Dove annab lokkis juustega tüdrukutele elu mõtte

23. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

Dove on jälle #ChangingLives lainel, aidates juuste keratiinhoolduse sõltlastel pahest vabaneda. Love Your Curls kampaanias märgitakse, et vaid kümme protsenti lokkis juustega ameeriklannadest on oma juustega rahul, vaid neli kümnest Ameerika tüdrukust peab lokkis juukseid ilusaks ja et tüdrukud armastavad oma lokke seitse korda tõenäolisemalt, kui neid armastavad ka inimesed nende ümber.

Dove’i tooted vabastavad lokkis juuksed sellistest tüütutest probleemidest nagu liigne säbrulisus ja puhvitõmbumine ning lokkis juustega naised ja tüdrukud (ja üks punapäine mees) saavad rõõmsalt sügiskahvatus päikesevalguses tantsida. Maailm on jälle õnnelik ja turvaline paik.

Bookmark and Share

Miranda Kerr Swarkovski kampaanias

19. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

miranda-kerr-swarovski-spring-summer-2015-collection_1

Miranda Kerr pimestab Swarovski 2015. aasta kevad/suve kampaanias. Pildistasid Inez & Vinoodh. Kampaania telereklaamile on lubanud muusika kirjutada Pharrell Williams.

Bookmark and Share

Gigi Hadid liitus Maybelline’i tiimiga

19. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

gigi-maybelline-lead

Gigi Hadid on Maybelline’i uus „nägu“ – 19aastane supermodell osaleb kosmeetikabrändi värskeimas reklaamikampaanias. Gigi on viimase aasta jooksul töötanud ka Tom Fordi, Sisley ja Guessi muusana ning teda võib näha Pirelli 2015. aasta kalendris.

Bookmark and Share

Marilyn Monroe Max Factori kampaanias

8. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

Max-Factor-Norma-Jeane-to-Marilyn-Monroe_glamour_5jan15_pr_b_960x1440

Max Factor saab tänavu 80-aastaseks ning sel puhul toob kosmeetiabränd välja oma ikoonilisima kliendi – Marilyn Monroe. „Norma Jean astus Max Factori Blonde Roomi 40′ndatel brünetina ning väljus sealt tänu Mr. Max Factorile plaatinablondide juustega, millest sai Marilyn Monroe’le sobilik soeng,“ teatab Max Factori globaalne loovdidektor Pat McGrath.

Max Factor müüb tänaseni mõningaid Marilyni lemmiktooteid. „Marilyn tegi 40′ndatel kuulsaks särtsakad punahuuled, kreemikarva jume ja dramaatilise lainerijoonega silmad. See look domineerib ilu- ja moetööstuses tänaseni,“ räägib McGrath. „See on ülim glamuur – midagi muud ei saa sellega võrrelda. Ruby Tuesday on inspireeritud Marilyni lemmik-huulepulgast. Tema jume oli kreemikarva ja veatu, tema silmi pikendas osavalt tõmmatud lainerijoon ja tema huultele andis värvi särtsakas punane toon, mis sai tema jumestuse keskmeks. Tänu oskuslikule jumestusele ja õigetele toodetele aitab Max Factor ka täna naiste parimaid jooni esile tuua, võimaldades neilgi glamuurset transformatsiooni läbi teha.“

Marilyn astub kampaanias üles nii Norma Jeanina kui ka glamuurist pakatava Marilynina.

Bookmark and Share

Lucia Pikast sai Chaneli meigidisainer

16. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Ilu

ksd20120401b006

Chaneli uus värvi- ja meigidisainer on Itaalia jumestuskunstnik Lucia Pika. Pika on vabakutseline jumstuskunstnik 2008. aastast saadik, esindades imagoloojate uut põlvkonda. Ta on töötanud nii juhtivates moeajakirjades kui ka sõltumatutes väljaannetes, kus ta on teinud koostööd tuntud fotograafidega, kes, nagu tema, rajavad teed moe- ja ilumaailma tulevikku.

Lucia Pika alustab tööd Chanelis 1. jaanuaril 2015. aastal.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes