Vabastage oma fantaasiad!

5. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Seltskond
L'Extase Nina Ricci 2

Laetitia Casta koos parfümeer Francis Kurkdjian’iga (vasakul) ja näitleja Quim Gutiérrez’iga parfüümi esitlusel Pariisis.

Jaanuari lõpus esitleti Pariisis rahvusvahelisele pressile Nina Ricci uusimat parfüümi, raamatust „Viiskümmend halli varjundit“ inspireeritud erootilist ja vabameelset lõhna nimega L’Extase. Ülinaiseliku ja luksusliku parfüümi autoriks on kuulus parfüümimeister Francis Kurkdjian, kellele see on esimene koostöö Nina Ricci moemajaga.

Märtsis müügile jõudev L’Extase on orientaalne lillearoom, mille peaosades roos ja muskus, parfüümi reklaamnäoks aga tõelist prantsuse elegantsi kehastav näitleja ja supermodell Laetitia Casta. Uue parfüümi äärmiselt sensuaalse reklaamvideo loojaks on Gordon von Steiner, lisaks Casta’le lööb seal kaasa ka Hispaania näitleja Quim Gutiérrez. Mood kohtus lõhna esitlusel nii Francis Kurkdjiani kui ka Laetitia Castaga, intervjuusid saab lugeda juba märtsikuu Moest.

Bookmark and Share

Moodsad hetked veebruari Moekohvikus!

12. veebruar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

6. veebruaril toimus selle aasta esimene Moekohvik. Moodi näitas Luisa Spagnoli, muusikat tegi Uku Suviste ning ilu eest hoolitses MaxFaxtor.

Fotograaf: Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

MOOD SAI VIIS!

10. veebruar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

Mood tähistas oma viiendat sünnipäeva meeleoluka peoga NYNY lounge’is.

Fotograaf: Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

Kendall Jenner Lagerfeldi kampaanias

26. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

kendall-jenner-blunt-bangs-karl-lagerfeld-ftr

Kendall Jenneri aasta on suurepäraselt alanud – Karl Lagerfeld teatab, et ta on tema 2015. aasta kampaania staar. Karl on väljastanud isegi esimese teaser-foto, millel Kendalli brünetid juuksed on võtnud punaka tooni ja tal on seksikas tukk.

2_Karl_Kollections_LP_Accessories_1280x960-1421963725

Bookmark and Share

Tom Ford läheb Guccisse?

19. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

OB-ZC644_fordne_OZ_20131001114824

Lõhkenud on üllatuspomm: nüüd, kui Frida Giannini on Guccist lahkunud, liiguvad jutud, et Gucci bossiks saab jälle Tom Ford!

Ford juhtis moemaja aastail 1994-2004, tänu temale sai kaubamärk ka oma tänase näo. Kering’is (endine Gucci Group) töötamise ajal juhtis Ford ka Saint Laurent’i (tollal Yves Saint Laurent). Kui Ford ja Keringi boss Francois Henri-Pinault tülli läksid, kadus Ford paariks aastaks avalikkuse silme alt, kuni ta 2006. aastal omanimelise brändi lõi. Giannini, kes eelistas Hollywoodi staaride asemel riietada tavalisi naisi, tema tasemele tõusta ei suutnud.

Aeg näitab, kas kuulujutt vastab tõele või on tegemist Gucci fännide soovunelmaga.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes