Selena Gomez Adidase kampaanias

2. märts 2015 |  postitas Kadi  |  Elustiil

selena-gomez-adidas-neo-spring-2015-photos01

Selena Gomez on kolmandat aastat järjest Adidas NEO kollektsiooni kampaania muusa. Lauljatar näitab kevadkollektsiooni lihtsalõikelisi, põnevate mustritega sportlikke riideid.

Bookmark and Share

H&M ja Coachella teevad festivalikollektsiooni

14. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Elustiil

485678575XX00021_2014_Coach

Coachella muusikafestival toimub alles aprillis, kuid juba on selge, et sellest kujuneb suuremat sorti moeüritus – H&M on festivali organisaatoritega kampa löönud, et luua vabaõhupeo jaoks kollektsioon.

H&M Loves Coachella jõuab Põhja-Ameerika H&M’i kaubamajadesse 19. märtsil ning mujale maailma 26. märtsil. Boho-stiili esindav kollektsioon koosneb pitssärkidest, kombinesoonidest, T-särkidest, kottpükstest ja šortsidest, mille hinnavahemik on 5-50 dollarit.

Bookmark and Share

Mida tähendab olla superstaar?

12. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Rita Ora, Pharrell, David Beckham ja Damian Lillard püüavad selles videos selgeks mõelda, mida tähendab olla superstaar. Selgub, et mitte keegi neist ei ole superstaar. Küll aga on seda Adidas Superstar tossud!

Bookmark and Share

Kostüümidraama Comic-Con’il

12. detsember 2014 |  postitas Kristi  |  Elustiil

DSCN6507

Siin on streetstyle, millesarnast te varem näinud ei ole! 5-7. detsembrini toimus Portugalis, Portos, koomiksi-ja teleseriaalide mess Comic-Con. Tegemist on eeskätt fännidele suunatud üritusega, kus fännid saavad kohtuda näitlejatega oma lemmikseriaalidest ja koomiksikunstnikega. Toimuvad autogrammitunnid, vestluspaneelid jms, lisaks müüakse kõikvõimalikku koomiksite, videomängude ja seriaalidega seotud tavaari. Kuulsaim Comic-Con toimub igal suvel Ameerikas, San Diegos, Portugalis leidis see aset esmakordselt.

Porto Comic-Conil kohtusid fännidega näiteks näitleja Natalie Dormer, kes tuntud seriaalist “Troonide mäng” ja “Näljamängude” triloogiast, Tom Riley, Blake Ritson ja Elliot Gowan seriaalist “Da Vinci deemonid”, animasarja Simpsonid üks kirjanikest Ian Boothby jt.

Telekanali Fox kutsel oli kohal ka Mood, et teha mõned ägedad intervjuud ja pildistada oma lemmikkangelasteks riietunud fänne – kostüümidraama käib Comic-Coni messiga kaasas sama kindlalt nagu aplaus pärast moeshowd!

Bookmark and Share

Karl Lagerfeld disainis Chanel Couture tordi

21. november 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

19-lipstick-cake.w1280.h851.2x

Karl Lagerfeld näitab oma võimeid pagariäris – moekeiser on disaininud Tokyo restoranile Beige huulepulgakujulise tordi. Karamelli- ja tumeda šokolaadi toonides tort jäljendab Chanel Rouge Coco Shine huulepulka. Torte tehakse vaid sada ja esialgu ei tea keegi, kuidas need maitsevad.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes