Postitused sildiga ‘disain’

Alexa Chung lõi käed Tommy Hilfigeriga

10. oktoober 2014 |  postitas Egle  |  Mood, Uudised

Alexa Chungil on käsil järjekordne koostööprojekt – Tommy Hilfiger on kutsunud ta oma kodulehe külalistoimetajaks. Alexa ülesandeks on stiliseerida iga kuu veebilehel sügis/talve kollektsiooni rõivaid.

Töö algab kohe ja lõpeb jaanuaris.

alexa-chung

alexa-chung

Bookmark and Share

Gwyneth Paltrow loob oma rõivabrändi

8. oktoober 2014 |  postitas Kärt  |  Mood, Seltskond, Uudised

Gwyneth Paltrow on oma elustiiliportaaliga Goop kõvasti vaeva näinud, ja nüüd on tema meelest aeg küps tulla välja ka samanimelise rõivakaubamärgiga. Siiamaani on Goop teinud koostööprojekte selliste nimedega nagu Stella McCartney, Michael Kors ja Diane von Furstenberg.

Harper’s Bazaar teatab, et esimese Goopi kollektsiooni disainib Gwyneth ise ning see koosneb „baasrõivastest“, nagu hästiistuvad T-särgid ja teksased ning vabaajarõivad. Tegemist on näitlejatari esimese katsetusega rõivadisainimaailmas.

Goopil on veel häid uudiseid – elustiiliportaalil on uus tegevjuht Lisa Gersh, kes oli varem Martha Stewart Living Omnimedia CEO.

gwyneth-paltrow

gwyneth-paltrow

Bookmark and Share

Alessandra Ambrosio esimene moekollektsioon

26. veebruar 2014 |  postitas Kristi  |  Uudised

Alessandra Ambrosiol on valminud koostöös Ameerika brändiga Planet Blue esimene moekollektsioon  Ale by Alessandra Ambrosio – ja ta on mõistagi ka selle modell.

Ale2-by-Alessandra-Vogue-25Feb14-PR_b_592x888Ale-by-Alessandra-Vogue-25Feb14-PR_b_592x888

Bookmark and Share

Atelier Versace esitleb Beyonce’i turneekostüüme

25. veebruar 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

Beyonce’i turneekostüümide hulka kuuluvad sellised Atelier Versace seksikad kleidid.

beyonce-sketch-2-vogue-24feb14-pr_b_592x888beyonce-sketch-vogue-24feb14-pr_b_592x888

Bookmark and Share

Seljakotid selga!

25. veebruar 2014 |  postitas Egle  |  Mood

Karl Lagerfeld on oma 2014. aasta kevad-suvist valmisriiete kollektsiooni luues teinud seljakotist luksusliku aksessuaari, mis tänu loomingulisele lähenemisele, julgusele, kvaliteedile ja iga detaili viimistlemisele peegeldab Chaneli väärtusi ja ootusi. Seljakotid on saadaval kahes suuruses (pluss veel kolmas versioon, mis on kandekoti kujuline) ning kolmes värvitoonis Chaneli butiikides ja mõneks ajaks ka Colette’i butiigis alates 24. veebruarist kuni 8. märtsini.

Lagerfeld on traditsioonidega mängides seljakotile isikupärase ilme andnud, kaunistades seda graffiti, siltide, värvipritsmete, punutiste, karabiinide ja pagasimärgenditega. „Seal on teatavat kergust ja teatavat huumorit,“ teatab ta.

Kott ise on läbi teinud midagi enamat kui kohandamine. Paksust linasest kangast koti valmimisele kulub vastavalt moemaja põhimõtetele tunde. Iga motiiv on läbi teinud põhjaliku trükiprotseduuri, mis võimaldab erinevaid toone ja värviefekte. Ikoonilised koodid, nagu tepingud, metallist detailid, kahekordne C ripats ja maalitud logo, viitavad nende märgiste päritolule. Pagasimärgendil on kulutatud ilme, sang ja lukuripats on valmistatud kaunist nahast. Käsitsi tehtud punutised on kinnitatud metallist karabiinide külge nagu teismeliste õnneamuletid, lisades kotile originaalsust.

Detailidest õhkub värskust ja kergust, jäädes samas ikkagi šikiks. Nendega tähistatakse loomingulist ja rõõmsat nooruslikkust, mis vastab täielikult Chaneli 2014. aasta kevad-suvise kollektsiooni meeleoludele.

Kotid peegeldavad Karl Lagerfeldi lõputut loomingulisust, sümboliseerides Chaneli luksust ja moodi ühendavat olemust.

© CHANEL© CHANEL© CHANEL

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes