Postitused sildiga ‘H&M’

H&M ja Coachella teevad festivalikollektsiooni

14. jaanuar 2015 |  postitas Kadi  |  Elustiil

485678575XX00021_2014_Coach

Coachella muusikafestival toimub alles aprillis, kuid juba on selge, et sellest kujuneb suuremat sorti moeüritus – H&M on festivali organisaatoritega kampa löönud, et luua vabaõhupeo jaoks kollektsioon.

H&M Loves Coachella jõuab Põhja-Ameerika H&M’i kaubamajadesse 19. märtsil ning mujale maailma 26. märtsil. Boho-stiili esindav kollektsioon koosneb pitssärkidest, kombinesoonidest, T-särkidest, kottpükstest ja šortsidest, mille hinnavahemik on 5-50 dollarit.

Bookmark and Share

Olivia Wilde teeb koostööd H&M-iga!

11. detsember 2014 |  postitas Kadi  |  Uudised

H&M_OW_0077

H&M’i kevadise Conscious Exclusive kollektsiooni reklaamnäoks on näitleja ja humanitaaraktivist Olivia Wilde. Conscious Exclusive jõuab 16. aprillil müügile ligikaudu 200 H&M’i kauplusesse, samuti veebipoodi.

“Jätkusuutlikkus on üks minu suurimaid kirgi, mistõttu tunnen uhkust, et saan olla H&M-i Conscious Exclusive kampaania näoks,” ütleb Olivia Wilde.

H&M_OW_0099

Seekordne Conscious Exclusive kollektsioon on saanud mõjutusi maailma erinevatest paikadest – inspiratsioon pärineb nii Aafrika, India kui ka Aasia rahvaste kultuuridest ja see kajastub terves kõiges, alates lõigetest lõpetades detailidega. Võtmeesemeteks on kleidid ja fookuseks käsitsi maalitud mustrid, mis loodud just selle kollektsiooni jaoks.

Iga rõivaese ja aksessuaar on loodud jätkusuutlikest materjalidest nagu orgaaniline siid, orgaaniline puuvill, orgaaniline lina, Tencel®, ümbertöödeldud polüester ja orgaaniline nahk.

Bookmark and Share

Team Wang

7. november 2014 |  postitas Kristi  |  Seltskond

_DSC9263

Mood tervitas Alexander Wangi poolt H&M-ile loodud kollektsiooni koos oma lugejate ja moeblogijatega 5. novembril Tallinna Postimaja H&M-is toimunud spetsiaalsel ostuõhtul. Alexander Wangi x H&M kollektsioon, mis koosnes urbanistlikest sportliku joonega rõivastest ja aksessuaaridest, saabus kõikjal maailmas müügile 6. novembri varahommikul.

Fotod Marek Metslaid

Bookmark and Share

Vogue esitleb: Alexander Wang’i kollektsioon H&M’le

17. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

wang hm
Ajakiri Vogue toob meieni Alexander Wang’i H&M’i kollektsiooni lookbooki: www.vogue.com/3000375/alexander-wang-hm-collaboration/ ning selgub, et nüüdsest võime me välja näha nagu eriti ägedad akvalangistid ja poksi raskekaallased. Lisaks riietele on saadaval ka erinevaid aksessuaare (poksi- ja muid kindaid, plätusid, mütse jne).

Kõik ujuma ja sportima!

Bookmark and Share

Alexander Wangi H&Mi kollektsioon 14 sekundiga

16. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Mood

Kõigepealt näitas Rihanna end New Yorgi moenädalal pealaest jalatallani Alexander Wangi H&Mi kollektsiooni riietes, siis tuli teade, et Andy Carroll on kollektsiooni reklaamipoiss, ja nüüd pakutakse Instagrami vahendusel sellist silmapilgu pikkust ülevaadet.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes