Postitused sildiga ‘dior’

Vanessa Moody Diori prillikampaanias

4. november 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

Vanessa-Moody-Dior-Eyewear-Fall-2015-Campaign

Vanessa Moody on Diori tänavuse sügis-talve prillikampaania muusa. Modell kannab Diori Sideral päikeseprille. Pildistasid Mert & Marcus.

Bookmark and Share

Raf Simons lahkub Diorist

23. oktoober 2015 |  postitas Kadi  |  Mood, Uudised

Ootamatu pööre: Raf Simons, kes on kolm aastat edukalt Christian Diori juhtinud, teatab, et lahkub moemajast.

FRANCE-DIOR/

Simons võttis Diori loovjuhi ameti üle 2011. aastal John Gallianolt, kes sunniti lahkuma antisemiitlike ütluste pärast. „Ta andis Diorile oma rikkaliku, romantilise pärandi – lopsakad seelikud, liibuvad jakid, lilled – ja kaasaegsuse, millest puudusid tema eelkäija dramaatilisus ja isikupärased liialdused,“ kirjutab New York Timesi kriitik Cathy Horyn.

Kuigi Simonsi lahkumise tegelikud põhjused pole teada, arvatakse need seotud olevat probleemidega töö ja elu tasakaalustamisel. „See otsus põhineb täielikult minu vajadusel pühenduda muudele huvidele, mille hulka kuulub ka mu oma bränd, ja kirgedele, mis tõmbavad mind väljaspool tööd. Christian Dior on erakordne ettevõte, ja mul on olnud suur au kirjutada sellesse suurepärasesse raamatusse mõned peatükid,“ ütleb Simons oma ametlikus teadaandes.

Bookmark and Share

Diori merehõnguline sügiskampaania

29. juuli 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

Dior-Fall-2015-Ad-Campaign01-800x1444

Diori tänavuse sügiskampaania modellid Julia Nobis, Natalie Westling ja Mica Arganaraz näitavad Raf Simonsi värskemat moeloomingut Prantsusmaal Granville’i rannas Willy Vanderperre’i kaamera ees.

Dior-Fall-2015-Ad-Campaign02-800x1444

Dior-Fall-2015-Ad-Campaign04-800x1444

Dior-Fall-2015-Ad-Campaign03-800x1444

Dior-Fall-2015-Ad-Campaign05-800x1444

Bookmark and Share

Ondria Hardin Diorshow kampaanias

14. juuni 2015 |  postitas Kristi  |  Ilu

Ondria Hardin Diorshow kampaanias

Ondria Hardin on Diori Diorshow kosmeetikakampaania staar. Selles videoklipis näitab ta, kuidas Diori kosmeetika abil dramaatilist jumestust luua.

Bookmark and Share

Johnny Depp on Diori poiss

5. juuni 2015 |  postitas Kristi  |  Mood

Johnny Depp on Diori poiss

Johnny Depp on värskelt kuulutatud Christian Dior Parfumsi uueks ja ühtlasi esimeseks meessoost „näoks“. „Diori moemaja on avamas uut meeste territooriumi ja Depp on selle ikooniline saadik,“ teatab Diori moemaja, lisades Instagrami vahendusel, et uuelt parfüümilt tõmmatakse kate 2. septembril.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes