Nõelasilmast tulnud

26. august 2015 |  postitas Kristi  |  Seltskond

-MKJDfAwlkaBf68bi9ffzHzTuQum4LA2ZU6Y-fy0NiY

Baltmani rätsepad valmistasid meie korvpallikoondisele Riias toimuva korvpalli EM-i jaoks eriti šikaarsed ülikonnad!

4plogjkk50sxzr4BfRwOVxv9ij_2CJ0B6xf9a9uOd2U

Korvpalliliidule ülikondade õmblemiseks kulus 120 meetrit kangast ja 480 nööpi ning mitmete mängijate mõõtmiseks läks vaja lausa redelit! Tulemus sai peen ning fotosessiooni põhjal võiks arvata, et nii mõnigi mängija võiks korvpalli kõrvalt vabalt tegeleda ka modellitööga.

20150813_Eesti_Korvpallikoondis_Baltman

Baltman on seni riidesse pannud pikaaegse koostööna näiteks jalgpallikoondist, Montoni kaubamärgi alt aga on kestnud juba aastakümneid koostöö Eesti Olümpiakomitee ja olümpiakoondistega. “Meie Leedu harufirma paneb rõivaisse näiteks Kaunase Žalgirise kossumeeskonna treenerid,? sõnas Baltika juht Meelis Milder,lisades, et “anda soliidne, väärikas ilme meie korvpalli rahvuskoondisele on Baltika jaoks missiooniküsimus ja kindlasti ka auasi.”

Fotod Joosep Martinson

Bookmark and Share

Kus suitsu, seal tuld

6. juuli 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

HM_DB_KH

H&M kinnitas lõpuks ametlikult sotsiaalmeedias levivaid kuuldusi, et David Beckham ja tuntud USA koomik Kevin Hart filmivad täna koos H&M-i uut kampaaniafilmi. Tegemist on tootevaliku “Modern Essentials Selected By David Beckham” kampaaniga, mis avalikustatakse veel selle aastanumbri sees. David ja Kevin võtavad osa kahepäevasest filmimisest New Yorgis.

Bookmark and Share

Vabastage oma fantaasiad!

5. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Seltskond
L'Extase Nina Ricci 2

Laetitia Casta koos parfümeer Francis Kurkdjian’iga (vasakul) ja näitleja Quim Gutiérrez’iga parfüümi esitlusel Pariisis.

Jaanuari lõpus esitleti Pariisis rahvusvahelisele pressile Nina Ricci uusimat parfüümi, raamatust „Viiskümmend halli varjundit“ inspireeritud erootilist ja vabameelset lõhna nimega L’Extase. Ülinaiseliku ja luksusliku parfüümi autoriks on kuulus parfüümimeister Francis Kurkdjian, kellele see on esimene koostöö Nina Ricci moemajaga.

Märtsis müügile jõudev L’Extase on orientaalne lillearoom, mille peaosades roos ja muskus, parfüümi reklaamnäoks aga tõelist prantsuse elegantsi kehastav näitleja ja supermodell Laetitia Casta. Uue parfüümi äärmiselt sensuaalse reklaamvideo loojaks on Gordon von Steiner, lisaks Casta’le lööb seal kaasa ka Hispaania näitleja Quim Gutiérrez. Mood kohtus lõhna esitlusel nii Francis Kurkdjiani kui ka Laetitia Castaga, intervjuusid saab lugeda juba märtsikuu Moest.

Bookmark and Share

Moodsad hetked veebruari Moekohvikus!

12. veebruar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

6. veebruaril toimus selle aasta esimene Moekohvik. Moodi näitas Luisa Spagnoli, muusikat tegi Uku Suviste ning ilu eest hoolitses MaxFaxtor.

Fotograaf: Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

MOOD SAI VIIS!

10. veebruar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

Mood tähistas oma viiendat sünnipäeva meeleoluka peoga NYNY lounge’is.

Fotograaf: Liisabet Valdoja

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes