Postitused sildiga ‘foto’

Pirelli 2014. aasta kalendri tegi… Helmut Newton!

22. november 2013 |  postitas Egle  |  Uudised

Surnud modellid on ennegi ajakirju müünud, kuid kas surnud fotograafid saavad kalendreid pildistada? Selgub, et saavad – tähistamaks Pirelli kalendri 50. juubelit, pildistas sellesse fotod kadunud Helmut Newton 1986. aastal. Sel aastal tehti nimelt kaks kalendrit – ühe tegi Bert Stern, teise Newton. Sterni oma jäi peale pikka vaidlust peale ja läks trükki, Newtoni oma jäeti arhiivi. Nüüd on kätte jõudnud Newtoni kalendri tähetund.

Kalender sisaldab 12 mustvalget fotot, pluss 28 boonusfotot, mis kõik tehtud Monte Carlos ja Chiantis. Neli neist fotodest on siin.

Bookmark and Share

Michelle Williams lõi käed Louis Vuittoniga

25. juuli 2013 |  postitas Kristi  |  Mood

Michelle Williams on Louis Vuittoni uus nägu. Näitlejatar astub üles brändi 2013/14. aasta sügis-talve kampaanias. Wiliamsile on see esimene suurem moekoostöö. Ta on olnud ka Band of Outsidersi saadik.

Louis Vuittoni kampaania pildistas üles Peter Lindbergh. Kampaania keskes on kaks uus käekotti W ja Capucines.

Michelle Williams on Louis Vuittoni uus nägu

Bookmark and Share

Valentino sügiskampaania

24. juuli 2013 |  postitas Marta  |  Mood, Uudised

Valentino 2013/14. aasta sügiskampaania äratab ellu Hollandi kuldajastu maalid. Pildistasid Inez van Lamsweerde ja Vinoodh Matadin.

Valentino sügiskampaania

Bookmark and Share

Mario Testino pildistab Williami ja Kate’i kihluseportree

8. detsember 2010 |  postitas Marta  |  Elustiil, Seltskond

Mario Testino

Prints William ja Kate Middleton on kutsunud oma ametlikku kihluseportreed pildistama nimeka fotograafi Mario Testino, kes pildistas omal ajal Williami ema printsess Dianat.

Prints William ja Kate Middleton

Esindaja kinnitab, et tulevast kuningat ja kuningannat pildistab tõesti Testino. Fotograaf on pildistanud paljusid kuulsusi, teiste seas näiteks näitlejatar Gwyneth Paltrow’d, Madonnat ja Kate Mossi. 2005. aastal Kensingtoni palees tehtud printsess Diana portreesarja peetakse sellegipoolest tema parimaks tööks.
Testino sõnul hindas Diana neid fotosid kõrgelt, sest need meeldisid tema poegadele. “Ta ütles mulle omal ajal, et poegade sõnul on ta neil fotodel kõige rohkem enda moodi,” ütleb Testino.

Testino pildistas prints Williami tema 21. sünnipäeval ja prints Harry’t tema 20. sünnipäeval. Prints Charlesist 2002. aastal tehtud pildid ilmusid ajakirjas Vogue. Charles poseeris Testinole ka tänavu.

William ja Kate abielluvad tuleva aasta 29. aprillil Westminster Abbey’s.

Bookmark and Share

Kate Mossi parimad palad

30. november 2010 |  postitas Marta  |  Mood, Uudised

Kate Moss

Vajate tõeliselt erilist jõulukinki? Kuidas sobiks Kate Mossi parimate fotodega portfolio, mis maksab 75 tuhat dollarit? Kõnealune kataloog sisaldab kuulsate moefotograafide ja kunstimaailma gigantide (Chuck Close, Juergen Teller, Annie Leibovitz) Kate’ist tehtud pilte, mis on alates detembrist nähtaval ja müügil Miami Pulse’i kunstimessil. Kate rääkis sellest projektist hiljaaegu ajakirjale T Magazine, mida saab lugeda siit.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes