Guy Laroche sai uue juhi

30. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

F-adam-andrascik-guy-laroche

Guy Laroche ’i moemajas on toimunud loovjuhi vahetus – Marcel Marongiu ameti võttis üle Adam Andrascik. Andrascik on teinud brändiga koostööd sügisest saadik ning nüüd lubab ta omanielise 2010. aastal loodud kaubamärgi Guy Laroche’is töötamise ajaks riiulisse panna.

„Endale töötamine on olnud huvitav, kuid väga raske on igal hooajal uuesti oma käekirja luua,“ ütleb disainer. „Tulla sellesse moemajja ja näha, mida Guy Laroche on teinud ja öelda: „Vau, see on vapustav idee!“ – teha midagi sellist ja töötada kõigi nende põnevate asjadega, on olnud tõeline unelm.“

Bookmark and Share

Isabel Maranti sõjakas kevad/suvi

30. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

natasha-poly-inez-vinoodh-isabel-marant-2015-3

Natasha Poly kehastab Isabel Maranti tuleva kevad/suve kampaanias seksikaid Jaapani/Kreeka sõdalasi. Pildistasid Inez & Vinoodh.

Bookmark and Share

Gucci lõi käed Alessandro Michele’ga

23. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

ALESSANDRO_812164b

Gucci uus loovjuht on brändi kauaagne aksessuaaridisainer Alessandro Michele. „Peale pikka ja põhjalikku kaalumist oleme Gucci loovjuhiks valinud Alessandro Michele. See otsus põhineb tema kaasaegsel nägemusel, mille ta nüüd ellu viib,“ ütleb Gucci president ja tegejuht Marco Bizzarri. „Oleme Alessandroga selle visiooni osas täieliku üksmeele leidnud ning meid jääb jätkuvalt inspireerima uus identiteet meie rollides ja kohustustes. Alessandro anne ning tema teadmised kompaniist ja disainimeeskonnast võimaldavad tal kiirelt ja sujuvalt liikuda kollektsioonide ja brändi jaoks vajalikus loomingulises suunas.“

Gucci esitles Alessandro juhtimisel disainitud 2015. aasta sügis/talve meestekollektsiooni 19. jaanuaril. Gucci eelmine loovjuht Frida Giannini pani ameti maha kokkulepitust ligi kuu aega varem.

Alessandro Michele töötab Gucci kaubamärgi all 2002. aastast saadik. Oma esimest naistekollektsiooni esitleb ta veebruaris Milano moenädalal.

Bookmark and Share

Sarah Jessica Parker, Rihanna ja Jourdan Dunn teevad Fendile kotid

22. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

Rihanna-Sarah-Jessica-Parker-Jourdan-Dunn-elles-lancent-leur-propre-sac-chez-Fendi_portrait_w674

Rihanna, Sarah Jessica Parker ja Jourdan Dunn on Fendi uued kotidisainerid. Lauljatar, näitlejatar ja modell loovad oma versioonid Fendi 3Bauguette kotist, tähistamaks Fendi poe avamist New Yorgis.

f1958181

Kotiprojektiga on ühinenud ka kunstnik Rachel Feinstein ja blogi Man Repeller looja Leandra Medine.

Bookmark and Share

Maison Martin Margiela nüüdsest lihtsalt Maison Margiela

19. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

MAISON-MARTIN-MARGIELA-PARIS-CHANGE--HIS-NAME

Maison Martin Margiela on oma nimest „Martini“ välja võtnud. Moemaja nimi on nüüdsest lihtsalt Maison Margiela. Moemaja esindaja teatab, et nimemuutus „peegeldab moemaja evolutsiooni“.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes