Kate Moss David Yurmani kevadkampaanias

30. märts 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

kate-moss-david-yurman-jewelry-spring-2015-ads01

Kate Moss on David Yurmani muusa rollis olnud 2004. aastast saadik. Selle kevade kampaanias esindab ta Peter Lindberghi must-valgetel fotodel Yurmani Albioni ehtekollektsiooni.

Bookmark and Share

Kevad Dune Londonis

30. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

FullSizeRender (12)

Dune London Eesti tähistab oma esimest sünnipäeva! Mood ühines õnnitlejatega ja käis firma kevadkollektsiooniga tutvumas Dune Londoni Viru Keskuse poes. Soovitame seda teha teistelgi moehuvilistel, sest uues kollektsioonis on esindatud kõik hooaja suurimad trendihitid – nii värvilised loaferid, säravad espadrillid kui ka seitsmekümnendate vaibi edasi andvad platvormid ja puukingad.

Fotod Liisabet Valdoja

Bookmark and Share

ERKI Moeshow lava ootab modelle!

30. märts 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

logo

Tänavu 28. korda toimuv ERKI Moeshow läheneb täiel kiirusel. Disainerid on konkursile juba leitud, nüüd otsitakse säravaid modelle!  Casting, kust võib alguse saada just SINU modellikarjäär, toimub 11.aprillil.

POP-UP modelliagentuuri leiad ka sellel aastal Kristiine keskuse tagumisest aatriumist. Casting algab kell 12.00 ja sinna on oodatud neiud, kellel pikkust vähemalt 173cm ja noormehed pikkusega 180cm. Osalejatel palutakse tulla lihtsas riietuses, puhaste juustega ja ilma meigita! Lisaks on tähtis kaasa võtta kõrged kingad.

Bookmark and Share

Positivus ja H&M ootavad sinu ideid ametliku festivalisärgi disaini jaoks!

30. märts 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

logo_bilde_d6bf5

Oled huvitatud muusikast ja moest? Usud, et T-särk on midagi enamat kui pelgalt riietusese? Tahaksid oma ideid maailmaga jagada? Kui vastasid kõikidele küsimustele jaatavalt, siis otsitakse just sind!

Saada Positivuse muusikafestivalile oma särgidisain ja see võib saada valituks festivali ametlikule T-särgile. Disaine hindavad Läti moeikoonid ja festivali korraldajad. Parim disain hakkab kaunistama festivali T-särke, mis on müügil nii enne festivali kui ka selle ajal. Võitja saab autasuks kaks VIP-piletit festivalile, spetsiaalse backstage-tuuri ning 100 euro väärtuses H&M kinkekaarte.  Disaine hindavad Benji Knewman ajakirja toimetaja ja väljaandja Agnese Kleina, tuntud stilist Julija Verbicka, blogija ja fotograaf Aleksandra Rosa, H&M PR ja showroomi juhataja Sanita Kalnina ning Positivus Festivali peakorraldaja Girts Majors.

Et osaleda, saada oma disain Positivuse nime või logoga aadressile konkurss@positivus.com enne 1. aprilli. Järgida tuleb tehnilisi tingimusi, disain ei tohi olla suurem kui A3 formaat ja võib sisaldada maksimaalselt kuut eri värvi. Logo saab kasutamiseks alla laadida siit: https://www.positivusfestival.com/files/positivus_logo_2015.eps

Lisaks žüriile saavad laekunud võistlustöödele anda oma hääle ka festivalikülastajad ja -huvilised ning seda kuni 15. aprillini. Seejärel kuulutatakse välja võitja.  Üheksas Positivus Festival toimub 17.-19. juulil Salacgrivas, Lätis. Piletid on müügil Piletilevis.

Bookmark and Share

Tuhkatriinu Londonis

27. märts 2015 |  postitas Kristi  |  Uudised

FullSizeRender (7)

Leicester Square’il Londonis on avatud “Tuhkatriinu” näitus, mis pühendatud nii hiljuti kinodesse jõudnud Kenneth Branaghi lavastatud uusversioonile kui ka nn klassikalisele Disney animeeritud “Tuhkatriinu” filmile, mis tähistab tänavu 65ndat sünnipäeva.

Muuhulgas saab näitusel näha 30 kostüümi uuest “Tuhkatriinust”, kus peaosalist kehastab seriaalist “Downton Abbey” tuntud Lily James, samuti erinevaid filmis kasutatud vidinaid, aga ka kõrvitsat-kuldset kaarikut ja muidugi kuulsat kristallkinga. Muide, kostüümikunstnik Sandy Powelli loodud filmikostüümide valmistamisel kasutati kokku rohkem kui 1,7 miljonit Swarowski kristalli! Näitus on tasuta ja jääb avatuks 10. aprillini.

Fotod Liisabet Valdoja

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes