Giannini ja Di Marco lahkuvad Guccist

15. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

98888107_VE_98611

Gucci loovjuht Frida Giannini ja tegevjuht Partizio Di Marco lahkuvad ametist, teatab Gucci emafirma Kering. Gucci duo – nad on paar ka eraelus ja neil on ühine tütar Greta – panevad moemaja ukse enda järel kinni aasta alguses. Di Marco lahkumiskuupäevaks on märgitud 1. jaanuar, Giannini aga jõuab Milano moenädalal ära näidata oma 2015. aasta  sügis/talve kollektsiooni, enne kui ta veebruari lõpus moemajast jäädavalt lahkub.

Di Marco ühines Keringiga 13 aastat tagasi Bottega Veneta tegevjuhina. Guccit hakkas ta juhtima 2008. aastal. Giannini liitus Keringiga 12 aastat tagasi, kui ta lahkus Fendist, et võtta üle Gucci disainimeeskond.

Gucci tegevjuhi ametikohal alustab jaanuarisr Keringi kauaaegne koostööpartner, endine Stella McCartney ja Bottega Veneta juht Marco Bizzarri.

Bookmark and Share

Carven saab Icebergi disaineri

12. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

Alexis+Martial+MFW+Iceberg+GKsOn5YbALfl

Icebergi loovjuht Alexis Martial on teel Carvenisse, räägib kuum kuulujutt Pariisi moekuluaarides. Gillaume Henry vabastas äsja koha Carvenis, et seada end sisse Nina Ricci moemajas.

Martial alustas tööd Icebergis 2013. aastal.

Bookmark and Share

Galliano teeb show Londonis

12. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

john-galliano112

John Galliano esimene Maison Martin Margiela couture show toimub jaanuaris Londonis. Galliano valis Londoni „isiklikel põhjustel“, teatab moemaja – sest seal möödusid tema kujunemisaastad ning seal alustas ta oma loometeed.

Kollektsiooni saab näha ka jaanuari lõpus Pariisis Couture Fashion Weekil.

Bookmark and Share

Olivia Wilde teeb koostööd H&M-iga!

11. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

H&M_OW_0077

H&M’i kevadise Conscious Exclusive kollektsiooni reklaamnäoks on näitleja ja humanitaaraktivist Olivia Wilde. Conscious Exclusive jõuab 16. aprillil müügile ligikaudu 200 H&M’i kauplusesse, samuti veebipoodi.

“Jätkusuutlikkus on üks minu suurimaid kirgi, mistõttu tunnen uhkust, et saan olla H&M-i Conscious Exclusive kampaania näoks,” ütleb Olivia Wilde.

H&M_OW_0099

Seekordne Conscious Exclusive kollektsioon on saanud mõjutusi maailma erinevatest paikadest – inspiratsioon pärineb nii Aafrika, India kui ka Aasia rahvaste kultuuridest ja see kajastub terves kõiges, alates lõigetest lõpetades detailidega. Võtmeesemeteks on kleidid ja fookuseks käsitsi maalitud mustrid, mis loodud just selle kollektsiooni jaoks.

Iga rõivaese ja aksessuaar on loodud jätkusuutlikest materjalidest nagu orgaaniline siid, orgaaniline puuvill, orgaaniline lina, Tencel®, ümbertöödeldud polüester ja orgaaniline nahk.

Bookmark and Share

Rihanna teeb Pumale kollektsiooni

10. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

rihanna-puma1

Rihanna proovib tuleval aastal kätt spordimaailmas – kuulujutt räägib, et tal on plaanis luua Pumale „elustiilikollektsioon“, mis koosneb spordijalatsitest ja vabaajarõivastest. Lepinguläbirääkimised juba käivad ja kui kõik laabub, laekub Rihanna kontole miljon dollarit.

Rihanna varasemate koostööpartnerite hulka kuuluvad River Island ja Armani Jeans.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes