Postitused sildiga ‘aksessuaar’

Suki Waterhouse Superga kampaanias

6. oktoober 2014 |  postitas Kärt  |  Ilu, Mood, Uudised

Suki Waterhouse Superga kampaanias

Kes oleks osanud arvata, et „Itaalia rahvatennised“ võivad olla nii võrgutavad?

Bookmark and Share

Michelle Williams lõi käed Louis Vuittoniga

25. juuli 2013 |  postitas Kristi  |  Mood

Michelle Williams on Louis Vuittoni uus nägu. Näitlejatar astub üles brändi 2013/14. aasta sügis-talve kampaanias. Wiliamsile on see esimene suurem moekoostöö. Ta on olnud ka Band of Outsidersi saadik.

Louis Vuittoni kampaania pildistas üles Peter Lindbergh. Kampaania keskes on kaks uus käekotti W ja Capucines.

Michelle Williams on Louis Vuittoni uus nägu

Bookmark and Share

Kate Moss esitles aksessuaarikollektsiooni

22. juuli 2013 |  postitas Kristi  |  Mood

Kate Moss on teinud Carphone Warehouse’ile võluva aksessuaarikollektsiooni. Supermodell esitles telefonide ja tahvelarvutite kotte ja ümbriseid Londoni The Ivy restoranis.

„Mind inspireerisid asjad, mida ma armastan,“ rääkis ta. „Rolli mängisid tekstuur ja detailid – tähekesed, needid, nahk.“

Toodete logoks on ankur – samasugune, nagu on Kate’i randmel. Valmimas on juba ka järgmine kollektsioon, kuhu lisanduvad kõrvaklapid ja ripatsid.

Praegust kollektsiooni saab alates 24. juulist osta aadressil carphonewarehouse.com. Hinnad jäävad 14.99 ja 49.99 naelsterlingi vahemikku.

katemoss1

katemoss2

katemoss3

katemoss4

katemoss5

Bookmark and Share

Coco Rocha proovis Google’i prille

8. juuli 2013 |  postitas Kristi  |  Uudised

… ja need ei meeldinud talle. Need on tema arvates inetud ja see piirab nende müügiedu. Ja ekraan on liiga väike! „“Kantava tehnoloogia“ häda on selles, et suurt rõhku on panbdud tehnoloogiale, jättes kantavuse kahe silma vahele,“ ütleb ta, lisades, et Google võiks kontaktläätsedega välja tulla.

Bookmark and Share

Louis Vuittoni Alma Bag saab oma kampaania

4. aprill 2013 |  postitas Kristi  |  Uudised

Louis Vuitton on teinud oma 1934. aastal loodud Alma kotile päris oma kampaania. Chic on the Bridge. Suurlinnade sildadel pildistatud kottidega modelle saab näha juba mai ajakirjades. Modellid on Karlie Kloss, Daria Strokous, Jac Jagaciak ja Iris Strubbeger. Neid pildistas Steven Klein.

Modellid kannavad Louis Vuittoni pre-fall kollektsiooni rõivaid ja just seda värvi kotte, mis on linnadele omased – New Yorgis on kotid taksokollased, Prantsusmaal sinised, Hiinas punased.

Gaston-Louis Vuittoni loodud kott kandis kõigepealt nime Squire, kuid ristiti siis ümber Champs-Elysees’ks ja alles peale seda Alma kotiks. Vuitton peab seda Prantsuse elegantsi sümboliks.

Sillakampaaniaga võtab Vuitton hoo maha oma 2007. aastal lansseeritud kampaanialt, milles erinevad kuulsused (Mihhail Gorbatšov, Michael Phelps, Catherine Deneuve, Andre Agassi, Steffi Graf) istuvad taksos Vuittoni kottide kõrval.

alma bag 1

alma bag 2

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes