Suri Oscar de la Renta

21. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

Oscar de la Renta
Legendaarne moekunstnik Oscar de la Renta, kelle loomingut on kandnud sajad kuulsused, suri 82aastasena.

De la Renta sai kuulsaks 60′ndatel, kui tema moeloomingut kandis Jackie Kennedy. Tänapäeval kannavad tema kleite paljud näitlejatarid, nende seas Cameron Diaz, Nicole Kidman, Oprah Winfrey ja Penelope Cruz. Teda on pidanud oma lemmikdisaineriks ka paljud esimesed leedid, nagu Nancy Reagan, Hillary Clinton ja Laura Bush.

De la Renta esimene abikaasa oli Prantsusmaa Vogue’i toimetaja Francois de Langlade, kes suri 1983. aastal. Moegeeniust jäi leinama abikaasa Annette Reed. Peale esimese abikaasa surma adopteeris de la Renta poja Moisese, kes on disaner ja kunstnik.

Bookmark and Share

Kate Moss ja Gucci Jackie kott

20. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

Kate Moss jagab Gucci lühifilmis peaosa brändi kuulsa Jackie kotiga. Supermodell põgeneb selles koos meesmodell Clement Chabernaudiga paparatsode eest, seljas Gucci 2014. aasta sügis/talve kollektsiooni rõivad.

Filmi lavastas Anders Hallberg.

Bookmark and Share

Cara Delevingne esitleb DKNY kollektsiooni

20. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

CARA_CAPSULE_AD-1-1024x696
Cara Delevingne’i DKNY kapselkollektsioon on valmis! DKNY viimase nelja kampaania peaosatäitja esimene katsetus moemaailmas on ülimalt sportlik – dressipüksid, nabatopid, bomber-jakid, nokamütsid, sprodirinnahoidjad on täpselt sellised, nagu oleme Cara seljas harjunud nägema. Cara ütleb, et tema kollektsiooni kandmisel pole vaja lähtuda mingitest reeglitest, riideid võib kombineerida vastavalt tujule ja vajadusele.

Cara osales kollektsiooni loomise igas etapis ning kirjutas selle kohta isegi pressiteate, kus räägib, et idee kollektsioon luua algas vestlusest, mille teemaks oli kombinesoon.

Bookmark and Share

Vogue esitleb: Alexander Wang’i kollektsioon H&M’le

17. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

wang hm
Ajakiri Vogue toob meieni Alexander Wang’i H&M’i kollektsiooni lookbooki: www.vogue.com/3000375/alexander-wang-hm-collaboration/ ning selgub, et nüüdsest võime me välja näha nagu eriti ägedad akvalangistid ja poksi raskekaallased. Lisaks riietele on saadaval ka erinevaid aksessuaare (poksi- ja muid kindaid, plätusid, mütse jne).

Kõik ujuma ja sportima!

Bookmark and Share

Alexander Wangi H&Mi kollektsioon 14 sekundiga

16. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

Kõigepealt näitas Rihanna end New Yorgi moenädalal pealaest jalatallani Alexander Wangi H&Mi kollektsiooni riietes, siis tuli teade, et Andy Carroll on kollektsiooni reklaamipoiss, ja nüüd pakutakse Instagrami vahendusel sellist silmapilgu pikkust ülevaadet.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes