Tom Brady koeraga UGGi reklaamis

24. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Ameerika jalgpallur Tom Brady ja tema (ning abikaasa Gisele Bündcheni) pitbulli segu koer Lua on värske UGG Australia reklaamfilmi staarid. Brady ja Lua möllavad filmiklipis, mille pealkirjaks on Down Time, talviselt kõledal rannal.

Bookmark and Share

Chanel No.5: naisele, kel on olemas kõik

20. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Chanel No.5 parfüümi reklaamikampaania, mille peaosas on supermodell Gisele Bündchen ning lavastajaks filmirežissöör Baz Luhrmann, räägib rikkast naisest, kellele meeldib surfida, aga ka ennast üles lüüa ja fotograafidele poseerida, ning kellel on laps. See ei tähenda, et tal ei oleks probleeme oma väga kuuma abikaasaga, keda kehastab Michiel Huisman.

„Kümme aastat tagasi oli No.5 parfüüm naisele, kes otsustas end vabaks murda ning naases siis reaalsusesse, tunnistades endale oma iha. Täna näeme me Luhrmanni silmade läbi naist, kes otsustab kuulata oma südant. Ta on naine, kes teab täpselt, kes ta on, ja ta on vaba, et teha oma valikuid. Film räägib naisest, kes võitleb, et leida aega kõige jaoks – iseenda, perekonna, karjääri ja armastuse jaoks,“ teatab Chanel.

„Chaneli naine võib olla oamette rannas, ta võib olla oma lapsega, tal võib olla ambitsioonikas ja rahuldustpakkuv karjäär ja samal ajal võib tal olla tõeline suhe, tal võib olla romantika,“ lisab Luhrmann. „Lõppkokkuvõttes valib Chaneli naine armastuse.“

Bookmark and Share

Moemajad päästavad Itaalia kultuuriväärtusi

22. september 2014 |  postitas Kristi  |  Elustiil

Versace ja Prada on ühinenud Itaalia kultuuriväärtuste päästeoperatsiooniga, annetades Milano ajaloolise Galleria Vittorio Emanuele II renoveerimisse kahe peale kokku kolm miljonit eurot. Viimati toetas sama projekti 1,5 miljoni euroga Bulgari.

Samal ajal rahastab Tod’s Colosseumi taastamist ning Fendi Trevi purskkaevu renoveerimist. Giorgio Armani on südameasjaks võtnud renessansikunstniku ja arhitekti Donato Bramante, toetades tema näitust Milano kuulsas Pinacteca di Brera galeriis 300 tuhande euroga. Salvatore Ferragamo on toetanud Firenze kuulsaima muuseumi Uffizi galerii taastamist 600 tuhande euroga.

„Me tunneme end kultuuriliselt vastutavatena,“ ütleb Versace juht Gian Giacomo Ferraris New York Timesile. „See on õige hetk. Viis aastat tagasi ei olnud kompanii selleks majanduslikult võimeline. Nüüd võime investeerida.“

Versace on avanud aastail 1865-1877 ehitatud galeriis uue putiigi.

Galleria-Vittorio-Vogue-17Sept14-pa_b_592x888

Bookmark and Share

Šampanjaklaas, mis kujundatud Kate Mossi vasaku rinna järgi

22. august 2014 |  postitas Kärt  |  Elustiil

Tere tulemast, Kate Mossi (seni) kõige ulmelisem projekt – supermodelli vasaku rinna järgi on kujundatud šampanjaklaas! Mayfairi restoran 34 tähistab selle klaasi loomisega Kate’i 25 aastat moebisnises.

Tegelikult pole selles midagi uut – väidetavalt oli 18. sajandil maailma esimese šampanjaklaasi inspiratsiooniallikaks Marie Antoinette’i vasak rind. Kate’i klaasi disainis Briti kunstnik Jane McAdam Freud.

„See projekt tekitas minus suurt elevust, mul on suur au olla Marie Antoinette’i kõrval – milline intrigeeriv ja paheline tüüp,“ ütleb Kate. „Šampanjat on alati seostatud tähistamise ja rõõmusündmustega ja mul oli väga lõbus selles projektis osaleda.“

Kate ja restoran 34 (aga ka restoranid The Ivy, Daphne’s ja Scott’s) esitlevad šampanjaklaasi oktoobris.

34-Kate-Moss-Coupe_v_21aug14_pr_b_592x888

34-Kate-Moss-Coupe-insitu_v_21aug14_pr_b_592x888

Bookmark and Share

Kate Bosworth esitleb stiilirakendust

17. juuli 2014 |  postitas Egle  |  Elustiil

Näitlejatar Kate Bosworth on loonud mobiilirakenduse Style Thief, mis võimaldab inimestel tänaval nähtud huvitavaid riideid pildistada ja lasta need otsingust läbi, et tuvastada pildistatud rõivaeseme või jalanõu kaubamärk ja edasimüüja.

„Kõigil esineb moekadedust,“ ütleb Kate. „Igaüks on kogenud seda tunnet, kui te vaatate ajakirjapilti või sõpra või moeshow’d ning tahate endale täpselt sama või samasugust asja saada.“

Selliseid rakendusi on turul juba küll – näiteks Style-Eyes, ASAP54, Snap Fashion ja Styloot. Kate loodab, et tema rakendus eristub nende seas lihtsusega. „Meie eesmärk on pakkuda tarbijale vahendit, mis aitab tal ihaldatud eseme leida ja ära osta,“ ütleb ta.

_Kate_Bosworth_launching_fashion_app01

_Kate_Bosworth_launching_fashion_app03

_Kate_Bosworth_launching_fashion_app04

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes