Gwyneth Paltrow loob oma rõivabrändi

8. oktoober 2014 |  postitas Kärt  |  Mood, Seltskond, Uudised

Gwyneth Paltrow on oma elustiiliportaaliga Goop kõvasti vaeva näinud, ja nüüd on tema meelest aeg küps tulla välja ka samanimelise rõivakaubamärgiga. Siiamaani on Goop teinud koostööprojekte selliste nimedega nagu Stella McCartney, Michael Kors ja Diane von Furstenberg.

Harper’s Bazaar teatab, et esimese Goopi kollektsiooni disainib Gwyneth ise ning see koosneb „baasrõivastest“, nagu hästiistuvad T-särgid ja teksased ning vabaajarõivad. Tegemist on näitlejatari esimese katsetusega rõivadisainimaailmas.

Goopil on veel häid uudiseid – elustiiliportaalil on uus tegevjuht Lisa Gersh, kes oli varem Martha Stewart Living Omnimedia CEO.

gwyneth-paltrow

gwyneth-paltrow

Bookmark and Share

Moodsad hetked Moekohvikus!

7. oktoober 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

3. oktoobril toimus Pärnu mnt. Reval Cafés taas Moekohviku õhtu! Muusikat mängisid Mikk Saar ja Karl Kanter, moodi näitas Jean Paul Gaultier for Lindex.

Fotod: Liisbet Valdoja

Bookmark and Share

John Galliano haarab Maison Martin Margielas ohjad

7. oktoober 2014 |  postitas Kärt  |  Ilu, Mood, Seltskond, Uudised

John Galliano on tagasi moemaailmas! Andekast disainerist saab Maison Martin Margiela loovjuht.

„Margiela on valmis uueks karismaatiliseks loominguliseks hingeks,“ ütleb OTB president Renzo Rosso. „John Galliano on üks kõigi aegade kõige suuremaid, vaieldamatumaid talente – unikaalne ja erakordne moelooja, kes on alati moemaailma uuendanud ja sellele väljakutseid esitanud. Ma ootan põnevusega tema naasemist, et ta saaks luua moeunelmaid, mida ainult tema luua oskab. Me soovime, et ta leiaks siin oma uue kodu.“

Galliano näitab oma esimesi moeteoseid jaanuaris Paris Couture Weekil. Tema alluvusse lähevad kõik Margiela kollektsioonid, sealhulgas ready-to-wear.

Gallianole on see esimene suur tööots 2011. aastast saadik, mil ta häbistatuna Diori moemajast vallandati.

John Galliano haarab Maison Martin Margielas ohjad

John Galliano haarab Maison Martin Margielas ohjad

Bookmark and Share

Cara Delevingne’i DKNY kollektsioon

3. oktoober 2014 |  postitas Egle  |  Ilu, Mood, Seltskond, Uudised

Cara Delevingne proovib DKNY egiidi all kätt disainerina. Supermodellil on valminud kollektsioon, mis oleks justkui tema enda garderoobist välja astunud: T-särgid, sviitrid, nabapluusid, kombinesoonid ja mütsid.

„Ma hakkasin DKNY juures tööle kaks aastat tagasi,“ räägib Cara. „Nad on alati minu panust, isiklikku stiili ja ideid toetanud. DKNY on urbanistlik ja uuenduslik, aga eelkõige isikupärane. Nad tõesti austavad veidrust meis kõigis, nii et te võite olla need, kes te olete.“

Kollektsioon on suuremates kaubamajdes, DKNY poodides ja veebipoes saadaval alates 15. oktoobrist.

Cara Delevigne

Cara Delevigne

Bookmark and Share

Nina Ricci kinnitab Peter Coppingi lahkumis

3. oktoober 2014 |  postitas Kärt  |  Mood, Seltskond, Uudised

Peter Copping lahkub Nina Ricci loovjuhi kohalt, kinnitab moemaja esindaja. Kuulda on, et kuum disainer asub tööle Oscar de la Renta juhina, kuid seda pole keegi veel kinnitanud.

Samal ajal on Carveni moemajast lahkumas Henry Guillaume. Kuulujutt räägib, et temast saab Ricci moemaja loovjuht. Ricci esindaja lubab uue juhi nime teatavaks teha „lähitulevikus“.

Nina Ricci kinnitab Peter Coppingi lahkumist

Nina Ricci kinnitab Peter Coppingi lahkumist

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes