Elavad surnud Madridis

16. märts 2016 |  postitas Kristi  |  Seltskond

513003960

TWD Madrid_0006

Fotod Liisabet Valdoja ja Fox

Kui filmi „Zoolander 2” esilinastus Londonis läks Guinnessi rekordite raamatusse tänu maailma pikima selfiekepi kasutamisele, siis  veebruari lõpus Madridis toimunud seriaali „Elavad surnud” fänniõhtul võidi vabalt purustada mõni rekord selfie’de tegemisel. Madridi Callao kino punasel vaibal kohtusid oma austajatega seriaali näitlejad Michael Cudlitz, Josh McDermitt ja Ross Marquand ning üks režissööridest, Greg Nicotero, kes klõpsisid fännidega sadu selfiesid ja andsid sama palju autogramme. Fänniõhtu jätkus paneelvestlusega kinosaalis, kus näitlejad ja lavastaja pressi ja fännide küsimustele vastasid.

„Elavad surnud” on üks kõigi aegade populaarsemaid õudusdraamasarju, seei põhineb samanimelisel graafilisel novellil, mille autoriteks on Robert Kirkman, Tony Moore ja Charlie Adlard. Selle esimene osa läks eetrisse 31. oktoobril 2010, seriaal on pälvinud ülistavaid kiidusõnu kriitikutelt ning pälvinud mitmeid auhindu. Samuti on see üks kõrgeimate vaatajareitingutega telesari kaabeltelevisiooni ajaloos.

Seriaali „Elavad surnud” kuues hooaeg on Eesti Fox kanalil eetris esmaspäeviti.

IMG_0169

Ross Marquand fännidega kohtumas.

IMG_0214

Michael Cudlitz ja Josh McDermitt.

IMG_0331

„Elavad surnud” üks režissööridest ja eriefektide meigikunstnik Greg Nicotero.

IMG_0402

Näitleja Michael Cudlitz.

TWD Madrid_0001

Callao kino Madriidis.

TWD Madrid_0005

Fännid ootel.

Bookmark and Share

Novembrikuu moekohvik!

3. november 2015 |  postitas Jasmin  |  Seltskond

30.oktoobril toimus taaskord Moekohvik moodsas Pärnu maantee Reval Cafés. Muusikat tegi Rolf Roosalu bändiga, moodi näitas Bastion, küüned sai kauniks Mavala abil ning tutvustati ka uut James Bondi 007 naisteparfüümi.

Fotod: Benjamin Siirak

Bookmark and Share

Aldo Järvsoo kollektsioon Eclissi Lunare Tallinna Moenädalal

16. oktoober 2015 |  postitas Kadi  |  Mood, Seltskond

Embassy of Fashion moemaja disaineri Aldo Järvsoo kollektsioon Eclissi Lunare on inspireeritud Jaapani kargest talveööst.

Kuu varjude maalitud hõbedaselt helklevad Jaapani aiad, öömustad linnud peitumas põõsaste rägastikku, külmunud lilled tardunud härmatisse.

Aldo Järvsoo kollektsiooni pidulikud jäigast pitsist suurvormid on kokku miksitud pehme kašmiiri ja naturaalnahaga, kõrgtehnoloogilises laser-lõikuses tekstiilid imiteerivad linnusulgi.

aldo1

AJ on Eesti üks tunnustatumaid moekunstnikke, kelle loomingu esitlused on toimunud Itaalias, Hollandis, Prantsusmaal, Belgias, Austrias, Suurbritannias, Saksamaal, Venemaal, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Portugalis ja ka Luksemburgis.

aldo2

Embassy of Fashion moemaja alla koondunud Aldo Järvsoo, Riina Põldroos ja Ketlin Bachmann-Põldroos on ateljeetööna valmivat moodi loonud juba üle kahekümne aasta ning igaüks selle töö eest eraldi tunnustatud Eesti parima moekunstniku tiitliga Kuldnõel.

aldo3

Etendust toetab Colonna Kinnisvara, kelle kutsel esitles Embassy of Fashion sel suvel kollektsioone ka Milaano EXPO’l.

Kollektsioonidest inspireeritud moefilmid on valmistanud spetsiaalselt selle ürituse tarbeks Portugali fimikunstnik Luís Braula Reis.

AJ teise kollektsiooni esitlus toimub Tallinna Moenädala raames Telliskivi loomelinnaku Rohelises saalis Embassy of Fashion moemaja ühisel showl 23.oktoobril kell 21.00.

Aldo Järvsoo esimene kollektsioon tuleb aga esitlusele juba 21.oktoobril kell 21.00 Tallinna Moenädala Kuldnõela gaalal!

Piletid müügil Piletilevis, www.embassyoffashion.com

www.estonianfashion.eu

Fotod Tanel Veenre

Modell Elina

Bookmark and Share

Septembrikuu Moekohvik!

9. september 2015 |  postitas Jasmin  |  Seltskond, Uudised

4. septembril toimus taaskord Moekohvik moodsas Pärnu maantee Reval Cafés. Kõrvu paitas Ott Lepland, moodi näitas Dune London, kosmeetikat tutvustas Dr.Irena Eris ning lõhnaelamusi pakkus Shiseido.

Fotod: Anna Aurelia Minev

Kaunist sügise algust!

Bookmark and Share

Nõelasilmast tulnud

26. august 2015 |  postitas Kristi  |  Seltskond

-MKJDfAwlkaBf68bi9ffzHzTuQum4LA2ZU6Y-fy0NiY

Baltmani rätsepad valmistasid meie korvpallikoondisele Riias toimuva korvpalli EM-i jaoks eriti šikaarsed ülikonnad!

4plogjkk50sxzr4BfRwOVxv9ij_2CJ0B6xf9a9uOd2U

Korvpalliliidule ülikondade õmblemiseks kulus 120 meetrit kangast ja 480 nööpi ning mitmete mängijate mõõtmiseks läks vaja lausa redelit! Tulemus sai peen ning fotosessiooni põhjal võiks arvata, et nii mõnigi mängija võiks korvpalli kõrvalt vabalt tegeleda ka modellitööga.

20150813_Eesti_Korvpallikoondis_Baltman

Baltman on seni riidesse pannud pikaaegse koostööna näiteks jalgpallikoondist, Montoni kaubamärgi alt aga on kestnud juba aastakümneid koostöö Eesti Olümpiakomitee ja olümpiakoondistega. “Meie Leedu harufirma paneb rõivaisse näiteks Kaunase Žalgirise kossumeeskonna treenerid,? sõnas Baltika juht Meelis Milder,lisades, et “anda soliidne, väärikas ilme meie korvpalli rahvuskoondisele on Baltika jaoks missiooniküsimus ja kindlasti ka auasi.”

Fotod Joosep Martinson

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes