Jean Paul Gaultier for Lindex!

19. august 2014 |  postitas Kristi  |  Uudised

82abcd531be08390_org

8. oktoobril müügile tuleva kollektsiooni Jean Paul Gaultier for Lindex muusaks on modell Karen Elson ning see väljendab legendaarse disaineri käekirja ja isikupäraseid mustreid.

Kollektsioon pakub välja väikese garderoobi, milles on Gaultier’ sõnul olemas kõik tema nn tüüpilised elemendid, kuigi neid on tõlgendatud uuel viisil. “Olemas on nii klassikaline meremehelik triip kui ka graafilisem joon ja mõne eseme puhul lisandub neile tattoo-muster, mis on üks minu lemmikuid,”räägib Jean Paul Gaultier.

Kollektsiooni Jean Paul Gaultier for Lindex kuuluvad nii naiste- ja lasterõivaid kui ka aluspesu ning aksessuaarid. Lisaks mustritele on kollektsioonis rohkelt keerukaid detaile, näiteks tõmblukud ja klassikaline koonusvorm, mis toob meelde Madonna.

“Sellise kollektsiooni loomine on väljakutse, aga ainult väga positiivses mõttes. See võimaldab mul teha koostööd uute inimestega, ning see laseb mul luua riideid, mille hinnatase on taskukohane,” ütleb Jean Paul Gaultier.

Et Lindex on juba kaksteist aastat osalenud rinnavähi-vastases kampaanias, annetab moefirma ka tänavu 10% kollektsiooni Jean Paul Gaultier for Lindex müügitulust rinnavähiuuringuteks. Kollektsiooni kuulub ka roosa käevõru, mille müügist saadud tulu annetatakse täielikult rinnavähiuuringuteks.

aa2b68f7dbf7a546_org

Bookmark and Share

Carolina Herrera lõi stiilirakenduse

18. august 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Carolina Herrera fännid saavad nüüd tema kaupa osta moeka stiilirakenduse abil. Rakendus on suunatud brändi tippklientidele ning see toimib kutsepõhiselt. Rakenduse kasutaja saab igapäevaselt suhelda müügiassistendiga, kes annab nõu stiili küsimustes ning vahendab kutseid eksklusiivsetele üritustele.

„Me teame, et müügiinimesed suhtlevad klientidega telefoni teel,“ ütleb Carolina Herrera president Caroline Brown. „Nii käib tänapäeval äri. Selle vahendi eesmärk pole ainult müüki kasvatada, vaid ka klienti paremini teenindada.“

Carolina Herrera 1_tcm87-20081

Bookmark and Share

Barbie uued moodsad kollektsioonid

18. august 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

Barbie ei vanane kunagi! Glamuurne nukk on põlvkondade kaupa väikeseid tüdrukuid üles kasvatanud. Nüüd sihib Barbie „emakompanii“ Mattel Inc. uut vanuserühma – Ameerika kaubamärgid Lord & Taylor, Wildfox ja Forever 21 on otsustanud luua Barbie’le kollektsioonid, mis esindavad vastavalt 50ndaid, 80ndaid ja 90ndaid.

„Barbie’l on fänne igas vanusrühmas, paljud tüdrukud, kes temaga kunagi mängisid, on nüüd täiskasvanuks saanud,“ ütleb Matteli esindaja. „Me tahtsime proovida kõiki vanuserühmi puudutavat tarbijalähenemist.“

Barbie esitleb uusi kollektsioone septembri alguses.

barbie2-15aug14_v_rex_b_592x888

Bookmark and Share

Kate Moss David Yurmani Enduring Style kampaanias

15. august 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

Kate Moss on David Yurmani Enduring Style sügiskampaania staar. Selle kampaania mustvalged fotod on tehtud aastail 2004-2014. Vaimustav kümneaastane koostöö!

081114-kate-moss-david-yurman-embed-1-480

David-Yurman-Enduring-Style-Fall-2014-Campaign-Kate-Moss

David-Yurman-Enduring-Style-Fall-2014-Campaign-Kate-Moss1

David-Yurman-Enduring-Style-Fall-2014-Campaign-Kate-Moss (1)

Bookmark and Share

North West alustas modellikarjääri

15. august 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

North West sai äsja aastaseks, ja juba on tal esimene modellitöö tehtud – Carine Roitfeldi moeajakirjas CR Fashion Book. Kim Kardashiani ja Kanye Westi võsuke kannab fotodel Chaneli Camellia prossi ja kuulsat tepitud kotti. Foto allkirjaks on Karl Lagerfeldi tsitaat, mis kõlab nii: „It’s never too late to care about fashion.“

Pildistas Michael Avedon.

north-west-s-modelling-debut_GB

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes