David Beckham esitleb oma kaubamärki

9. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

david_beckham_lead-434102

David Beckham kõnnib abikaasa Victoria jälgedes, esitledes peagi koos äripartneri Simon Fulleriga omanimelist kaubamärki. Paar on sõlminud lepingu Hong Kongi etevõttega Global Brands, mis vastutab muu hulgas Calvin Kleini, Tommy Hilfigeri ja New Balance’i turustamise eest. Beckhami kaubamärk on pühendatud meeste spodirõivastele.

Fuller on Beckhamite kauaaegne koostööpartner ja nõustaja. Tema hoole all saavutas ka Victoria Beckhami moebränd ülemaailmse edu.

Bookmark and Share

Alexander Wang esitles teksakollektsiooni

9. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

alexander_wang_denim_ads

Alexander Wangil on valminud esimene teksakollektsioon Denim x Alexander Wang, mille muusaks on ta värvanud Anna Ewersi. Wangi teksade inspiratsiooniallikaks on meeste teksamood.

Kollektsioon koosneb kolmest mudelist Wang001, Wang002 ja Wang003. Vaata seda siit.

Bookmark and Share

Kate Bosworth tegi Matisse’ile kollektsiooni

5. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

23BD0DBA00000578-2860826-I_ll_have_what_she_s_having_Actress_Kate_Bosworth_looks_at_color-a-1_1417712714713

Kate Bosworth kujundas jalatsibrändile Matisse kollektsiooni. Saabastest, lahtistest kingadest ja sandaalidest koosneva kollektsiooni hinnavahemik on 300-500 dollarit. Kollektsiooniga saad tutvuda siin.

Näitlejataril on selja taga edukad koostööprojektid Topshopi ja Jewelmintiga.

Bookmark and Share

Chanel vallutas Salzburgi

4. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

cara-delevingne-e-karl-lagerfeld

Karl Lagerfeld esitles Chaneli väikesele jakile pühendatud Metiers d’Art kollektsiooni Salzburgi hotellis Mittersill. Moeshow fotosid saab näha siin.

Ühtlasi esilinastus moeshow’l Lagerfeldi järjekordne Chaneli film Reincarnation, mis räägib Chaneli jaki ajaloost ning mida võib tõlgendada ka kui Pharrelli muusikavideot. Cara Delevingne ja Pharrell näitavad selles oma võimeid näitlejatena (ja tantsijatena ja lauljatena). Mida arvate?

Bookmark and Share

Solange’i teine Puma kollektsioon

24. november 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

puma

Solange’i teine Puma kollektsioon on veelgi värvikam kui esimene! „Nagu see nädal poleks veel piisavalt põnev,“ kirjutab äsja abiellunud lauljatar Instagramis. „Olen viimastel kuudel töötanud koos Pumaga kahe uue kollektsiooni kallal ning nüüd saan seda kõike teiega jagalda.“

Uus kollektsioon kannab nime Wild Wonder. Vaata pilte siit.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes