Lupita Nyong’ost sai Lancome’i tüdruk

7. aprill 2014 |  postitas Egle  |  Ilu

Tänavne Oscarivõitja Lupita Nyong’o on Lancome’i uus ja ühtlasi esimene mustanahaline saadik. „Mulle on tõeline au ühineda Maison Lancome’iga – brändiga, mil on nii prestiižikas ajalugu ja mida ma olen alati armastanud,“ ütleb näitlejatar. „Olen eriti uhke, et saan esindada unikaalset visiooni, et ilu ei saa dikteerida, vaid et see peaks väljendama pigem naise vabadust olla see, kes ta on.“

Lupita debüütkampaania pildistavad Mert Alas ja Marcus Piggott ning see ilmub septembris.

Bookmark and Share

Teistmoodi lähenemine meigile

2. aprill 2014 |  postitas Kärt  |  Ilu

Uutmoodi meigireklaam: kaks naist võtavad meigi maha, näidates nahavigu, mis ilmuvad välja jumestuse alt. Reklaamitakse „kamuflaažmeigi“ Dermablend tooteid, mis on mõeldud nahahaiguste varjamiseks. Esimene naine on Cassandra Bankson, kes teeb YouTube’ile meigivideosid ja kannatab akne all. Teine on võrkpallitreener Chery Lindsay, kes põeb vitiligot. Mõlemad ütlevad, et meik aitab neil elada ja näidata end nende inimestena, kes nad tegelikult on.

Bookmark and Share

Sally Hansen Pariisi moenädalal

19. märts 2014 |  postitas Kristi  |  Ilu

StellaMcCartney_fw14_ 014

Sally Hansen on 2014 aastal Stella McCartney kollektsioonide eksklusiivne küünesponsor. Pariisi moenädalal näitas Sally Hansen oma küünedisaini Stella MaCartney 2014 talvekollektsiooni showl.  Täienduseks kollektsiooni julgetele tekstuuridele ja peenele värvipaletile iseloomustas  Sally Hanseni  küüsi puhas, moderne, pehmetes naturaalsetes toonides look, tuues esile  modellide nahatoonid. Sally Hansen Global Color saadik Madleine Poole rääkis, et nad tegid naturaalsed, kergelt läbipaistvad küüned, kasutades nelja värvitooni. Värvid kanti iga modelli küüntele erinevalt, et tulemus sobiks nende nahatoonile kõige paremini. Kuna erinevatel kätel näevad naturaalsed toonid erinevad välja, siis nad soovisid kohandada värve vastavalt iga tüdruku look`ile ja mitte kasutada kõikidel sama naturaalset värvitooni. Tänu  Complete Salon Manicure  kõik-ühes toodetele oli võimalik jätta vahele aluskiht ja kanda värv küüntele hoolitsedes samas küünte ja nahandite tervise eest. Kuna enamusel modellidest tuli viimastel kuudel tihti küünedisaini vahetada, soovisid nad rõhutada nahandite eest hoolitsemise vajadust kasutades Sally Hansen`i Cuticle Rehab toodet.

Vaata pilte Stella McCartney moeshowst, külalistest ja backstage’ist:

photo 3

photo 4

SMC_0210

SMC_0277

SMC_0360
SMC_0279

SMC_0378

SMC_0418

SMC_0425_cropped

SMC_0517

SMC_0520

SMC_0544

SMC_0551

SMC_0607

SMC_0835

StellaMcCartney_fw14_ 003

StellaMcCartney_fw14_ 004

StellaMcCartney_fw14_ 005

StellaMcCartney_fw14_ 006

StellaMcCartney_fw14_ 008

StellaMcCartney_fw14_ 010

StellaMcCartney_fw14_ 013

Bookmark and Share

Cara Delevingne ja Kate Moss Burberry kampaanias

13. märts 2014 |  postitas Egle  |  Ilu

Cara Delevingne ja Kate Moss on Burberry uue, sügiseks poodidesse jõudva parfüümi muusad. Briti supermodelle pildistas Mario Testino.

Kate on Burberry’ga varemgi koostööd teinud. Cara alustas Burberry-karjääri mullu kevad/suve kampaanias ja on praegu Burberry Beauty üks saadikutest.
burberry-kate-moss-cara-delevingne-vogue-12mar14-instagram_b_426x639

Bookmark and Share

Lorde lõi käed MACiga

12. märts 2014 |  postitas Kristi  |  Ilu

17aastane Uus-Meremaalt pärit lauljatar Lorde on MACi uus koostööpartner – neil on plaanis üheskoos luua kosmeetikakollektsioon. „Olen lapsest saadik MACi armastanud,“ räägib Lorde. „Mäletan, et panin raha kõrvale, et osta endale 14aastaselt esimene MACi huulepulk, mida hiljem kasutasid umbes 20 minu sõpra! Olen väga elevil, et saan teha koostööd bärndiga, mida ma niikuinii iga päev ja iga õhtu kasutan. Loodan, et ka teie teete seda.“

Lorde oli 14aastane kolm aastat tagasi, mis tähendab, et paljudel meist on kosmeetikakotis MACi huulepulki, mis on ostetud varem kui Lorde oma esimese huulepulga ostis.

 Lorde-Mac-Vogue-11Mar14-pr_b_426x639

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes