Postitused sildiga ‘H&M’

Briti laulja Foxes H&Mi Dividedi kampaanias

15. juuni 2015 |  postitas Egle  |  Elustiil, Uudised

Briti laulja Foxes H&Mi Divided kampaanias

H&M Divided sügiskampaania staar on Grammyvõitjast lauljatar Foxes. „H&Mi kampaania tegemine oli väga lõbus,“ räägib ta. „Riietel on kõvasti karakterit, mis tähendab, et nendega saab mängida, ja parim on see, et need on sellegipoolest minu moodi riided.“

Sügiskollektsioon jõuab poodidesse juuli keskel.

Bookmark and Share

Liu Wen, Josephine Skriver ja Edita Vilkeviciute H&Mi puhkusekampaanias

18. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

Modellid Liu WenJosephine Skriver ja Edita Vilkeviciute näitavad H&Mi järjekordses lookbookis selle suve puhkusemoodi:

5ce853752e9096dde36471f5c91bc810

41692038617a1f39264b030a9a5261ec

Bookmark and Share

H&M-i selle sügishooaja koostööpartner on Pariisi moemaja Balmain!

18. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

cq5dam.web.648.486

Balmain on Prantsuse mooemaja, mis firma noore loovjuhi Olivier Rousteingi käe all sirgunud globaalseks popkultuuri fenomeniks. Eilsel Billboardi muusikaauhindade gala punasel vaibal sai Rousteingi ja ta sõprade Kendall Jenneri ja Jourdan Dunni seljas näha esimesi rõivaid uuest kollektsioonist. H&M ning Balmain kutsusid sotsiaalmeedia kaudu oma fänne liituma ühtsuse liikumisega #HMBalmaination.

„Ma soovin oma põlvkonda kõnetada – see on disainerina minu põhieesmärk. H&M annab mulle ainulaadse võimaluse kutsuda kõiki Balmaini maailma, võtma ampsu unistusest ning osalema ülemaailmse ühtsuse liikumise #HMBalmaination loomises, mille kütuseks on juba eelmainitud teemaviide. Koostöö H&Miga tundus mulle äärmiselt loomulik – H&M on kaubamärk, millega kõik suhestuvad. See ühendab inimesi ning ühtsust pooldan ma kahe käega,“ sõnab Olivier Rousteing.

1945. aastal asutatud Balmain on jäänud alati truuks oma asutaja visioonile ja meelelaadile, väljendades kõigile meeltmööda positiivseid omadusi: energilisust, lõbusust ja vabadust. Rousteing on loonud moemajale unikaalse identiteedi, mis ühest küljest omab tugevat sidet oma kõrgmoe DNAga ning teisalt seisab just praeguses ajahetkes, õhates meelelahutusmaailma elegantsi. Just sellise disainikeele rõhutamine H&Mi koostöö käigus tuli loomuliku otsusena.

„Oleme väga põnevil, et Balmain on H&Mi külalisdisainer ning saame luua tõeliselt kaasava kogemuse kõigile. Segades kokku kõrgmoe vaimu ning tänavamoe erksa suhtumise, kasutab Balmain talle ainuomast stiili, mis on samal ajal külluslik ja vahetu, sensuaalne ning energiline. See stiil on tihedalt seotud meelelahutus- ning muusikamaailmaga, mis lisab kollektsioonile üllatuselemendi,“ räägib H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Kollektsioon jõuab 5. novembril müügile veebipoodi ja pea 250 poodi üle kogu maailma. Valikus on rõivaid ja aksessuaare nii naistele kui meestele.

Bookmark and Share

H&M vallutab ilumaailma

13. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Ilu

h&m-1

Kosmeetikatööstuses ringleb miljardeid dollareid/eurosid ja H&M tahab neist osa saada. Rootsi kaubamajakett hakkab sügisest müüma omaenda ilutooteid, mis hõlmavad kõike alates huulepulkadest kuni küünelakkideni. Hakatuseks tullakse välja 700 tootegrupiga, et hiljem lisada neile veel 300 tootegruppi. Ettevalmistamisel on ka Conscious Beauty sari, mis sisaldab orgaanilisi ja keskkonnasõbralikke ilutooteid.

h&m-4

H&M lööb iluäris kaasa juba mõnda aega – keti sõsarbränd & Other Stories müüb küünelakke, parfüüme ja kreeme. H&Mi ilutooted on neist mõistagi odavamad – hinnad lubab kaubamajakett jätta 3-25 dollari vahemikku.

Bookmark and Share

H&M debüteeris Metropolitani kunstimuuseumi kostüümi-instituudi heategevusõhtul

5. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Mood
Sarah-Jessica-Parker-in-custom-made-H&M

Sarah Jessica Parker kandis ekstra tema jaoks valmistatud temaatilist kleiti, mille ta koos H&Miga disainis. Kleidi sleppi kaunistasid tikitud tumepunased moonid.

H&M tegi koostööd moeikooni Sarah Jessica Parkeriga ja rõivastas esmakordse osavõtu puhul kuulsusi nagu Vanessa Hudgens, Janelle Monae ning Banks.

Inspireerituna muuseumi selleaastase näituse teemast “Hiina peeglitagusel maal” (”China: Through the Looking Glass”) lõi H&Mi disaineritemeeskond oma gala-lauda kutsutud külalistega koostöös ainulaadsed komplektid, mis austavad iga staari unikaalset isiklikku stiili.

Vanessa-Hudgens-in-custom-made-H&M

Näitlejanna ja laulja Vanessa Hudgens kandis ekstra tema jaoks valminud H&M-i kaharat kirgaspunast kleiti, mida ehtisid Swarovski kristallid.

“H&Mi jaoks oli au ja nauding võtta osa moemaailma ühest auväärseimast üritusest. Iga meie disainerite loodud komplekt arvestas näituse iseloomuga ning näitas moe lõbusat poolt, mis on H&Mi jaoks väga oluline,” ütleb H&Mi peadisainer Pernilla Wohlfahrt.

“Muusika ja mood käivad käsikäes. Oli tõeline au teha koostööd sõpradega H&Mist ja luua rõivakomplekt, mis mu stiili täiuslikult esindab,” lausub lauljanna Janelle Monae.

Lauljanna Janelle Monae kandis ekstra tema jaoks H&M-i poolt valmistatud mandariini-kaelusega kontrastsete ääristustega komplekti.

Lauljanna Janelle Monae kandis ekstra tema jaoks H&M-i poolt valmistatud mandariini-kaelusega kontrastsete ääristustega komplekti.

H&Mil oli privileeg luua gala-look ka 2015. aasta Kostüümiinstituudi Heategevuskomitee liikmele Sarah Jessica Parkerile, kes on üks meie aja kõige mõjuvõimsamaid moeikoone. Sarah Jessica kandis ühistööna valminud asümmeetrilise ülaosaga musta siidkleiti, mille slepp oli ehitud tikitud moonidega. Kleiti kaunistavad kangapaneelid teostati lapitehnikas ja olid valmistatud jätkusuutlikest materjalidest ning kaunistustest. Viimane rõhutab H&Mi visiooni teha moest jätkusuutlik ja jätkusuutlikkusest moodne.

Lauljanna Banks kandis ekstra tema jaoks valminud õlgu paljastavat sensuaalset punast diagonaal-lõikelist H&M-i õhtukleiti.

Lauljanna Banks kandis ekstra tema jaoks valminud õlgu paljastavat sensuaalset punast diagonaal-lõikelist H&M-i õhtukleiti.

“On väga tore näha oma visiooni realiseerumas. Koostöö H&Miga oli väga lõbus. Lõpptulemusena valmis kleit, mis väljendab näituse iseloomu ja suursugusust,” kinnitab Sarah Jessica Parker.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes