Serena Williams Beats by Dre kampaanias

15. september 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Serena Williams käivitab selles Beats by Dre reklaamiklipis trennihooaja. Sest kui need kaadrid teis trenniisu ei tekita, ei tekita neid mitte miski.

Bookmark and Share

Peter Copping liitub Oscar de la Renta moemajaga?

15. september 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Kuum kuulujutt räägib, et Peter Coppingist on saamas Oscar de la Renta vanemdisainer. Copping on Nina Ricci moemaja juhtinud 2009. aastast saadik. Oscar de la Renta on Briti disaineril silma peal hoidnud juba mõnda aega.

82aastane de la Renta on öelnud, et tal ei ole niipea plaanis pensionile minna, kuid talle meeldib end ümbritseda andekate disaineritega. Nii töötas tema moemajas mõnda aega häbistatud moedisainer John Galliano.

Copping on töötanud ka Christian Lacroix ja Louis Vuittoni momejades.

mfl-peter

Bookmark and Share

Cameron Diazi esimene aksessuaarikollektsioon

11. september 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Cameron Diaz esitleb oma esimest täissuuruses aksessuaarikollektsiooni, mis on valminud koostöös Pour La Victoire’iga. Cameronist sai 2013. aastal brändi loovjuht ning tal on valminud üks kapselkollektsioon.

„Kui ma Pour La Victoire’iga töötama hakkasin, olid moes kõrged platvormkingad,“ räägib Cameron. „Ma ise neid ilmtingimata kanda ei tahtnud, sest mul seda pikkust jagub niigi. Mind huvitavad pigem funktsionaalsed kingad. Selle juurde me oma kollektsiooniga lähemegi – funktsionaalsus.“

Cameron-Diaz-4-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888

Cameron-Diaz-6-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888

Cameron-Diaz-9-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888

Cameron-Diaz-12-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888Cameron-Diaz-13-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888Cameron-Diaz-17-Vogue-9Sept14-pr_b_592x888

Bookmark and Share

Kate ja Cara My Burberry kampaanias

3. september 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Kuus kuud on möödas sellest, kui Burberry uue parfüümi My Burberry kampaania peaosades Kate Mossi ja Cara Delevingne’iga välja kuulutati. Nüüd lõpuks on tulemus meie silme ees. Briti supermodellid, juuksed sassis ja Burberry mantlid seljas, näitavad end kõige sensuaalsemal moel, nägu ehtimas vaid Burberry kaubamärgiks kujunenud „loomulik“ jumestus.

Cara (22) on rääkinud, et Kate (40) on tema suur eeskuju ja inspiratsiooniallikas: „Mina olin täielik poiss-tüdruk, aga Kate Moss – ma teadsin täpselt, kes ta on – ta on nägu, ta on ikoon.“

Kampaania fotograaf ja lavastaja on Mario Testino.

my-burberry-fragrance-ad-campaign-kate-cara

Bookmark and Share

Tere tulemast, Barbie Lagerfeld

3. september 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Hoidke alt, sest poelettidele on saabumas Barbie Lagerfeld. Barbie Lagerfeld on Barbie emakompanii Mattel Inc. ja Karli enda koostöö vili. Tal on hobusesaba, valged kindad ja mustad prillid, täpselt nagu Lagerfeldil.

Kuid ärge veel lootke, et teil õnnestub Lagerfeldi Barbie’le niisama lihtsalt küüned taha saada – Mattel teeb teda vaid 999 tükki ja nukk hakkab maksma 200 dollarit. Barbie maandub poodides 29. septembril keset Pariis moenädalat. Teda saab osta ka barbiecollection.com ja net-a-porter.com e-poodidest.

Lagerfeld on üks paljudest kuulsustest, kel on oma Barbie. Barbie-töötluse on saanud ka Lady Gaga, Cher, Farrah Fawcett, Audrey Hepburn ja Angela Merkel.

fs-barbie-lagerfeld

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes