Kendall Jenner Lagerfeldi kampaanias

26. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

kendall-jenner-blunt-bangs-karl-lagerfeld-ftr

Kendall Jenneri aasta on suurepäraselt alanud – Karl Lagerfeld teatab, et ta on tema 2015. aasta kampaania staar. Karl on väljastanud isegi esimese teaser-foto, millel Kendalli brünetid juuksed on võtnud punaka tooni ja tal on seksikas tukk.

2_Karl_Kollections_LP_Accessories_1280x960-1421963725

Bookmark and Share

Tom Ford läheb Guccisse?

19. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

OB-ZC644_fordne_OZ_20131001114824

Lõhkenud on üllatuspomm: nüüd, kui Frida Giannini on Guccist lahkunud, liiguvad jutud, et Gucci bossiks saab jälle Tom Ford!

Ford juhtis moemaja aastail 1994-2004, tänu temale sai kaubamärk ka oma tänase näo. Kering’is (endine Gucci Group) töötamise ajal juhtis Ford ka Saint Laurent’i (tollal Yves Saint Laurent). Kui Ford ja Keringi boss Francois Henri-Pinault tülli läksid, kadus Ford paariks aastaks avalikkuse silme alt, kuni ta 2006. aastal omanimelise brändi lõi. Giannini, kes eelistas Hollywoodi staaride asemel riietada tavalisi naisi, tema tasemele tõusta ei suutnud.

Aeg näitab, kas kuulujutt vastab tõele või on tegemist Gucci fännide soovunelmaga.

Bookmark and Share

Gigi Hadid Guess’i reklaamis

16. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

main.original (1)

Californiast pärit Gigi Hadid on Guess’i reklaamikampaanias topless! Hadid poseeris oma kodulinna Malibu randadel ning neid fotosid vaadates tuleb suveisu peale küll.

Vaata reklaamikampaaniat siit!

Bookmark and Share

Frida Giannini varane lahkumine Guccist

14. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

00460h_592x888

Juba detsembris oli teada, et Frida Giannini Gucci ajajärk saab aasta alguses läbi. Nüüd selgub, et moemaja loovjuhil palutakse lahkuda rohkem kui kuu enne kokkulepitud tähtaega. Esialgse plaani kohaselt pidi ta lahkuma veebruari lõpus, peale brändi moeshow’d Milanos.

Moemaja esindaja teatel on Giannini juba Guccist lahkunud. Kes tuleb tema asemele? Kurjad keeled räägivad, et läbirääkimisi on peetud Riccardo Tisci, Joseph Altuzarra, Hedi Slimane’i, Christopher Kane’i, Peter Dundas’, Christophe Lemaire’iga, kuid kindlat otsust pole veel langetatud.

Bookmark and Share

Brooklyn Beckham Reservedi kampaanias

12. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Seltskond

brooklyn-beckham-reserved-2

15-aastane Brooklyn Beckham on Poola rõivabrändi Reserved uus muusa. Beckham jagab fotosessiooni tulemusi Instagramis. Brändile, mis müüb oma kaupa vaid Ida-Euroopas ja mõningates Aasia linnades, on poseerinud ka Georgia May Jagger.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes