Kostüümidraama Comic-Con’il

12. detsember 2014 |  postitas Kristi  |  Elustiil

DSCN6507

Siin on streetstyle, millesarnast te varem näinud ei ole! 5-7. detsembrini toimus Portugalis, Portos, koomiksi-ja teleseriaalide mess Comic-Con. Tegemist on eeskätt fännidele suunatud üritusega, kus fännid saavad kohtuda näitlejatega oma lemmikseriaalidest ja koomiksikunstnikega. Toimuvad autogrammitunnid, vestluspaneelid jms, lisaks müüakse kõikvõimalikku koomiksite, videomängude ja seriaalidega seotud tavaari. Kuulsaim Comic-Con toimub igal suvel Ameerikas, San Diegos, Portugalis leidis see aset esmakordselt.

Porto Comic-Conil kohtusid fännidega näiteks näitleja Natalie Dormer, kes tuntud seriaalist “Troonide mäng” ja “Näljamängude” triloogiast, Tom Riley, Blake Ritson ja Elliot Gowan seriaalist “Da Vinci deemonid”, animasarja Simpsonid üks kirjanikest Ian Boothby jt.

Telekanali Fox kutsel oli kohal ka Mood, et teha mõned ägedad intervjuud ja pildistada oma lemmikkangelasteks riietunud fänne – kostüümidraama käib Comic-Coni messiga kaasas sama kindlalt nagu aplaus pärast moeshowd!

Bookmark and Share

Karl Lagerfeld disainis Chanel Couture tordi

21. november 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

19-lipstick-cake.w1280.h851.2x

Karl Lagerfeld näitab oma võimeid pagariäris – moekeiser on disaininud Tokyo restoranile Beige huulepulgakujulise tordi. Karamelli- ja tumeda šokolaadi toonides tort jäljendab Chanel Rouge Coco Shine huulepulka. Torte tehakse vaid sada ja esialgu ei tea keegi, kuidas need maitsevad.

Bookmark and Share

Pirelli kalender 2015

19. november 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

November---Gigi-Hadid

Pirelli 2015. aasta kalender on valmis ja see on sama provokatiivne nagu igal aastal. Pildistas Steven Meisel, stiliseeris Carine Roitfeld, jumestas Pat McGrath.

Osalesid modellid Gigi Hadid, Candice Huffine, Carolyn Murphy, Cameron Russell, Isabeli Fontana, Adriana Lima, Raquel Zimmermann, Karen Elson, Joan Smalls, Natalia Vodianova, Sasha Luss ja Anna Ewers. Vaata pilte siit.

Bookmark and Share

Rihanna esitleb meesteparfüümi

29. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Rihanna esitleb oma neljandat parfüümi, mis on ühtlasi tema esimene meesteparfüüm Rogue Man. Lauljatar loodab, et see mõjub inimestele afrodisiaakumina ehk libiidot tõstvana:

„Ma mõtlen aina naistele. See on esimene kord, kui saan teha midagi ka meestele, kuid seejuures on see nauditav ka daamidele. Kõigil mu meestuttavatel on see lõhn juba olemas. Ma saatsin oma uue parfüümi koju sõbrannadele, et nad saaksid seda oma meeste peal testida.“

Rihannat ei üllataks üldse, kui see lõhn mõjuks paaridele afrodisiaakumina: „Mulle meeldib lõhnade juures see, et nad tõmbavad inimesi ligi ja loovad mälestusi ning rõhutavad teatud hetkedel teatud emotsioone.”

Bookmark and Share

Tom Brady koeraga UGGi reklaamis

24. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Ameerika jalgpallur Tom Brady ja tema (ning abikaasa Gisele Bündcheni) pitbulli segu koer Lua on värske UGG Australia reklaamfilmi staarid. Brady ja Lua möllavad filmiklipis, mille pealkirjaks on Down Time, talviselt kõledal rannal.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes