Camille Rowe’ist sai Diori uus „Poison Girl“

19. veebruar 2016 |  postitas Kadi  |  Ilu

Dior-Poison-Girl-Perfume-Campaign04

Dior esitleb uut parfüümi Poison Girl, mille muusaks on Prantsuse modell Camille Rowe. Parfüümile väntas reklaamfilmi So Me, kes on lavastanud Kanye Westi ja Kid Cudi muusikavideosid.

Dior-Poison-Girl-Perfume-Campaign03

Bookmark and Share

Üks päev puhast vett

27. november 2015 |  postitas Kristi  |  Ilu

pilt 1

“Joo vett,” kordavad ilugurud meile kui mantrat. Ja kes meist siis ei teaks, et sage veejoomine sobib ühtiivisi hästi nii näonahale kui ka kehakaalule. Ent kui meist enamuse jaoks on suurim “mure” see, kas jõuame päevas oma kaks liitrit vett ära juua või mitte, siis 650 miljonil inimesel maailmas pole seda igapäevaselt võimalik üldse teha. Vähe sellest – iga päev sureb umbes 1400 inimest saastatud joogivee tarbimisest põhjustatud haigustesse. Jah, maailma soojaks kütta ei saa, aga selleks, et inimeste elu läbi puhta vee paremaks muuta, on üks tore võimalus nüüd tekkinud küll. Nimelt alustas kosmeetikafirma The Body Shop koostööd rahvusvahelise heategevusorganisatsiooniga WaterAid, kes on 1981. aastast varustanud puhta veega juba 23 miljonit inimest.

water-aid_EE

Kuidas aidata saab? Ostes The Body Shopi jõulukingi erimärgistusega tooteid, sest iga erimärgistusega kosmeetikumi eest saab WaterAid toota ühe päeva jagu puhast vett ühele Etioopia perele!

water-aid-2_EE

Ja jõulukingi leidmine The Body Shopi valikust ei tohiks kindlasti kuigi keeruline olla, seda enam, et tänavune pühadekollektsioon on eriti ahvatlev ja pühendatud mahlastele ploomidele.

Frosted Plum kehasari sisaldab Türgi viljapuuaedadest pärinevate ploomide ekstakti, kõikidel toodetel on elegantne aroomisegu, mis tuleb küpsest ploomist, magnooliast ja pojengist. Uuest sarjast leiab sädeleva kehasprei, rammusa kehavõi, mõnusa aroomiga dušigeeli, ihupiima, kätekreemi, huulepalsami, suhkrukoorija, vannikuubikud, aroomiõli ja seebi.

plum range

Meie lemmik on suhkrukoorija, mis sisaldab lisaks ploomile ka Ausa Kaubanduse suhkrut Paraguaist ja parapähkliõli Brasiiliast. Koorija eemaldab hellalt ja tõhusalt surnud  naharakud ning on üliniisutava toimega.

Bookmark and Share

Edita Vilkeviciute Bvlgari Omnia Paraiba kampaanias

25. november 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

Bvlgari-Omnia-Paraiba-Perfume-Ad-Campaign

Bvlgari Omnia perekonna uue parfüümi Omnia Paraiba muusa on Leedu supermodell Edita Vilkeviciute. Parfüümi inspiratsiooniallikaks on Brasiilia vääriskivi Paraiba turmaliin.

Bookmark and Share

Miranda Kerr Swarovski kevadkampaanias

23. november 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

Miranda-Kerr-Swarovski-Spring-2016-Campaign04

Miranda Kerr on tagasi Swarovski muusa ametipostil – supermodell näitab juveelibrändi värviküllast kevadkollektsiooni.

Miranda-Kerr-Swarovski-Spring-2016-Campaign01

Miranda-Kerr-Swarovski-Spring-2016-Campaign02

Bookmark and Share

Uus parfüüm Missonilt

19. november 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

Missoni-Perfume-Fragrance-Ad-Campaign

Missonil on valminud uus parfüüm Missoni, mis jõuab Itaalia ja Inglismaa poelettidele juba sel aastal ning mujale Euroopasse, USAsse, Kesk-Idasse ja mujale maailma tuleval aastal. Kampaania peaosatäitja on Elisa Sednaoui, keda pildistas Paolo Sorrentino.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes