Ivo Nikkolo sünnipäevashow

30. oktoober 2014 |  postitas Kairiin  |  Mood

Tallinna Moenädala raames tähistas disainbränd Ivo Nikkolo suurejoonelise galashowga oma 20. sünnipäeva. Udusele sünkjasmustale moelavale toodi 71 erinevat komplekti, mis sisaldasid hulgaliselt spetsiaalselt sünnipäevaetenduse jaoks disainitud ekstravagantsed ainueksemplare.

Gala-kollektsiooni lõid koostöös kaubamärgi tänased disainerid – kahekordne Kuldnõela võitja Eve Hanson ja Britta Laumets ning kaubamärgi looja, Ivo Nikkolo. Sündis tõeliselt kordumatu ning ivonikkololik moeplahvatus, mis pälvis rohkelt ovatsioone ja lõppes tõeliselt luksusliku hõbedase glitter-sajuga.

“Kõigil meil on oma peidus pool. Meid inspireeris gala-kollektsiooni luues Ivo Nikkolot kandev naine – vaid selleks üheks õhtuks otsustasime välja tuua tema igapäevaselt varjatud ja tõeliselt ekstravagantse külje,” avas Ivo Nikkolo peadisainer Eve Hanson gala-kollektsiooni loomise lugu.

Erikollektsiooni ainueksemplaridega saab alates 6. novembrist tutvuda ja neid soovi korral ka osta Ivo Nikkolo esinduskaupluses Suur-Karja 14.

Alates 21. novembrist on valik gala-show ainueksemplare üles seatud ka Ivo Nikkolo 20. sünnipäevale pühendatud näitusel Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones Tallinnas.

Bookmark and Share

Beyonce teeb Topshopile spordiriiete kollektsiooni

29. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

Beyonce-Vogue-19mar14-Rex_b_592x888

Kuum uudis retuuside ja spordirinnahoidjate maailmast: Beyonce disanib Topshopile activewear-kollektsiooni. Selleks loovad Beyonce ja Topshopi omanik Philip Green kompanii nimega Parkwood Topshop Athletic Ltd., mis hakkab toodangut väljastama alates 2015. aasta kevadest.

Beyonce lõi Parkwood Entertainmenti nimelise ettevõtte 2008. aastal, kui ta otsustas hakata iseenda mänedžeriks. The Cut paljastab, et Beyonce on tõepoolest alati Topshopi armastanud. Jääme koostöö vilju ootama.

Pildigaleriiga, mis annab tunnistust Beyonce Topshopi lembusest, saad tutvuda siin: Beyonce & Topshop

Bookmark and Share

Glamuuri ja imelist moodi Embassy of Fashion’ilt

27. oktoober 2014 |  postitas Kristi  |  Mood

riina aldo ketlin

Eile lõppenud Tallinna moenädalale pani väärika punkti Embassy of Fashioni imeline show „After Dark Couture“, mis viis publiku tundmatusse öisesse sügavusse, kus teejuhiks disainerite Riina Põldroosi, Ketlin Bachmanni ja Aldo Järvsoo loodud võlumaailma olid kuu ning linnatulede taga peituvad kauged galaktikad.

Bookmark and Share

Pilguheit moemaailma igapäevaellu

22. oktoober 2014 |  postitas Kairiin  |  Mood

ID ajakirja ja internetikeskkonna The Business of Fashion koostööl on valminud eklektiline lühifilm Fashion at Work, mis toob vaatajateni moemaailma telgitaguste head ja vead, hiilgab lõbusate seikadega ning paljastab näiliselt toimiva ideaali kiskjalikku toimimatust, seda kõike humoorikas võtmes.

Filmi režissöör Aaron Rosen’i loodud kujuteldavas kontoris töötavad koos moemaailma mõjukaimad nimed. Kaasa teevad teiste seas Prantsuse moe kuninganna Carine Roitfeld, stiiliikoon Alexa Chung, moekritiikud Tim Blanks ja Suzy Menkes, moeblogija Susie ‘Bubble’ Lau ja paljud-paljud teised.

Mis tunne oleks töötada maailma suurimas moekontoris? Saa teada:

Bookmark and Share

Suri Oscar de la Renta

21. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

Oscar de la Renta
Legendaarne moekunstnik Oscar de la Renta, kelle loomingut on kandnud sajad kuulsused, suri 82aastasena.

De la Renta sai kuulsaks 60′ndatel, kui tema moeloomingut kandis Jackie Kennedy. Tänapäeval kannavad tema kleite paljud näitlejatarid, nende seas Cameron Diaz, Nicole Kidman, Oprah Winfrey ja Penelope Cruz. Teda on pidanud oma lemmikdisaineriks ka paljud esimesed leedid, nagu Nancy Reagan, Hillary Clinton ja Laura Bush.

De la Renta esimene abikaasa oli Prantsusmaa Vogue’i toimetaja Francois de Langlade, kes suri 1983. aastal. Moegeeniust jäi leinama abikaasa Annette Reed. Peale esimese abikaasa surma adopteeris de la Renta poja Moisese, kes on disaner ja kunstnik.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes