Postitused sildiga ‘chanel’

Lucia Pikast sai Chaneli meigidisainer

16. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Ilu

ksd20120401b006

Chaneli uus värvi- ja meigidisainer on Itaalia jumestuskunstnik Lucia Pika. Pika on vabakutseline jumstuskunstnik 2008. aastast saadik, esindades imagoloojate uut põlvkonda. Ta on töötanud nii juhtivates moeajakirjades kui ka sõltumatutes väljaannetes, kus ta on teinud koostööd tuntud fotograafidega, kes, nagu tema, rajavad teed moe- ja ilumaailma tulevikku.

Lucia Pika alustab tööd Chanelis 1. jaanuaril 2015. aastal.

Bookmark and Share

Chanel vallutas Salzburgi

4. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

cara-delevingne-e-karl-lagerfeld

Karl Lagerfeld esitles Chaneli väikesele jakile pühendatud Metiers d’Art kollektsiooni Salzburgi hotellis Mittersill. Moeshow fotosid saab näha siin.

Ühtlasi esilinastus moeshow’l Lagerfeldi järjekordne Chaneli film Reincarnation, mis räägib Chaneli jaki ajaloost ning mida võib tõlgendada ka kui Pharrelli muusikavideot. Cara Delevingne ja Pharrell näitavad selles oma võimeid näitlejatena (ja tantsijatena ja lauljatena). Mida arvate?

Bookmark and Share

Cara Delevingne ja Pharrell Williams laulavad Chaneli filmis duetti

26. november 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

cara pharrell

Karl Lagerfeldi uues Chaneli filmis, mis esilinastub tuleval nädalal Metiers d’Art kollektsiooni esitlusel Salzburgis, laulavad supermodell Cara Delevingne ja laulja Pharrell Williams duetti. Laulu on kirjutanud Pharrell ja see kannab pealkirja CC the World.

Film kannab pealkirja Reincarnation ja räägib Chaneli ikoonilise jaki ajaloost.

Duett tuleb välja 1. detsembril, ent lühikatkendiga saab tutvuda juba praegu siin.

Bookmark and Share

Karl Lagerfeld disainis Chanel Couture tordi

21. november 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

19-lipstick-cake.w1280.h851.2x

Karl Lagerfeld näitab oma võimeid pagariäris – moekeiser on disaininud Tokyo restoranile Beige huulepulgakujulise tordi. Karamelli- ja tumeda šokolaadi toonides tort jäljendab Chanel Rouge Coco Shine huulepulka. Torte tehakse vaid sada ja esialgu ei tea keegi, kuidas need maitsevad.

Bookmark and Share

Cara Delevingne ja Kendall Jenner eelistavad Victoria’s Secretile Chaneli

18. november 2014 |  postitas Kadi  |  Seltskond

threadsvs

Kui Victoria’s Secret paljastas oma iga-aastase moeshow (mis toimub tänavu Londonis!) modellide nimekirja, puudusid sellest kõigi üllatuseks Cara Delevingne’i ja Kendall Jenneri nimed. Õnneks pole nendega midagi juhtunud – nad on samal ajal Austrias Karl Lagerfeldi Chanel Metiers d’Art kollektsiooni moeshow’l.

Ühe asjassepühendatu sõnul on nii Cara kui ka Kendall piisavalt täidlase kehaehitusega, et sobida mõlemale bärndile. „VS otsib täidlasemaid modelle ja suuremaid nimesid,“ teatab informeeritud allikas. „Enamik modelle mahub ainult kas ühte või teise kategooriasse.“

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes