Postitused sildiga ‘H&M’

Daria Werbowy H&M’i kampaanias

14. aprill 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

Daria Werbowy näitab H&Mi kevad-suve kampaanias 70ndate trende.

HM-Spring-2015-Campaign-1

BTS-Spring-Fashion-3

Bookmark and Share

H&Mi suvekampaania

14. aprill 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

551e1b00-c019-0132-4595-0ebc4eccb42f

Adriana Lima, Joan Smalls, Natasha Poly ja Doutzen Kroes näitavad H&Mi suvekampaanias brändi boheemlikke suvemeeleolusid.

„See kollektsioon esindab kõike, mida ma suve juures armastan – bikiine pikkadeks päevadkes rannas ja romantiliste mustritega voogavaid kleite sõpradega veedetud lõpututeks õhtuteks,“ ütleb H&Mi diaaniosakonna juht Pernilla Wohlfahrt.

Bookmark and Share

Positivus ja H&M ootavad sinu ideid ametliku festivalisärgi disaini jaoks!

30. märts 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

logo_bilde_d6bf5

Oled huvitatud muusikast ja moest? Usud, et T-särk on midagi enamat kui pelgalt riietusese? Tahaksid oma ideid maailmaga jagada? Kui vastasid kõikidele küsimustele jaatavalt, siis otsitakse just sind!

Saada Positivuse muusikafestivalile oma särgidisain ja see võib saada valituks festivali ametlikule T-särgile. Disaine hindavad Läti moeikoonid ja festivali korraldajad. Parim disain hakkab kaunistama festivali T-särke, mis on müügil nii enne festivali kui ka selle ajal. Võitja saab autasuks kaks VIP-piletit festivalile, spetsiaalse backstage-tuuri ning 100 euro väärtuses H&M kinkekaarte.  Disaine hindavad Benji Knewman ajakirja toimetaja ja väljaandja Agnese Kleina, tuntud stilist Julija Verbicka, blogija ja fotograaf Aleksandra Rosa, H&M PR ja showroomi juhataja Sanita Kalnina ning Positivus Festivali peakorraldaja Girts Majors.

Et osaleda, saada oma disain Positivuse nime või logoga aadressile konkurss@positivus.com enne 1. aprilli. Järgida tuleb tehnilisi tingimusi, disain ei tohi olla suurem kui A3 formaat ja võib sisaldada maksimaalselt kuut eri värvi. Logo saab kasutamiseks alla laadida siit: https://www.positivusfestival.com/files/positivus_logo_2015.eps

Lisaks žüriile saavad laekunud võistlustöödele anda oma hääle ka festivalikülastajad ja -huvilised ning seda kuni 15. aprillini. Seejärel kuulutatakse välja võitja.  Üheksas Positivus Festival toimub 17.-19. juulil Salacgrivas, Lätis. Piletid on müügil Piletilevis.

Bookmark and Share

Lara Stone H&Mi kampaanias

24. veebruar 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

hm-neutrals-spring-2015-campaign05

Lara Stone näitab selles H&Mi The New Neutrals kollektsiooni kampaanias, kuidas kanda neutraalseid värvitoone. Supermodelli pildistas Mikael Jansson.

Bookmark and Share

H&M esitleb Coachella kollektsiooni

18. veebruar 2015 |  postitas Kadi  |  Mood

24AC335400000578-2908689-image-a-17_1421183703987

H&M on kuuendat aastat Coachella oru muusika- ja kunstifestivali ametlik sponsor ning nüüd on kaubamajaketil ka festivaliteemaline kollektsioon H&M Loves Coachella. 19. märsil poodides maanduva kollektsiooni eesmärk on tagada, et igaüks – sõltumata rahakoti suurusest – võiks narmastatud riietes hea välja näha.

„H&M Loves Coachella kollektsioon äratab ellu festivali hinge, ükskõik, kas olete seal või kusagil mujal maailmas,“ ütleb H&Mi disainiülem Ann-Sofie Johansson.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes