Victoria Beckham ühendab oma kaks brändi

20. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

Victoria-Beckham-at-her-D-014

Victoria Beckham paneb kokku oma kaks kaubamärki Victoria Beckham Denim ja Victoria, Victoria Beckham. Kaubamärk Victoria, Victoria Beckham pakub rõõmsates ja noortepärastes toonides šikki päevariietust. Peale Victoria Beckham Denimiga ühinemist hakkavad nad koos esindama moodsat igapäevariietust.

„On aeg viia VVB tüdrukud uutele seiklustele vastu – kaugemale pidudest ja kokteilidest ja töökohtadest ja argipäevast. Denim kollektsiooni võtmeelemendid kombineeruvad hästi Victoria, Victoria Beckham kollektsiooniga. Ajapikku hakkasin ma aru saama, et nende ühendamine on mõistlik.“

Bookmark and Share

Rihanna Diori film

20. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

Rihanna Diori  Secret Garden kampaania lühifilm on linastunud! Rihanna seikleb Versailles’s sini-lillas valguses, seljas Diori hõbedane kõrge kaelusega kleit brändi tänavusest pre-fall kollektsioonist, ja pakub meile kuulamiseks veel natuke ühest laulust oma peagi ilmuvalt albumilt.

Bookmark and Share

Liu Wen, Josephine Skriver ja Edita Vilkeviciute H&Mi puhkusekampaanias

18. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

Modellid Liu WenJosephine Skriver ja Edita Vilkeviciute näitavad H&Mi järjekordses lookbookis selle suve puhkusemoodi:

5ce853752e9096dde36471f5c91bc810

41692038617a1f39264b030a9a5261ec

Bookmark and Share

H&M-i selle sügishooaja koostööpartner on Pariisi moemaja Balmain!

18. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

cq5dam.web.648.486

Balmain on Prantsuse mooemaja, mis firma noore loovjuhi Olivier Rousteingi käe all sirgunud globaalseks popkultuuri fenomeniks. Eilsel Billboardi muusikaauhindade gala punasel vaibal sai Rousteingi ja ta sõprade Kendall Jenneri ja Jourdan Dunni seljas näha esimesi rõivaid uuest kollektsioonist. H&M ning Balmain kutsusid sotsiaalmeedia kaudu oma fänne liituma ühtsuse liikumisega #HMBalmaination.

„Ma soovin oma põlvkonda kõnetada – see on disainerina minu põhieesmärk. H&M annab mulle ainulaadse võimaluse kutsuda kõiki Balmaini maailma, võtma ampsu unistusest ning osalema ülemaailmse ühtsuse liikumise #HMBalmaination loomises, mille kütuseks on juba eelmainitud teemaviide. Koostöö H&Miga tundus mulle äärmiselt loomulik – H&M on kaubamärk, millega kõik suhestuvad. See ühendab inimesi ning ühtsust pooldan ma kahe käega,“ sõnab Olivier Rousteing.

1945. aastal asutatud Balmain on jäänud alati truuks oma asutaja visioonile ja meelelaadile, väljendades kõigile meeltmööda positiivseid omadusi: energilisust, lõbusust ja vabadust. Rousteing on loonud moemajale unikaalse identiteedi, mis ühest küljest omab tugevat sidet oma kõrgmoe DNAga ning teisalt seisab just praeguses ajahetkes, õhates meelelahutusmaailma elegantsi. Just sellise disainikeele rõhutamine H&Mi koostöö käigus tuli loomuliku otsusena.

„Oleme väga põnevil, et Balmain on H&Mi külalisdisainer ning saame luua tõeliselt kaasava kogemuse kõigile. Segades kokku kõrgmoe vaimu ning tänavamoe erksa suhtumise, kasutab Balmain talle ainuomast stiili, mis on samal ajal külluslik ja vahetu, sensuaalne ning energiline. See stiil on tihedalt seotud meelelahutus- ning muusikamaailmaga, mis lisab kollektsioonile üllatuselemendi,“ räägib H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Kollektsioon jõuab 5. novembril müügile veebipoodi ja pea 250 poodi üle kogu maailma. Valikus on rõivaid ja aksessuaare nii naistele kui meestele.

Bookmark and Share

Rihanna Diori kampaanias

15. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

dior-rihanna-secret-garden02

Rihanna kauaoodatud Diori kampaania on sündinud, ja loomulikult näeb ta selles vapustav välja. Kaubamärgi esimese mustanahalise muusana pakub ta selles kuulamiseks ka laulu Only If For a Night oma peagi ilmuvalt albumilt.

Kampaania pealkirjaga Secret Garden IV pildistas Steven Klein Versailles’is. Kampaaniaga kaasnev lühifilm esilinastub tuleval esmaspäeval.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes