Lanvini töötajad nõuavad Alber Elbaz’it tagasi

5. november 2015 |  postitas Kadi  |  Mood, Uudised

Möödunud nädalal saatis Lanvini suuromanik Shaw-Lan Wang brändi armastatud loovjuhi Alber Elbaz’i moemajast minema. Lanvini tööötajad Wangi otsusega ei nõustu – nad nõuavad, et Elbaz naaseks oma töökohale.

Alber-Elbaz-Leaves-Lanvin-Today-The-Dapifer

Prantslased on tuntud oma protestivaimu poolest, kuid töötajate mäss – uudisest kuuldes olid nad šokis ja ümisesid „Alber, Alber, Alber“ – näitab, kui väga moeloojat moemajas armastati.

„Tema loomingus oli headust ja romantikat,“ kirjutab Robin Givhan Washington Postis. „Kuid seal oli ka jõudu. Elbaz mõistis, et kõik kolm saavad koos eksisteerida, sest nad on esindatud ka naise olemuses. Ta võitles pidevalt oma kehakaaluga. Võibolla sellepärast hoidus ta naiste kängitsemisest riietesse nii, et neile ei jääks millimeetritki hingamisruumi. Elbaz on alati olnud naiste poolel, imetledes neid, tundes neile kaasa ja julgustades neid. Mood vajab tema esteetikat – ja mis veelgi tähtsam, naised väärivad seda.“

Loodame, et Elbaz’i talent leiab väärilise väljundi.

Bookmark and Share

Ariana Grande MACi Viva Glam kampaanias

4. november 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu, Uudised

Ariana Grande kõnnib MAC Viva Glam kampaania muusana Miley Cyruse ja Rihanna jälgedes. Kosmeetikabränd teatas koostööst Arianaga Instagrami vahendusel.

CSWB2D5XAAICc_v

Ariana Viva Glam huulepulgad, mis on senistest kuumroosadest ja kärtspunastest palju tumedamad/ploomisemad, on saadaval alates jaanuarist. Nagu ikka, toetatakse selle projektiga aidsihaigeid.

CSWB2IKWsAAncng

Bookmark and Share

Alber Elbaz lahkub Lanvinist

30. oktoober 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

landscape-1446044537-hbz-alber-elbaz-lanvin-index

Kahjuks on see tõde: Alber Elbaz jätab hüvasti Lanvini moemajaga, mida ta on teeninud 14 aastat. Armastatud disainer teatab, et otsuse langetas moemaja omanik Shaw-Lan Wang:

„Lahkudes Lanvinist kompanii suuromaniku otsusel soovin ma väljendada oma tänulikkust ja sooje mõtteid kõigile neile, kes on koos minuga viimased 14 aastat Lanvini taaselustamise nimel kirglikult töötanud. Ma väljendan oma kiindumust kõigi oma fantastiliste kolleegide vastu, kellega olen Lanvini ateljeedes töötanud ning kes on rikastanud ja toetanud minu tööd. Koos oleme me vastu võtnud Lanvini loomingulised väljakutsed, taastanud tema sära ning toonud ta tagasi oma õigustatud positsioonile Prantsuse luksuslike moemajade seas,“ teatab Elbaz.

Nädal tagasi teatas Raf Simons peale kolme ja poolt aastat oma lahkumisest Diori moemajast. Moemaailma kuumim kuulujutt räägib, et Elbaz võtab temalt üle Diori moemaja loovjuhi koha.

Bookmark and Share

Alber Elbaz lahkub Lanvinist?

29. oktoober 2015 |  postitas Kadi  |  Mood, Uudised

WWD tõstatas paar päeva tagasi küsimuse, kas mood on loovjuhtidele liiga kurnavaks muutunud.

http://wwd.com/fashion-news/fashion-features/fashion-designers-karl-lagerfeld-marc-jacobs-10269092/

Eile jätkus teema kuulujutuga, et Lanvini kauaaegne armastatud loovjuht Alber Elbaz hülgab peale 14 aastat selle kaubamärgi.

Alber Elbaz taking a bow at the Lanvin RTW Spring 2016 show.

WWD andmeil on Lanvini töötajaid sellest juba hoiatatud, ja tõenäoliselt esitatakse tema lahkumist kui „üksmeelset kokkulepet“ brändi ja loovjuhi vahel.

Samas ei välista WWD, et Elbaz lahkub Lanvinist, et liituda Diori moemajaga, kust värskelt lahkus Raf Simons.

Bookmark and Share

Burberry uudne Snapchati kampaania

28. oktoober 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

Burberry on esimene moebränd, kes filmib ja postitab oma kampaania otse Snapchati. Kampaaniat, mille on loonud Mario Testino, saab täies mahus näha 24 tundi, enne kui ta sellest sotsiaalmeediakanalist kaob.

Burberry-Snapchat-Campaign

Kampaanias osalevad Hayett Belarbi McCarthy, Misha Hart, Ruth Bell, May Bell, Eliza Fairbanks, Liam Gardner ja Louie Johnson.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes