Kendall Jennerist sai Estée Lauderi nägu

17. november 2014 |  postitas Kadi  |  Ilu

Kendall Jenneril on suur uudis – temast sai Estée Lauderi saadik. Selles videos räägib 19-aastane modell oma kaunimatest meigimälestustest. Kendall on ritta seadnud ka oma Estée Lauderi ilulemmikud ning nende seas on näiteks Pure Color Envy huulepulk ja parfüüm Modern Muse.

Bookmark and Share

Miley Cyrus teeb MAC’ile kollektsiooni

3. november 2014 |  postitas Kadi  |  Ilu

VIVA-GLAM-Miley-Cyrus_Spread_72

Miley Cyrus on uus MAC’i Viva Glam kosmeetikasarja koostööpartner. Kollektsioon koosneb kuumroosast huulepulgast ja huuleläikest ning selle müügist saadud tulu läheb HIVi nakatunute toetuseks.

Bookmark and Share

Make Up Forever teeb „50 halli varjundi“ kosmeetikasarja

3. november 2014 |  postitas Kadi  |  Ilu

makeupforever

Soovite Christian Grey teemalist põseruuži? Aga palun, seda saab varsti Make Up Forever kosmeetikaletist. Jumestusbrändil on valminud terve E. L. Jamesi raamatutest inspireeritud sari, mis on pakitud seksikasse sametkotikesse.

Kosmeetikasari sisaldab higistamiskindlaid ja kauapüsivaid silmalainereid, huuleläikeid, lauvärve ja põseruuže, mis kannavad võrgutavaid nimesid, nagu Desire Me ja Give In To Me. See kõik maandub müügilettidele 26. detsembril. Tulevad erutavad jõulud!

Bookmark and Share

Helen Mirrenist sai L’Oreali nägu

30. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Ilu

helenmirrenloreal

Helen Mirren alustab 69-aastasena L’Oreali tüdruku ameti pidamist. Vastavalt töölepingule ei tohi kosmeetikagigant tema nägu kujutades photoshop’i kasutada.

„Ma pole imeilus, pole seda kunagi olnud, kuid ma olen alati OK välja näinud ja ma püüan selliseks jääda,“ ütleb näitlejatar. „Loodan, et inspireerin naisi olema enesekindlamad ning näitama end parimast küljest.“

Mirren näitab end Age Perfect nahahooldustoodete kampaanias. See tootesari on loodud küpsele nahale ning sellel on veel teinegi reklaaminägu, 76-aastane Jane Fonda. L’Oreali kampaaniate eesmärk on näidata, et naised on ilusad igas vanuses. L’Oreali „nägude“ hulka kuuluvad Julianne Moore (53), Naomi Watts (46), Blake Lively (27) ja Karlie Kloss (22).

Bookmark and Share

Naomi Watts lõi käed L’Orealiga

27. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Ilu

NAOMIWATTS

Naomi Watts on uus L’Oreali saadik. Kuigi esialgu pole teada, millist tootegruppi hakkab näitlejatar esindama, pole kahtlust, et ta on oma ametit väärt.

„Jää alati loomulikuks: nii ütles mu ema, kui ma üles kasvasin,“ on ta öelnud. „Ema ütles ka, et ära kunagi värvi oma juukseid – sest kui sa kord juba alustad, ei suuda sa lõpetada. Seda ma küll kuulda ei võtnud.“

Naomi on hea seltskonnas: L’Oreali „nägude“ hulka kuuluvad ka Blake Lively, Eva Longoria, Julianne Moore, Freida Pinto ja Karlie Kloss.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes