Karl Lagerfeld disainis Chanel Couture tordi

21. november 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

19-lipstick-cake.w1280.h851.2x

Karl Lagerfeld näitab oma võimeid pagariäris – moekeiser on disaininud Tokyo restoranile Beige huulepulgakujulise tordi. Karamelli- ja tumeda šokolaadi toonides tort jäljendab Chanel Rouge Coco Shine huulepulka. Torte tehakse vaid sada ja esialgu ei tea keegi, kuidas need maitsevad.

Bookmark and Share

Pirelli kalender 2015

19. november 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

November---Gigi-Hadid

Pirelli 2015. aasta kalender on valmis ja see on sama provokatiivne nagu igal aastal. Pildistas Steven Meisel, stiliseeris Carine Roitfeld, jumestas Pat McGrath.

Osalesid modellid Gigi Hadid, Candice Huffine, Carolyn Murphy, Cameron Russell, Isabeli Fontana, Adriana Lima, Raquel Zimmermann, Karen Elson, Joan Smalls, Natalia Vodianova, Sasha Luss ja Anna Ewers. Vaata pilte siit.

Bookmark and Share

Rihanna esitleb meesteparfüümi

29. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Rihanna esitleb oma neljandat parfüümi, mis on ühtlasi tema esimene meesteparfüüm Rogue Man. Lauljatar loodab, et see mõjub inimestele afrodisiaakumina ehk libiidot tõstvana:

„Ma mõtlen aina naistele. See on esimene kord, kui saan teha midagi ka meestele, kuid seejuures on see nauditav ka daamidele. Kõigil mu meestuttavatel on see lõhn juba olemas. Ma saatsin oma uue parfüümi koju sõbrannadele, et nad saaksid seda oma meeste peal testida.“

Rihannat ei üllataks üldse, kui see lõhn mõjuks paaridele afrodisiaakumina: „Mulle meeldib lõhnade juures see, et nad tõmbavad inimesi ligi ja loovad mälestusi ning rõhutavad teatud hetkedel teatud emotsioone.”

Bookmark and Share

Tom Brady koeraga UGGi reklaamis

24. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Ameerika jalgpallur Tom Brady ja tema (ning abikaasa Gisele Bündcheni) pitbulli segu koer Lua on värske UGG Australia reklaamfilmi staarid. Brady ja Lua möllavad filmiklipis, mille pealkirjaks on Down Time, talviselt kõledal rannal.

Bookmark and Share

Chanel No.5: naisele, kel on olemas kõik

20. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Chanel No.5 parfüümi reklaamikampaania, mille peaosas on supermodell Gisele Bündchen ning lavastajaks filmirežissöör Baz Luhrmann, räägib rikkast naisest, kellele meeldib surfida, aga ka ennast üles lüüa ja fotograafidele poseerida, ning kellel on laps. See ei tähenda, et tal ei oleks probleeme oma väga kuuma abikaasaga, keda kehastab Michiel Huisman.

„Kümme aastat tagasi oli No.5 parfüüm naisele, kes otsustas end vabaks murda ning naases siis reaalsusesse, tunnistades endale oma iha. Täna näeme me Luhrmanni silmade läbi naist, kes otsustab kuulata oma südant. Ta on naine, kes teab täpselt, kes ta on, ja ta on vaba, et teha oma valikuid. Film räägib naisest, kes võitleb, et leida aega kõige jaoks – iseenda, perekonna, karjääri ja armastuse jaoks,“ teatab Chanel.

„Chaneli naine võib olla oamette rannas, ta võib olla oma lapsega, tal võib olla ambitsioonikas ja rahuldustpakkuv karjäär ja samal ajal võib tal olla tõeline suhe, tal võib olla romantika,“ lisab Luhrmann. „Lõppkokkuvõttes valib Chaneli naine armastuse.“

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes