Choupette Lagerfeld kaante vahel

31. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

hbz-choupette-lead-sm

Karl Lagerfeldi kass Choupette on vahepeal saanud oma raamatu. „Choupette: The Private Life of a High-Flying Fashion Cat“ räägib kassikese luksuslikust elust, sellest, mis talle meeldib ja ei meeldi, tema lemmiktoitudest ja iluharjumustest. Choupette poseerib fotodel koos modellide Laetitia Casta ja Linda Evangelistaga ning loomulikult „issi“ Lagerfeldiga.

Nagu iga tõeline fashionista on sotsiaalmeedia võrgustikes aktiivne ka Chouette, kasutades usinasti nii instagrami kui ka twitteri kontot.

Bookmark and Share

Dolce ja Gabbana mõisteti õigeks

27. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

dandg

Stefano Gabbana ja Domenico Dolce mõisteti maksupettuse kohturpotsessil õigeks! Itaalia kõrgema kohtu otsus pööras ühtlasi ümber kaks varasemat madalama astme kohtu otsust. „Me oleme alati olnud ausad ja me oleme väga uhked selle Itaalia kohtu tunnustuse üle,“ teatavad Dolce ja Gabbana. „Vive l’Italia.“

Kohtul kulus õigeksmõistvale otsusele jõudmisele kolm tundi kinniste uste taga. Õigeks mõisteti ka Dolce ja Gabbana kaas-süüdistatavad – kompanii peadirektor Cristiana Ruella, finantsdirektor Giuseppe Minoni ja raamatupidaja Luciano Patelli.

Dolce ja Gabbana said süüdistuse maksupettuses 2010. aastal. Aprillis mõistis kohus neile 20-kuulise vanglakaristuse. Disaineriduo kaebas kohtuotsuse edasi.

Bookmark and Share

Gwyneth Paltrow loob oma rõivabrändi

8. oktoober 2014 |  postitas Kärt  |  Mood, Seltskond, Uudised

Gwyneth Paltrow on oma elustiiliportaaliga Goop kõvasti vaeva näinud, ja nüüd on tema meelest aeg küps tulla välja ka samanimelise rõivakaubamärgiga. Siiamaani on Goop teinud koostööprojekte selliste nimedega nagu Stella McCartney, Michael Kors ja Diane von Furstenberg.

Harper’s Bazaar teatab, et esimese Goopi kollektsiooni disainib Gwyneth ise ning see koosneb „baasrõivastest“, nagu hästiistuvad T-särgid ja teksased ning vabaajarõivad. Tegemist on näitlejatari esimese katsetusega rõivadisainimaailmas.

Goopil on veel häid uudiseid – elustiiliportaalil on uus tegevjuht Lisa Gersh, kes oli varem Martha Stewart Living Omnimedia CEO.

gwyneth-paltrow

gwyneth-paltrow

Bookmark and Share

Moodsad hetked Moekohvikus!

7. oktoober 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

3. oktoobril toimus Pärnu mnt. Reval Cafés taas Moekohviku õhtu! Muusikat mängisid Mikk Saar ja Karl Kanter, moodi näitas Jean Paul Gaultier for Lindex.

Fotod: Liisbet Valdoja

Bookmark and Share

John Galliano haarab Maison Martin Margielas ohjad

7. oktoober 2014 |  postitas Kärt  |  Ilu, Mood, Seltskond, Uudised

John Galliano on tagasi moemaailmas! Andekast disainerist saab Maison Martin Margiela loovjuht.

„Margiela on valmis uueks karismaatiliseks loominguliseks hingeks,“ ütleb OTB president Renzo Rosso. „John Galliano on üks kõigi aegade kõige suuremaid, vaieldamatumaid talente – unikaalne ja erakordne moelooja, kes on alati moemaailma uuendanud ja sellele väljakutseid esitanud. Ma ootan põnevusega tema naasemist, et ta saaks luua moeunelmaid, mida ainult tema luua oskab. Me soovime, et ta leiaks siin oma uue kodu.“

Galliano näitab oma esimesi moeteoseid jaanuaris Paris Couture Weekil. Tema alluvusse lähevad kõik Margiela kollektsioonid, sealhulgas ready-to-wear.

Gallianole on see esimene suur tööots 2011. aastast saadik, mil ta häbistatuna Diori moemajast vallandati.

John Galliano haarab Maison Martin Margielas ohjad

John Galliano haarab Maison Martin Margielas ohjad

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes