Postitused sildiga ‘disain’

Alessandra Ambrosio esimene moekollektsioon

26. veebruar 2014 |  postitas Kristi  |  Uudised

Alessandra Ambrosiol on valminud koostöös Ameerika brändiga Planet Blue esimene moekollektsioon  Ale by Alessandra Ambrosio – ja ta on mõistagi ka selle modell.

Ale2-by-Alessandra-Vogue-25Feb14-PR_b_592x888Ale-by-Alessandra-Vogue-25Feb14-PR_b_592x888

Bookmark and Share

Atelier Versace esitleb Beyonce’i turneekostüüme

25. veebruar 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

Beyonce’i turneekostüümide hulka kuuluvad sellised Atelier Versace seksikad kleidid.

beyonce-sketch-2-vogue-24feb14-pr_b_592x888beyonce-sketch-vogue-24feb14-pr_b_592x888

Bookmark and Share

Seljakotid selga!

25. veebruar 2014 |  postitas Egle  |  Mood

Karl Lagerfeld on oma 2014. aasta kevad-suvist valmisriiete kollektsiooni luues teinud seljakotist luksusliku aksessuaari, mis tänu loomingulisele lähenemisele, julgusele, kvaliteedile ja iga detaili viimistlemisele peegeldab Chaneli väärtusi ja ootusi. Seljakotid on saadaval kahes suuruses (pluss veel kolmas versioon, mis on kandekoti kujuline) ning kolmes värvitoonis Chaneli butiikides ja mõneks ajaks ka Colette’i butiigis alates 24. veebruarist kuni 8. märtsini.

Lagerfeld on traditsioonidega mängides seljakotile isikupärase ilme andnud, kaunistades seda graffiti, siltide, värvipritsmete, punutiste, karabiinide ja pagasimärgenditega. „Seal on teatavat kergust ja teatavat huumorit,“ teatab ta.

Kott ise on läbi teinud midagi enamat kui kohandamine. Paksust linasest kangast koti valmimisele kulub vastavalt moemaja põhimõtetele tunde. Iga motiiv on läbi teinud põhjaliku trükiprotseduuri, mis võimaldab erinevaid toone ja värviefekte. Ikoonilised koodid, nagu tepingud, metallist detailid, kahekordne C ripats ja maalitud logo, viitavad nende märgiste päritolule. Pagasimärgendil on kulutatud ilme, sang ja lukuripats on valmistatud kaunist nahast. Käsitsi tehtud punutised on kinnitatud metallist karabiinide külge nagu teismeliste õnneamuletid, lisades kotile originaalsust.

Detailidest õhkub värskust ja kergust, jäädes samas ikkagi šikiks. Nendega tähistatakse loomingulist ja rõõmsat nooruslikkust, mis vastab täielikult Chaneli 2014. aasta kevad-suvise kollektsiooni meeleoludele.

Kotid peegeldavad Karl Lagerfeldi lõputut loomingulisust, sümboliseerides Chaneli luksust ja moodi ühendavat olemust.

© CHANEL© CHANEL© CHANEL

Bookmark and Share

Solange’ist sai Puma loovjuht

9. detsember 2013 |  postitas Egle  |  Mood

Solange jõuab palju – lisaks musitseerimisele on ta nüüd ka Puma loovjuht ja loominguline konsultant. Lauljatar kavatseb lisaks spordijalatsite disainimisele kaasata projekti ka oma sõbrad.
Tema esimeseks projektiks on disainerite ja kunstnike kokkuviimine, et nad saaksid üheskoos anda Puma Disc jalatsitele uue näo. „See värk on metsik ja ma loodan, et veebruaris olete te sellesse sama armunud kui mina,“ ütleb ta.

solange-puma

Bookmark and Share

Härra Bones’i uued rõivad!

12. november 2013 |  postitas Kristi  |  Mood

mrb

Eilsest saab Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas, kosmeetikafirma Kiehl’s boksis näha ajakirja Mood ja Kiehl’si disainikonkursi võidutöid!

Disainikonkurss kuulutati välja tänavu augustis ning toimetusse laekunud kavanditest valis žürii, kuhu kuulusid moelooja Aldo Järvsoo, supermodell Kätlin Aas, ajakirja Mood peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja, Kiehl’si esindaja Eestis Marju Niin, Tallinna Kaubamaja Ilumaailma ostujuht Viktoria Gurjev ja Kiehl’si esindaja New Yorgist, võidutööks KADRI-MARIA (pildil) kavandi!

“Kavandi idee on ülivärske ning sellised kargelt ilusad ideed saavad tekkida ainult Eestimaa külma kliimaga,” kommenteeris žürii liige, moekunstnik Aldo Järvsoo.

Ajakirja Mood Facebooki fännidelt kogus kõige rohkem laike ELIISE KIISI töö.

Nii Kadri-Maria kui ka Eliise töid saab nüüd näha valmis kujul Tallinna Kaubamajas!

Mr. Bones ehk härra Luukere on popi Ameerika nahahooldusbrändi Kiehl’s since 1851 nn maskotte olnud firma algusaastatest saadik, kes “valvab” igat Kiehl’si kauplust üle maailma. Aegade jooksul on ta saanud endale valge kitli asemel mitmeid erinevaid kostüüme, teiste seas on Mr. Bones’ile outfite loonud laulja Alicia Keys, kunstnik Kenny Scharf, moelooja Costello Tagliapietra jt.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes