#BLOGGERSMARKET

14. november 2014 |  postitas Kairiin  |  Uudised

bloggersmarket_instagram6

Homme, 15. novembril toimub klubis HETK #BLOGGERSMARKET. Tegemist on seitsme tuntud moeblogija poolt ellu kutsutud üritusega, kus blogijad avavad oma riidekapi ja lasevad kirbuturu raames soetada kõikidel soovijatel oma kunagisi rõiva- ja aksessuaaride lemmikuid.

Esmakordselt toimuval #BLOGGERSMARKET’il on oma rõivaid, jalanõusid ja aksessuaare müümas blogijad Aljona Sokolovskaja, Anna Elisabeth Vaher, Britta Talving,  Helene Vetik, Lucine Ayanian, Mari-Liis Suvi ja Merily Leis.

Siin pisike ülevaade kirbuturul pakutavast:

Suurema ülevaate saamiseks kasuta Instagram’is otsingusõna #BLOGGERSMARKET.

„Taolise kirbuturu idee ja vajadus sündis blogijate vahel ühiselt jagatavast murest – rõivaid ja aksessuaare on aastate jooksul kogunenud ebapraktiliselt palju ning on aeg teha riidekapis tõsine puhastus,“ selgitas ürituse sünni tagamaid Britta Talving .„Seega leidsime ühiselt, et parim variant on kõik üleliigne soodsate hindadega kirbuturu raames müüki panna.“ Talving rõhutab ka, et kokkuleppeliselt ei ületa ühegi blogija #BLOGGERSMARKET’il müüki tulevate toodete hinnad 20 eurot.

Lisaks rohkele kaubavalikule meelitab esimest korda toimuv #BLOGGERSMARKET ka kingituste ja janukustutajatega – esimesele 25 saabujale on välja pandud kingikott, joogipoolise eest hoolitseb päeva jooksul FROOSH ja Vitamineral. Samuti on kohapeal võimalik tutvuda MÁDARA ja Sugar Me uusimate toodetega.

Kirbuturul müümata jäänud rõivad ja aksessuaarid annetatakse heategevusele.

#BLOGGERSMARKET toimub 15. novembril kell 12.00-17.00 klubis HETK. Sissepääs HETKe Rotermanni poolsest uksest. Leia kirbuturg ka Facebookist.

Bookmark and Share

Tere, August!

24. oktoober 2014 |  postitas Kairiin  |  Uudised

Eesti moemaastik on taaskord ühe disainibrändi võrra rikkam. Lõpuks ometi on kätte jõudnud oktoobri lõpp ning temaga käsikäes ka pikisilmi oodatud August. Et mitte kõlada hullumeelselt, vajab viimati öeldu selgitust. Teie lahkel loal:

äli august2

Killuke Augustit. Foto: Maiken Staak

Augusti puhul on tegu minimalistliku DNA-ga rõivabrändiga, milles segunevad looduslikud kangad, uuenduslik-funktsionaalne disain, mugavus ja praktilisus. Läbimõeldud minimalistlikke vorme toetavad kvaliteetne materjalikasutus ja vaikne värvipalett. See kõik annab tunnistust Augusti just kui igavesti kestvale ajatusele.

Augusti taga seisab rõivadisainer Äli Kargoja, kes on meile juba varasemalt tuttav kodumaisest Projekti-nimelisest disainiduost.

auguststudio2

Viimased kaheksa aastat Pariisis resideerunud ning seal modellina laineid löönud Äli lõpetas hiljuti Pariisi maineka moekooli Studio Berçot’. Lisaks haridusele on paljutõotav ka tema kogemuste-teadmiste pagas – töökohad nii Nicolas Andreas Taralis’e kui ka Maison Martin Margiela ateljeedes. Idee päris oma asjast hakkas Äli peas küpsema 2014. aastal ning jõuab nüüd Augusti debüütkollektsiooni abil ka meieni.

tereaugust2

28. oktoobril jõuab kevad/suvi 2015 kollektsioon müüki Reedesse ning alates detsembrikuust on võimalik Augustit soetada ka brändi kodulehelt aadressil: www.studio-august.com

Bookmark and Share

Pharrell Chaneli filmis

23. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

Pharrell-Karl-Lagerfeld

Karl Lagerfeld on värvanud oma järgmisse Chaneli-teemalisse lühifilmi muusikamaailma stiilseima kuju Pharrell Williamsi. Pharrell astub üles koos Lagerfeldi lemmikute Cara Delevingne’i ja kuueaastase Hudson Kroenigiga.

Film valmis Pariisi stuudios ja Lagerfeld lavastas selle ise.

Film esilinastub 2. detsembril Salzburgis Meteiers d’Art moeetendusel.

Bookmark and Share

Kuldnõela ja Hõbenõela võitjad selguvad neljapäeval

21. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised
tfw3-antonio-31-898x600

Kuldnõel 2013 võitja Antonio

Kuueteistkümnendat korda välja antav moedisaini auhind Kuldnõel antakse üle Tallinn Fashion Weeki ajal Salme kultuurikeskuses 23. oktoobril kell 21 algaval Kuldnõela galal.

Eesti mainekaima moedisaini auhinnaga Kuldnõel tunnustatakse silmapaistva moelooja järjepidevat tööd vähemalt viie viimase aasta vaates, silmas peetakse kollektsioonide kvaliteeti ja funktsionaalsust, ajakohasust ja ilu, lisaks pööratakse tähelepanu ka müügiedule ning ekspordivõimekusele.

Juba teist aastat antakse Kuldnõela kõrval välja Hõbenõel. Hõbenõelaga auhinnatakse julge pealehakkamise, erakordse ettevõtlikkuse, särava idee ja energilise teostuse eest moeloojat või kollektsiooni, mis on viimase aasta eredaimaks sähvatuseks meie moetaevas.

Kuldnõela žürii koosseisus on sel aastal Signe Kivi, Kristina Herodes, Kristi Pärn-Valdoja, Edward Köster ja Urmas Väljaots.

Hõbenõela nominentideks on Triinu Pungits, Vassilissa Danavir ja Marit Ilison.
Kuldnõela nominentideks on Lilli Jahilo, Kristina Viirpalu ja Kriss Soonik-Käärmann.

Kuldnõela galal, mida esitleb Kaubamaja, antakse välja ka Moemootori tiitel, millega tunnustatakse Eesti moeelu kõige enam edendanud ettevõtliku inimese tööd.

Bookmark and Share

Tallinn Fashion Weeki foto modell on fotograaf Sigrid Viir

21. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

sigrid_tfw
Juba mitmendat korda ei ehi Tallinn Fashion Weeki plakatifotot tavaline modell, vaid märksa mitmekülgsem persoon. Käesoleval aastal on selleks rahvusvaheliselt tunnustatud fotograaf ja kunstnik Sigrid Viir.

Sigrid Viir on kunstiringkondades väga tuttav nimi, kuid laiem avalikkus sai temaga näost näkku tuttavaks käesoleval sügisel, kui Sigrid astus üles Kaubamaja sügiskampaania modellina. See töö ei olnud tal aga sugugi esmakordne, vaid pigem juba edukalt läbitud eluetapp, mida ta vaid väga valitud kordadel ja heade sõprade palvel uuesti külastab.

Sigridit on korduvalt pildistatud ka Aldo Järvsoo loomingus ning ta on olnud Tanel Veenre ehtekollektsioonide muusaks. Aldo Järvsoo räägib: “Tunnen Sigridit juba sellest ajast, kui ta oli umbes 12-aastane ja mina võisin olla heal juhul 16. Sigrid on äärmiselt särav persoon ja teda on lausa lust pildistada. Sama mõjus on ta ka catwalk-modellina ja ma võin üsna kindlalt väita, et ta on olnud vaat et kõikides mu moeetendustes läbi aegade.”

Sigrid on oma töödega fotokunstis pälvinud mitmeid preemiaid, millest mainekamad 2011. aastal saadud Köler Prize ja 2012. aasta Pulse Prize. Ta on rühmituse Visible Solutions liige ning üles astunud kümnetel rühma- ja isikunäitustel. Praegu õpib Sigrid Viir Eesti Kunstiakadeemia vabade kunstide teaduskonnas magistrantuuris.

Tallinn Fashion Weekil astub Sigrid Viir traditsiooniliselt üles pühapäevasel After Dark Couture etendusel, kus tuleb esitusele ka Aldo Järvsoo värske looming.

Sigrid Viir Kaubamaja reklaamis

Sigrid Viir Kaubamaja reklaamis

Sigrid Viir Tanel Veenre muusana

Sigrid Viir Tanel Veenre muusana

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes