Mulberry värbas Johnny Coca

28. november 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

Johnny-Coca-010

Mulberry on oma uueks loovjuhiks värvanud Céline’i aksessuaaridisaineri Johnny Coca. Coca hakkab vastutama kõigi Mulberry kollektsioonide eest.

„Olen väga elevil, et saan Mulberry uue loovjuhina nende kollektiiviga liituda ja juhtida üht Briti parimat brändi uues suunas,“ ütleb Coca.

Pariisi Ecole des Beaux-Arts’is ja Ecole Boulle’is kunsti, arhitektuuri ja disaini õppinud Coca on juba näidanud oma võimeid Bally’s, Louis Vuitton’is ja Céline’is.

Bookmark and Share

Kohtumine Poola ilumaailma grand lady’ga

26. november 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

IMG_4182

Hiljuti külastas Eestit Poola üks silmapaistvamaid daame, omanimelise iluimpeeriumi-kosmeetikafirma asutaja ja omanik, Dr Irena Eris. Proua Eris on korduvalt valitud Poolas aasta ärinaiseks, samuti on ta arvatud Poola ajaloo 20 kõige mõjukama naise hulka. Dr Irena Erise kaubamärk läheneb nahahooldusele holistilistel põhimõtetel ja on tuntud kogu maailmas, eksportides oma tooteid enam kui 40 riiki. Kosmeetikavalik põhineb ettevõtte enda Teadus- ja Uurimiskeskuses väljatöötatud originaalretseptidel.

Dr Irena Erise kaubamärk kuulub ka ainsa Poola firmana maineka Prantsuse Comité Colbert liikmete hulka. Comité Colbert on 1954. aastal Jean-Jacques Guerlain´i poolt loodud eksklusiivne klubi, kuhu kuuluvad kindlate reeglite alusel luksuslikud ja rahvusvahelist tuntust evivad prantsuse kaubamärgid nagu näiteks Boucheron, Cartier, Chanel, Dior, Hermès, Hotel Ritz, Louis Vuitton, Veuve Clicquot Champagne, The Louvre, The Opera Garnier ja Comédie Française. Viimastel aastatel on Comité Colbert oma valikuid laiendanud ka mujal Euroopas; hiljuti liitunute hulgas on Montblanc ja 2012. aastast ka Dr Irena Eris.

IMG_4213

Ajakiri Mood korraldas proua Erise auks Palace’i hotelli vastavatud restoranis Konrad Veuve Clicquot õhtusöögi-vestlusringi, kus meie noored disainerid-ettevõtjad nagu Kriss Põldma, Kätlin Kaljuvee, SWÄRKi asutajad Merily Leis ja Paula Pärnaste jt, said Poola ärimaailma grand lady’lt rahvusvahelisi äritarkusi uurida.

Fotod: Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Cara Delevingne ja Pharrell Williams laulavad Chaneli filmis duetti

26. november 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

cara pharrell

Karl Lagerfeldi uues Chaneli filmis, mis esilinastub tuleval nädalal Metiers d’Art kollektsiooni esitlusel Salzburgis, laulavad supermodell Cara Delevingne ja laulja Pharrell Williams duetti. Laulu on kirjutanud Pharrell ja see kannab pealkirja CC the World.

Film kannab pealkirja Reincarnation ja räägib Chaneli ikoonilise jaki ajaloost.

Duett tuleb välja 1. detsembril, ent lühikatkendiga saab tutvuda juba praegu siin.

Bookmark and Share

Margiela disainer suundub Céline’i?

26. november 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

Matthieu-Blazy-01

Maison Martin Margiela endine disainer Matthieu Blazy on teel Céline’i moemajja. Margielas on juba ohjad haaranud John Galliano ja tema meeskond.

Allikate teatel peab Céline’i loovjuht Phoebe Philo Blazy’ga läbirääkimisi, et meelitada ta Céline’i meeskonda.

Bookmark and Share

Pierce Brosnani poeg Saint Laurenti kampaanias

24. november 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

dylan brosnan

Saage tuttavaks – James Bond juunior! Pierce Brosnani 17-aastane poeg Dylan on Saint Laurenti meestekollektsiooni kampaania staar. Samas kampaanias astub üles ka Val Kilmeri 19-aastane poeg Jack.

Dylan on Pierce’i ja tema ajakirjanikust abikaasa Keely Shaye Smithi vanim poeg. Noormehe„avastas“ möödunud suvel Malibus Saint Laurenti peadisainer Hedi Slimane isiklikult.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes