Elu õlid

29. september 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

TBS.inddAjakirja Mood peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja käis suvel The Body Shopi kutsel Londonis, et tutvuda firma uue nahahooldussarjaga Oils of Life™. Ühtlasi palus The Body Shop Kristil tooteid enda peal katsetada ja seejärel oma muljeid jagada.

“Õlid on mulle alati meeldinud. Nad tunduvad mulle kuidagi tõhusad, mulle meeldib neid peale kanda ja olgem ausad – mu nahk armastab õlisid samuti. Seepärast korkisin ma rõõmuga lahti oma uue Oils of Life™ õli Intensely Revitalising Facial Oil, et seda koos sama sarja kreemiga Intensely Revitalising Cream katsetada. Nüüdseks olen neid koos kasutanud igal hommikul juba pea paar kuud, nagu ka Oils of Life™ sarja kuuluvat erilist essentsi Intensely Revitalising Essence Lotion. Viimane on Aasiast pärit ilurituaalidest inspireeritud kahefaasiline õlil ja veel baseeruv essents, millega igapäevast ilurituaali alustada ja lõpetada.

Ent tagasi õli juurde, mis on ju Oils of Life™ sarja tähttoode. Skeptikutele, kes õlisid ei armasta ja neid liiga… noh, õliseks peavad, võib kohe öelda, et unustage eelarvamused! Oils of Life™ õli on “mahe”, see imendub tõesti sekundiga ja ei jäta nahka absoluutselt rasuseks ega läikivaks. Ja annab nahale kuidagi eriti mõnusa ja pehme tunde. Kui sinna peale lisada veel kreem, on tunne, et nahk on saanud erilise vitamiinisüsti, mida ta ju tegelikult saanud ongi, sest nii õli kui ka kreemi koostisesse kuuluvad erinevad vitamiinid, samuti kameelia, köömne ja kibuvitsa seemne õlid. Pärast kahekuulist kasutamist võin öelda, et nahk on pehme, niisutatud ja särav ning mis mulle eriti meeldib – mingil kummalisel kombel toimivad nii Oils of Life™ õli kui ka kreem justkui primerina – meik püsib nende peal praktiliselt laitmatuna hommikust õhtuni. Ja see mu “kulmukortsutamise kortsuke kulmude vahel” – no see hakkab ka vaikselt ära kaduma! Õlid on kosmeetikatööstuses hetkel eriti kuum teema ja seda põhjusega – nahale teevad nad ühe pika pai!”

Bookmark and Share

Arlenis Sosa ja Hana Jirickova H&Mi ilukampaanias

24. september 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

HM-Beauty-2015-Photos07

H&M toob sügisel turule portsu uusi ilutooteid. Kosmeetikakampaania staarid on seekord Arlenis Sosa ja Hana Jirickova.

HM-Beauty-2015-Photos06

HM-Beauty-2015-Photos04

Bookmark and Share

Blake Lively L’Oreali kampaanias

27. august 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

Blake-Lively-Loreal-Preference-Hair-Color

Blake Lively kuldsed kiharad on L’Oreal Paris juuksevärvikampaania peaosatäitjad. Blake töötab L’Oreali muusana 2013. aastast saadik.

Bookmark and Share

Ine Neefs Anna Sui parfüümi kampaanias

27. august 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

Anna-Sui-Romantica-Fragrance-Ad-Campaign02

Ine Neefs upub lilledesse Anna Sui uue parfüümi Romantica kampaanias. Pildistas Steven Meisel.

Anna-Sui-Romantica-Fragrance-Ad-Campaign01

Bookmark and Share

Dree Hemingway Chloe parfüümi kampaanias

26. august 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

Dree-Hemingway-Chloe-Fragrance-Ad-Campaign

Dree Hemingway paljastab end Chloe uue parfüümi kampaanias. Pildistasid Inez & Vinoodh

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes