Barbie hakkas tänavamoestaariks

1. september 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

Instagram ja blogid on paljudest moesõpradest teinud tõelised tänavamoestaarid. Nüüd on neil uus konkurent – tänavamoe žanriga on ühinenud ülim blondiin Barbie! Tal on oma Instagrami konto, kus ta näitab, mida ta iga päev kannab. Ühtlasi tunnistab ta – nagu Kim Kardashian – et ta ei tee selfie’sid ise. „Kas seda loetakse selfie’ks? Olgu, selle pildi tegi Ken.“

Teenage-Barbie-Fashion-690x431

Bookmark and Share

Tony Bennett ja Lady Gaga löövad kaasa H&M-I tänavuses pühadekampaanias

29. august 2014 |  postitas Kristi  |  Uudised

Tony Bennett ja Lady Gaga löövad kaasa H&M-i 2014. aasta pühadekampaania reklaamis, kus tuleb esitamisele lugu nende ühisalbumilt “Cheek to Cheek”. See džässmuusikat ülistav album sündis kahe erineva põlvkonna põimumise tulemusel ning jõuab müügile käesoleva aasta 23. septembril. H&Mi kampaania teeb oma ülemaailmse teledebüüdi novembrikuu lõpus, lisaks saab antud reklaami täisversiooni vaadata aadressil hm.com. Kampaania sisaldab ka Lady Gaga ja Tony Bennettiga reklaamfotosid, mis ilmuvad nii trüki- kui ka välimeedias ja veebis.

HM Holiday 2014_TB and LG

Bookmark and Share

Zara tõmbas tagasi laste koonduslaagrisärgid

29. august 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Zara on koristanud oma poeriilulitelt lastesärgid, mis näevad välja nagu särgid koonduslaagrites. Tõsi, särgid olid lihtsalt horisontaaltriibulised ning kollane täht rinnaesisel pidi kujutama väikest armsat šeriffimärki. Paraku olid Zara disainerid unustanud 20. sajandi sündmused.

Kui asi sotsiaalmeedias plahvatas, koristas Zara emakompanii Inditex särgid poodidest ning andis igas keeles välja vabanduskirjad. „Me ei taha, et ükski meie toode oleks lugupidamatu või solvav,“ teatab Inditex. „Särgi disaini inspiratsiooniallikaks olid vesternid. Palun mõistke, et Zara on kompanii, kus töötavad koos 180 erinevast rahvusest inimesed, esindades meie kaasaegse maailma iga kultuuri, rassi ja religiooni. Oleme oma kultuurilise mitmekesisuse üle uhked. Austus ja väärikus  kuuluvad põhimõtete hulka, mis määratlevad ja juhivad meie korporatiivset väärtust.“

27bits-zaraalt-blog480

Bookmark and Share

Kate Moss tegi Briti Vogue’ile filmi

27. august 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

Kate Moss on teinud Vogue’i septembrinumbrisse filmi, milles modell Lara Stone sõbrustab imeilusate huntidega. Kate filmis Super 8ga Mario Sorrenti fotosessiooni. Filmi muusika on Kate’i abikaasa Jamie Hince’i ansamblilt The Kills.

Bookmark and Share

Sarah Jessica Parkeri teine kingakollektsioon

25. august 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Sarah Jessica Parekril on valminud teine kingakollektsioon, ning seekord on ta kingadele andnud nimed naiste järgi, keda ta imetleb. Kollektsioonis on Blythe pump (näitlejatar Blythe Danner), Pat boot („Seksi ja linna“ looja Patricia Field), Serge bootie (Parkeri kauaaegne juuksur Serge Normant) ja Rachel pump (Parkeri õde).

Parkeri kingakollektsiooni peakorter asub New Yorgi Nordströmi kaubamajas.

sjp_v_22aug14_pa_b_592x888

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes