. Paraku see vaevalt angoorajäneste olukorda parandab  – inimlikul moel villa kogumine on aeganõudev ja kallis töö, mis omakorda tõstab angooravillast toodete hinda. Ühe angoorajäneste aretaja sõnul läheb inimlikult toodetud angoorakamspun maksma vähemalt 105 dollarit. Enne skandaali puhkemist maksid angoorakampsunid Topshopis aga vaid 59 dollarit.
angora_rabbit

Bookmark and Share

Detox: inimesed puhastavad moodi

9. detsember 2013 |  postitas Kristi  |  Elustiil, Uudised

Me kõik armastame riideid. Me kõik vihkame saastunud keskkonda. Kuidas need asjad ühendatud on, ja mida me planeedi päästmiseks teha saame? Selgub, et nii mõndagi.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes