Novembrikuu moekohvik!

3. november 2015 |  postitas Jasmin  |  Seltskond

30.oktoobril toimus taaskord Moekohvik moodsas Pärnu maantee Reval Cafés. Muusikat tegi Rolf Roosalu bändiga, moodi näitas Bastion, küüned sai kauniks Mavala abil ning tutvustati ka uut James Bondi 007 naisteparfüümi.

Fotod: Benjamin Siirak

Bookmark and Share

Aldo Järvsoo kollektsioon Eclissi Lunare Tallinna Moenädalal

16. oktoober 2015 |  postitas Kadi  |  Mood, Seltskond

Embassy of Fashion moemaja disaineri Aldo Järvsoo kollektsioon Eclissi Lunare on inspireeritud Jaapani kargest talveööst.

Kuu varjude maalitud hõbedaselt helklevad Jaapani aiad, öömustad linnud peitumas põõsaste rägastikku, külmunud lilled tardunud härmatisse.

Aldo Järvsoo kollektsiooni pidulikud jäigast pitsist suurvormid on kokku miksitud pehme kašmiiri ja naturaalnahaga, kõrgtehnoloogilises laser-lõikuses tekstiilid imiteerivad linnusulgi.

aldo1

AJ on Eesti üks tunnustatumaid moekunstnikke, kelle loomingu esitlused on toimunud Itaalias, Hollandis, Prantsusmaal, Belgias, Austrias, Suurbritannias, Saksamaal, Venemaal, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Portugalis ja ka Luksemburgis.

aldo2

Embassy of Fashion moemaja alla koondunud Aldo Järvsoo, Riina Põldroos ja Ketlin Bachmann-Põldroos on ateljeetööna valmivat moodi loonud juba üle kahekümne aasta ning igaüks selle töö eest eraldi tunnustatud Eesti parima moekunstniku tiitliga Kuldnõel.

aldo3

Etendust toetab Colonna Kinnisvara, kelle kutsel esitles Embassy of Fashion sel suvel kollektsioone ka Milaano EXPO’l.

Kollektsioonidest inspireeritud moefilmid on valmistanud spetsiaalselt selle ürituse tarbeks Portugali fimikunstnik Luís Braula Reis.

AJ teise kollektsiooni esitlus toimub Tallinna Moenädala raames Telliskivi loomelinnaku Rohelises saalis Embassy of Fashion moemaja ühisel showl 23.oktoobril kell 21.00.

Aldo Järvsoo esimene kollektsioon tuleb aga esitlusele juba 21.oktoobril kell 21.00 Tallinna Moenädala Kuldnõela gaalal!

Piletid müügil Piletilevis, www.embassyoffashion.com

www.estonianfashion.eu

Fotod Tanel Veenre

Modell Elina

Bookmark and Share

Septembrikuu Moekohvik!

9. september 2015 |  postitas Jasmin  |  Seltskond, Uudised

4. septembril toimus taaskord Moekohvik moodsas Pärnu maantee Reval Cafés. Kõrvu paitas Ott Lepland, moodi näitas Dune London, kosmeetikat tutvustas Dr.Irena Eris ning lõhnaelamusi pakkus Shiseido.

Fotod: Anna Aurelia Minev

Kaunist sügise algust!

Bookmark and Share

Nõelasilmast tulnud

26. august 2015 |  postitas Kristi  |  Seltskond

-MKJDfAwlkaBf68bi9ffzHzTuQum4LA2ZU6Y-fy0NiY

Baltmani rätsepad valmistasid meie korvpallikoondisele Riias toimuva korvpalli EM-i jaoks eriti šikaarsed ülikonnad!

4plogjkk50sxzr4BfRwOVxv9ij_2CJ0B6xf9a9uOd2U

Korvpalliliidule ülikondade õmblemiseks kulus 120 meetrit kangast ja 480 nööpi ning mitmete mängijate mõõtmiseks läks vaja lausa redelit! Tulemus sai peen ning fotosessiooni põhjal võiks arvata, et nii mõnigi mängija võiks korvpalli kõrvalt vabalt tegeleda ka modellitööga.

20150813_Eesti_Korvpallikoondis_Baltman

Baltman on seni riidesse pannud pikaaegse koostööna näiteks jalgpallikoondist, Montoni kaubamärgi alt aga on kestnud juba aastakümneid koostöö Eesti Olümpiakomitee ja olümpiakoondistega. “Meie Leedu harufirma paneb rõivaisse näiteks Kaunase Žalgirise kossumeeskonna treenerid,? sõnas Baltika juht Meelis Milder,lisades, et “anda soliidne, väärikas ilme meie korvpalli rahvuskoondisele on Baltika jaoks missiooniküsimus ja kindlasti ka auasi.”

Fotod Joosep Martinson

Bookmark and Share

Kus suitsu, seal tuld

6. juuli 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

HM_DB_KH

H&M kinnitas lõpuks ametlikult sotsiaalmeedias levivaid kuuldusi, et David Beckham ja tuntud USA koomik Kevin Hart filmivad täna koos H&M-i uut kampaaniafilmi. Tegemist on tootevaliku “Modern Essentials Selected By David Beckham” kampaaniga, mis avalikustatakse veel selle aastanumbri sees. David ja Kevin võtavad osa kahepäevasest filmimisest New Yorgis.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes