Pyper America Calvin Kleini teksakampaanias

9. oktoober 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

Calvin-Klein-Jeans-Black-Series-2015-Campaign02

Calvin Kleinil on värskelt valminud uus tänavamoekollektsioon Calvin Klein Jeans Black Series Limited Edition. Kampaanias löövad laineid modellidest õde ja vend Pyper America Smith ja Lucky Blue Smith. Pildistas Rory Payne.

Calvin-Klein-Jeans-Black-Series-2015-Campaign01

Bookmark and Share

Candice Swanepoel, Lily Aldridge ja Liu Wen Michael Korsi heategevuskampaanias

9. oktoober 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

Michael-Kors-World-Food-Day-Campaign-2015

16. oktoorbil toimuva World Food Day raames on Michael Kors korraldanud kampaania Watch Hunger Stop, millele puhuvad tuult tiibadesse Candice Swanepoel, Lily Aldridge ja Liu Wen. Tüdrukud kannavad T-särke, millele saab trükkida inspireerivaid sõnumeid. Kampaaniaga toetatakse ÜRO toiduprogrammi.

Bookmark and Share

Septembrikuu Moekohvik!

9. september 2015 |  postitas Jasmin  |  Seltskond, Uudised

4. septembril toimus taaskord Moekohvik moodsas Pärnu maantee Reval Cafés. Kõrvu paitas Ott Lepland, moodi näitas Dune London, kosmeetikat tutvustas Dr.Irena Eris ning lõhnaelamusi pakkus Shiseido.

Fotod: Anna Aurelia Minev

Kaunist sügise algust!

Bookmark and Share

Kate Moss, Behati Prinsloo ja teised Alexander Wangi „Do Something“ kampaanias

4. september 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

Kate-Moss-Alexander-Wang-Do-Something

Tähistamaks oma brändi 10. aastapäeva, jätkab Alexander Wang koostööd noortele suunatud heategevusorganisatsiooniga Do Something.

Cara-Delevingne-Alexander-Wang-Do-Something

Kate Moss, Kim Kardashian, Cara Delevingne, Behati Prinsloo ja Daria Werbowy poseerivad „Do something“ särkides ja dressipluusides Steven Kleinile. Pool nende müügist saadud tulust läheb heategevusorganisatsiooni arvele.

Kim-Kardashian-Alexander-Wang-Do-SomethingBehati-Prinsloo-Alexander-Wang-Do-SomethingDaria-Werbowy-Alexander-Wang-Do-Something

Bookmark and Share

Rafael Nadal Tommy Hilfigeri kampaanias

31. august 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

Tenniseäss Rafael Nadal tõmbab püksid maha Tommy Hilfigeri pesukampaanias. „Oleme meeste aluspesu täiesti ümber teinud ning nüüd näeb see välja kaasaegne, sportlik ja julge,“ ütleb Hilfiger. „Uued mudelid on vaimustavad, istuvus on dünaamiline ja kvaliteet pole kunagi olnud parem.“

Calvin Kleini pesuga Hilfigeri pesukollektsiooni võrrelda ei maksa, arvab Hilfiger. „Me ei püüa olla Calvinid, seega peab meil olema huumorimeelt, seksikust, rõõmu ja unikaalsust.“

Nadalist sai Hilfigeri pesusaadik möödunud aastal. Ta on ka Tommy Hilfiger Tailored kollektsiooni ja parfüümi TH Bold muusa.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes