Postitused sildiga ‘H&M’

Olivia Wilde teeb koostööd H&M-iga!

11. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

H&M_OW_0077

H&M’i kevadise Conscious Exclusive kollektsiooni reklaamnäoks on näitleja ja humanitaaraktivist Olivia Wilde. Conscious Exclusive jõuab 16. aprillil müügile ligikaudu 200 H&M’i kauplusesse, samuti veebipoodi.

“Jätkusuutlikkus on üks minu suurimaid kirgi, mistõttu tunnen uhkust, et saan olla H&M-i Conscious Exclusive kampaania näoks,” ütleb Olivia Wilde.

H&M_OW_0099

Seekordne Conscious Exclusive kollektsioon on saanud mõjutusi maailma erinevatest paikadest – inspiratsioon pärineb nii Aafrika, India kui ka Aasia rahvaste kultuuridest ja see kajastub terves kõiges, alates lõigetest lõpetades detailidega. Võtmeesemeteks on kleidid ja fookuseks käsitsi maalitud mustrid, mis loodud just selle kollektsiooni jaoks.

Iga rõivaese ja aksessuaar on loodud jätkusuutlikest materjalidest nagu orgaaniline siid, orgaaniline puuvill, orgaaniline lina, Tencel®, ümbertöödeldud polüester ja orgaaniline nahk.

Bookmark and Share

Team Wang

7. november 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

_DSC9263

Mood tervitas Alexander Wangi poolt H&M-ile loodud kollektsiooni koos oma lugejate ja moeblogijatega 5. novembril Tallinna Postimaja H&M-is toimunud spetsiaalsel ostuõhtul. Alexander Wangi x H&M kollektsioon, mis koosnes urbanistlikest sportliku joonega rõivastest ja aksessuaaridest, saabus kõikjal maailmas müügile 6. novembri varahommikul.

Fotod Marek Metslaid

Bookmark and Share

Vogue esitleb: Alexander Wang’i kollektsioon H&M’le

17. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

wang hm
Ajakiri Vogue toob meieni Alexander Wang’i H&M’i kollektsiooni lookbooki: www.vogue.com/3000375/alexander-wang-hm-collaboration/ ning selgub, et nüüdsest võime me välja näha nagu eriti ägedad akvalangistid ja poksi raskekaallased. Lisaks riietele on saadaval ka erinevaid aksessuaare (poksi- ja muid kindaid, plätusid, mütse jne).

Kõik ujuma ja sportima!

Bookmark and Share

Alexander Wangi H&Mi kollektsioon 14 sekundiga

16. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

Kõigepealt näitas Rihanna end New Yorgi moenädalal pealaest jalatallani Alexander Wangi H&Mi kollektsiooni riietes, siis tuli teade, et Andy Carroll on kollektsiooni reklaamipoiss, ja nüüd pakutakse Instagrami vahendusel sellist silmapilgu pikkust ülevaadet.

Bookmark and Share

Tony Bennett ja Lady Gaga löövad kaasa H&M-I tänavuses pühadekampaanias

29. august 2014 |  postitas Kristi  |  Uudised

Tony Bennett ja Lady Gaga löövad kaasa H&M-i 2014. aasta pühadekampaania reklaamis, kus tuleb esitamisele lugu nende ühisalbumilt “Cheek to Cheek”. See džässmuusikat ülistav album sündis kahe erineva põlvkonna põimumise tulemusel ning jõuab müügile käesoleva aasta 23. septembril. H&Mi kampaania teeb oma ülemaailmse teledebüüdi novembrikuu lõpus, lisaks saab antud reklaami täisversiooni vaadata aadressil hm.com. Kampaania sisaldab ka Lady Gaga ja Tony Bennettiga reklaamfotosid, mis ilmuvad nii trüki- kui ka välimeedias ja veebis.

HM Holiday 2014_TB and LG

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes