Postitused sildiga ‘chanel’

Chanel No.5: naisele, kel on olemas kõik

20. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Chanel No.5 parfüümi reklaamikampaania, mille peaosas on supermodell Gisele Bündchen ning lavastajaks filmirežissöör Baz Luhrmann, räägib rikkast naisest, kellele meeldib surfida, aga ka ennast üles lüüa ja fotograafidele poseerida, ning kellel on laps. See ei tähenda, et tal ei oleks probleeme oma väga kuuma abikaasaga, keda kehastab Michiel Huisman.

„Kümme aastat tagasi oli No.5 parfüüm naisele, kes otsustas end vabaks murda ning naases siis reaalsusesse, tunnistades endale oma iha. Täna näeme me Luhrmanni silmade läbi naist, kes otsustab kuulata oma südant. Ta on naine, kes teab täpselt, kes ta on, ja ta on vaba, et teha oma valikuid. Film räägib naisest, kes võitleb, et leida aega kõige jaoks – iseenda, perekonna, karjääri ja armastuse jaoks,“ teatab Chanel.

„Chaneli naine võib olla oamette rannas, ta võib olla oma lapsega, tal võib olla ambitsioonikas ja rahuldustpakkuv karjäär ja samal ajal võib tal olla tõeline suhe, tal võib olla romantika,“ lisab Luhrmann. „Lõppkokkuvõttes valib Chaneli naine armastuse.“

Bookmark and Share

Chanel No.5: behind the scenes

15. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

Enne kui täispikk reklaamiklipp meieni jõuab, vaatame, mis toimus Chanel No. 5 parfüümi kampaania võtetel. Peaosas Gisele Bündchen, lavastas Baz Luhrmann.

Bookmark and Share

Gisele Bündchen Chanel No.5 kampaanias

15. oktoober 2014 |  postitas Kristi  |  Uudised

Gisele Bündchen Chaneli värskes reklaamis


Chanel lubab vähehaaval piiluda oma No.5 parfüümi värsket kampaaniat peaosas Gisele Bündcheniga! Kampaania pealkirjaga The One That I Want lavastas Hollywoodi mainekas režissöäör Baz Luhrmann.

Gisele kannab esimestel fotodel trikood ning hoiab kaenlas surfilauda, vihjates, et Chaneli 2014. aasta naine on surfimise selgeks õppinud.

Valminud on ka kampaaniafilmi 15-sekundiline teaser. Täispikka filmi näeme juba 15. oktoobril.

Bookmark and Share

Gisele Bündchenist sai Chanel No 5 tüdruk

26. mai 2014 |  postitas Egle  |  Ilu

gisele_bundchen2

Gisele Bündchen on Chanel No 5 uus nägu. Supermodell kõnnib Nicole Kidmani, Audrey Tautou, Catherine Deneuve’i, Brad Pitti ja Marilyn Monroe jälgedes. Reklaamikampaania lavastab Baz Luhrmann, kes töötas sama kampaaniaga viimati 2004. aastal,  kui peaosatäitjaks oli Nicole Kidman.

Gisele on Chaneliga juba mõnda aega seotud – ta oli 2013. Aastal brändi Les Beiges jumestustoodete muusa.

Kampaania filmitakse Hamptonsis ja New Yorgis ning see jõuab meediasse aasta lõpus.

Bookmark and Share

Chanel Dubais

21. mai 2014 |  postitas Kristi  |  Mood

Chanel-Dubai-Cruise-2014-Karl-Lagerfeld

Chanel otsustas oma 2015. aasta cruise-kollektsiooni esitleda Dubais – sest miks mitte? Etendus oli vaatemänguline – külalisi üllatati paadishow, bensiinikanistri kujuliste kottide, kullast helvestega modellide silmanurkades, pärltikanditest Dubai „kilukarbivaatega“…  Siin väike kokkuvõte Instagrami #chanelcruisedubai vahendusel.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes