Uus parfüüm Lady Gagalt

11. august 2014 |  postitas Kristi  |  Ilu

Lady Gaga aeleb jälle poolpaljaste meeste seljas – et anda hoog sisse oma uuele parfüümile Eau de Gaga. Gaga eelmine parfüüm Fame paiskus müügile 2012. aastal, sisaldades vere ja sperma noote. Esialgu pole teada, kas ka Eau de Gaga sisaldab kehavedelikke. Teada on vaid, et tegemist on unisex lõhnaga.

eau_de_gaga-thumb-600xauto-8792

Eau_de_Gaga_Packaging-thumb-600xauto-8800

eau_de_gaga_bottle

Bookmark and Share

MAC lõi käed Brooke Shieldsiga

11. august 2014 |  postitas Kristi  |  Ilu

Enne Rihannat ja Cara Delevingne’it oli meil Brooke Shields, ja nüüd on MAC meelitanud ta oma Icon koostööprojekti partneriks. 80ndatel, kui kõik kandsid spiraallokke, sinist lauvärvi ja erksat põsepuna, lõi Brooke laineid loomuliku look’iga. Sestap koosneb ta tema kollektasioon neutraalsetest toonidest, mis rõhutavad kandja ilu loomulikul viisil.

„Brooke resoneerib globaalselt, ja ta taasleiutab ennanst pidevalt,“ ütleb MACi vanem asepresident Jame Gager. „Ta on ka ema, näitleja, modell – naine, kel juhtub kõik korraga, nagu kõigil kaasaegsetel naistel.“

Kollektsiooni keskmes on 16osaline lauvärvipalett, mida täiendavad Veluxe Brow kulmpupliiats ja Brow Set geel.

Brooke-Shields-Vogue-8Aug14 pr_b

Brooke-Shields-Vogue-8Aug14 rex_b

Bookmark and Share

Charlotte Rampling Narsi kampaanias

5. august 2014 |  postitas Egle  |  Ilu

68aastane Prantsuse näitlejatar Charlotte Rampling on Narsi huulepulgareklaami staar. Reklaam moodustab osa kosmeetikabrändi 20. aastapäeva kampaaniast. Veatult kaunist Ramplingit pildistas Francois Nars isiklikult.

Rampling pole ainus üle-kuuekümnene diiva, kel vöö vahel värske kosmeetikakampaania – näiteks Marc Jacobsi ilutoodete muusa on näitlejatar Jessica Lange.

memo-nars01

Bookmark and Share

Britney Spears esitleb oma kuueteistkümnendat parfüümi

1. august 2014 |  postitas Egle  |  Ilu

Britney Spearsilt on parfüümilettidele jõudmas järjekorras 16. lõhnavesi, mis kannab nime Fantasy Stage Edition – tema populaarse parfüümi Fantasy spinoff. Aeg lendab – tema esimene parfüüm Curious sündis 2004. aastal.

Parfüüm esindab „minu julgeid etteasteid laval, nii minevikus kui ka olevikus. Ma loodan, et see motiveerib mu fänne olema kartmatud,“ teatab Britney.

britney-spears-perfume-fantasy-stage-edition-2014-billboard-650

Bookmark and Share

Christian Louboutin esitleb küünelakke

1. august 2014 |  postitas Kristi  |  Ilu

Christian Louboutini luksuskingabränd esitleb oma esimest küünelakikollektsiooni. Kollektsioon, millest ei puudu Louboutinile omane punane, koosneb imeväikestest pika koonusekujulise korgiga pudelitest, mis maksavad 50 dollarit tükk. Tegelikult pole küünelakimaailm Louboutinile võõras, sest esimeste Louboutini kingade tallad värviti punaseks küünelakiga.

1992. aastal näis Louboutinile, et tema loodud kingad vajavad rohkem värvi. Ta kahmas assistendilt küünelaki (kes püüdis seda temalt tagasi saada), ja nii need punased tallad sündisidki.

Punane küünelakk on juba New Yorgi Saks Fifth Avenue kaubamajas müügil, ülejäänud 30 värvi saabuvad poodi 6. augustil. Sellega Louboutini seiklus ilumaailmas ei piirdu. Esialgu hoiab ta enda teada, millega järgmisena fänne üllatatakse. Teada on vaid, et tema ilutooted „maksavad isegi rohkem kui Tom Fordi ja Chaneli kosmeetika“.

10522291_1506646812900533_30214809_n_zpse794e2c2

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes