Moodsad hetked mai Moekohvikus!

23. mai 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

9. mail toimus Reval Cafés järjekordne Moekohviku õhtu!

Fotograaf: Evelin Järve

Mai Moekohvik

Bookmark and Share

Perrier Mixology show

15. aprill 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

Neljapäeval korraldas Perrier koostöös ajakirjaga Mood Manna La Roosas laheda kokteiliõhtu! Mairold Millert näitas, milliseid põnevaid alkohoolseid ja mittealkohoolseid kokteile saab teha Perrier vee baasil ning vastu suurt suve kulusid need teadmised igal juhul marjaks ära!

_MG_0018

Bookmark and Share

John Gallianost ei saa Oscar de la Renta disainerit

11. aprill 2014 |  postitas Egle  |  Seltskond

Kuigi kumbki osapool pole seda kuuldust kinnitanud ega ümber lükanud, selgub nüüd, et John Gallianost siiski ei saa Oscar de la Renta disainerit. Galliano töötas ajutiselt  de la Renta stuudios, kuid kurjad keeled räägivad, et Oscari meeskond ei olnud valmis investeerima Galliano disainimeeskonda ja ateljeeruumidesse.

Rahapuudus oli läbirääkimiste läbikukkumise peamine põhjus. „John ja Oscar jäävad väga headeks sõpradeks,“ teatab informeeritud allikas. „John on tänulik, et Oscar andis talle teise võimaluse.“

johnoscar

Bookmark and Share

Tom Ford abiellus

9. aprill 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

Tom Ford on abiellunud oma kauaaegse elukaaslase Richard Buckley’ga. Paar on koos olnud 27 aastat. Nad tutvusid 80ndatel ning Ford on kirjeldanud seda kui armumist esimesest silmapilgust: „Ma läksin moeshow’le ja see hõbejuukseline mees puuris mind oma lahjasiniste silmadega. See ajas mulle hirmu nahka, sest korraga nägin ja teadsin ma oma tulevikku.“

Paaril kasvab kodus väike poeg Alexander John Buckley Ford.

100222M2

Bookmark and Share

Karl Lagerfeld ütleb, nagu asi on

26. märts 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

article-2092226-117487F5000005DC-602_634x805

Karl Lagerfeld on andnud Guardianile intervjuu, milles ta rõõmustab meid jälle südamlikult otsekoheste tsitaatidega. Väike valik väljaütlemisi:

Lohakusest: „Olla peale 25ndat eluaastat lohakas on problemaatiline. Te peate väga värske välja nägema, kui te tahate kanda riideid, mis ei näe väga värsked välja.“

Tätoveeringutest: “See on nagu kirjadega T-särgis magamine. Te ei saa enam kunagi puhtaks.”

Teistest moedisaineritest: “Öelge mulle, miks endised noored moedisainerid, kes nüüd on jõudnud 40ndate keskpaika, teevad ümber 60ndaid ja 70ndaid? Miks nad ei võiks leiutada tänast moodi?”

Selfie’dest: “Need on need jubedad asjad, mis sind moonutavad. Lõug on liiga suur, pea liiga väike. Ei, see on elektrooniline masturbeerimine.”

Aitäh, Karl. Intervjuud saab lugeda siin.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes