Dune’iga Londonis

15. detsember 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

Dune Londonis

Detsembri alguses esitleti Londonis, Rook & Raveni kunstigaleriis kingafirma Dune London 2015. aasta kevad-suvist kollektsiooni, uusi trende kutsuti vaatama ka Mood. Ja oli, mida vaadata!

Dune Londoni kevadine kollektsioon oli täis ihaldusväärseid maiuspalasid, alates pärlmuttertoonides stilettodest, lõpetades pastelsete derby’dega. Sekka erinevaid espadrille – miledest tõotab tulla eeloleval hooajal tõeline hitt! – ja sandaale ning seitsmekümnendate mõjutustega platvormkingi. Kevadiselt helged olid ka käekotid, mida leidus nii erksates kui ka mahedamates toonides.

Bookmark and Share

Moodsad hetked detsembrikuu Moekohvikus

11. detsember 2014 |  postitas Kairiin  |  Seltskond

IMG_4417
5. detsembril toimus Moekohvik taaskord Pärnu mnt. Reval Cafés. Muusikaelamust pakkusid Karl-Erik Taukar ja Rauno Laikjõe. Silamilu eest hoolitses SWÄRK koos HappySocksiga.

Suplesime Burberry My Burberry parfüümvees, maitsesime suussulavaid Reval Café trühvleid ning lasime OSMO toodetega oma juusteisse vallatuid soenguid meisterdada.

Fotod: Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Briti moeauhinnad 2014

4. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond
home_british_fashion_awards_2014_9000_1024x507

Aasta modelliks kuulutatud Cara Delevingne

Tänavuse Briti moeauhindade gala suurvõitjad olid ERDEM, Victoria Beckham ja Nicolas Ghesquiere, kes viisid kaasa naisterõivaste disaineri, brändi ja rahvusvahelise disaineri prestiižikad auhinnad.

John Galliano ilmutas end peale Margiela moemajaga liitumist esimest korda avalikkuse ees, andes oma suurimale toetajale Ameerika Vogue’i peatoimetajale Anna Wintourile üle silmapaistva saavutuse auhinna. Galliano hea sõber ja muusa Kate Moss andis punase vaiba auhinna Alexander McQueeni disainerile Sarah Burtonile. Aasta modelliks kuulutati Cara Delevingne, kes sai auhinna kätte oma õe Poppy Delevingne’i, Karlie Klossi ja Joan Smallsi käest.

Vaata sündmuse pildigaleriid siit.

Bookmark and Share

Kanye West vahetab muusika moe vastu

1. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

kanye-west-2011

Kanye West pöörab muusikamaailmale selja – vähemalt mõneks ajaks – et pühenduda oma teisele suurele kirele, moele. Mõni aeg tagasi esitles ta Nike’le disainitud kollektsiooni, kuid põgenes siis rivaali Adidase rüppe. Nüüd tundub, et tema moehuvi süveneb.

„Kui Kanye järgmine koostööprojekt Paul McCartney’ga välja tuleb, eemaldub ta muusikast ja pühendub riiete disainmisele,“ teatab infprmeeritud allikas. „Ta on Adidaselt saanud 15 miljoni dollari suuruse lepingutasu, kuid kollektsiooni esitlust on neli korda edasi lükatud, sest tal pole selle jaoks aega olnud.“

Kanye’l oli 2011. astal oma moebränd, mille ta kahjuks peale esimesi moeshow’sid sulges. Seejärel disainis ta ülimenuka kollektsiooni APC-le.

Bookmark and Share

Mulberry värbas Johnny Coca

28. november 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

Johnny-Coca-010

Mulberry on oma uueks loovjuhiks värvanud Céline’i aksessuaaridisaineri Johnny Coca. Coca hakkab vastutama kõigi Mulberry kollektsioonide eest.

„Olen väga elevil, et saan Mulberry uue loovjuhina nende kollektiiviga liituda ja juhtida üht Briti parimat brändi uues suunas,“ ütleb Coca.

Pariisi Ecole des Beaux-Arts’is ja Ecole Boulle’is kunsti, arhitektuuri ja disaini õppinud Coca on juba näidanud oma võimeid Bally’s, Louis Vuitton’is ja Céline’is.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes