Postitused sildiga ‘inimesed’

Subway soovitab naistel saledat joont hoida

6. oktoober 2014 |  postitas Egle  |  Ilu, Mood, Uudised

Või muidu ei mahu nad oma seksikatesse halloweenikostüümidesse ära.

Bookmark and Share

Atelier Versace esitleb Beyonce’i turneekostüüme

25. veebruar 2014 |  postitas Kärt  |  Uudised

Beyonce’i turneekostüümide hulka kuuluvad sellised Atelier Versace seksikad kleidid.

beyonce-sketch-2-vogue-24feb14-pr_b_592x888beyonce-sketch-vogue-24feb14-pr_b_592x888

Bookmark and Share

Moodsad hetked veebruari Moekohvikus!

10. veebruar 2014 |  postitas Kristi  |  Mood

7. veebruaril toimus Reval Cafés järjekordne Moekohviku õhtu!

Fotograaf: Evelin Järve

IMG_4299

Bookmark and Share

Mida tähed toovad?

30. jaanuar 2014 |  postitas Kristi  |  Uudised

Mida toob aasta 2014, sellest annab meile “tähtede abil” teada astroloog Annemari Linno.

aasta horo-1_kaas

Fotod Virge Viertek

Jumestus Ellen Walge

Soengud Olga Krõlova

Produktsioon Taivi Koitla, Anne Vetik, Kärt Hammer, Indrek Migur

Rõivad Viru Keskus

Modellid

Jäär, Lõvi, Ambur – Katariina (MJ Model Management)

Sõnn, Neitsi, Kaljukits – Piia (Starsystem Tallinn)

Kaksikud, Kaalud, Veevalaja – Anna Maria (AL Model Management)

Vähk, Skoripon, Kalad – Herke (E.M.A. Model Management)

aasta horo-6_jr

Jäär

Aasta üldiselt
Aasta esimene pool on Jäära jaoks veel samas võtmes nagu eelminegi, kui ootamatused ja kokkupõrked ego tasandil kippusid Jäära enda alla matma. Alates juuli teisest poolest liigub aga Jupiter Lõvi märki ning Jääradele muutub elu kohe palju mõnusamaks. Enesekindlus kasvab, asjad hakkavad sujuma ning elu on jälle ilus. Siiski ei maksa endale tekitada illusiooni, et ohjad on sinu käes ja et kuidas lükkad, nõnda läheb. Sel aastal ei ole ohjad kohe kindlasti Jäära käes ja parim, mis teha saab, on leppida kõigega, mida pakutakse. 1.-4. aprillil sündinud Jäärad võivad aga käesoleval aastal kogeda tõeliselt elumuutvaid ehmatusi. Kuna need ehmatused tulevad üsna pingeliste aspektidega, siis paraku ei pruugi need olla “oi, tundmatu austaja saatis mulle kulleriga ämbritäie roose ja kommikarbi” laadi üllatused (kuigi ka see pole välistatud). Sellest aga, et neis oli palju õppimisväärset ja et tegelikult olid need pikemas perspektiivis kasulikud, saab Jäär alles hiljem aru. Ehk siis, oota ootamatut! Muide, pingeseisude hea külg on see, et sel ajal annab tohutult palju ära teha, sest energiat ja jõudu on mitme inimese jagu. Hea oleks ka meeles pidada vana head ütlust, et kui jumal sulgeb sulle ukse, siis avab ta kindlasti kusagil akna.

Töö

Tööalaselt peaks algav aasta tulema pisut lihtsam kui eelmine, kuid juba eelmisel ja üle-eelmisel aastal alguse saanud pingelised olud ning mitmed muudatused lähevad hooga aina edasi veel vähemalt aasta või kaks. Algav aasta toob töö juures palju üllatusi ja kohustusi ning ka ületunnid kipuvad vägisi tekkima. Kohustustekoormast ja pidustustest kurnatud Jäär võib tunda end aga ületöötanu ja alamakstuna. Kui ka Jäära perekond hakkab tähelepanu puudumise tõttu virisema, on emotsionaalsed pursked ja konfliktid ülemuste ning äripartneritega kerged tulema. Kui aga mitte lasta emotsioonidel võimutseda, on võimalik väga palju ära teha ning karjäärikõver võib pöörata end otsaga kenasti ülespoole. Aasta alguses Jäär väga rambivalgusesse ei satu, pigem töötab rohkem varjus, valmistades ette projekte aprilliks, mil need töölaualt tasapisi powerpoint ettekanneteks hakkavad transformeeruma. Pisut lihtsam periood saabub mais-juunis ning siis oleks hea aeg puhata. Juulist aga jätkub kõik endise hooga ning aasta kõige pingelisemaks kuuks mitte ainult tööl, vaid ka eraelus, kujuneb august. Eriti keeruliseks võib see minna kultuuri- ja meelelahutusega seotud Jäärade jaoks. Keeruliseks minek võib siinjuures tähendada ka lihtsalt suuremat hulka tööpakkumisi, millest on võimatu keelduda, aga millega tegelemiseks ei pruugi aega jätkuda. Septembris-oktoobris hakkab pinge pisut lahtuma ning november on see aeg, mil silm jälle särama lööb, ettevõetu sujub kergesti ning enam ei pea õuna saamiseks aeda rajama ja puu otsa ronima. Detsember toob jällegi askeldusi juurde, aga nii see ju ongi, sest aasta lõpus tuleb ikka otsad kokku tõmmata ja aasta aruanne ülemuse lauale sokutada.

Armastus ja suhted
Aasta esimene pool möödub Jääradele armuasjus suhteliselt sündmustevaeselt. Alles juulis hakkab selles vallas vedama, austajaid võib isegi mitmekaupa korraga välja ilmuda ja oh siis neid sumedaid kirglikke augustiöid! Need Jäärad aga, kes on omale kaaslase juba leidnud, võivad kergesti ka lapseootele jääda, sest Jupiteri liikumine Lõvi märki peaks seda igati soosima ja soodustama. Romantilisi laineid jätkub veel ka sügiseks, kuid siis köidavad Jäärade tähelepanu juba muud asjad, hõljuvad seelikud vahetatakse jälle asjalike kontorikostüümide vastu ning lipsud sätitakse otseks. Aasta lõpp kulgeb rahulikus ja asjalikus meeleolus. Oluline on siiski teada, et sel aastal võivad partnerlussuhted olla Jäära jaoks mõnevõrra plahvatusohtlikud. Iga pisiasi kipub ärritama, kui aga ärritus füüsilisse liikumisse maandada, saab suurema tülita hakkama. Ka sõnadega tasuks ettevaatlik olla, sest on oht teisi haavata. Seega oleks hea enne millegi ütlemist mitu korda järele mõelda ja mõttes kümneni lugeda. Kui diplomaatia on tavaliselt Jäärade jaoks 11-täheline võõrsõna, võiks sel aastal siiski proovida sellega pisut tutvust teha, et selle abil nii ennast kui ka teisi säästa. Üldiselt kipub Jäär sel aastal suhetes pigem agressiivne pool olema, kuid see ei leia väga sooja vastuvõttu. Seetõttu peavad vastu ainult tõeliselt olulised ja tähendusrikkad suhted. Kõik need aga, mis ennegi logisesid, lähevad tõenäoliselt laiali. Hea uudis on siiski see, et aasta teises pooles toetab Jupiter Jäära püüdlusi, ning kui Jäär siiralt oma ideedesse usub, leiab ta neile ka toetust.

Raha
Rahaasjad kulgevad Jäära jaoks aasta esimeses pooles rahulikult. Suuremaid vapustusi ette näha ei ole ning ka kulud peaksid kenasti kontrolli all püsima. Juunis võivad sissetulekud ajutiselt isegi kasvada. Aasta teises pooles aga hakkab stabiilsus vähenema ning Jäär kipub mõõdutundetult kulutama. Ent püüdes kulusid kontrolli all hoida, näevad rahaasjad välja nagu ameerika raudtee, kus ühel hetkel sulavad eurod näppude vahelt ning järgmisel hetkel venitatakse iga sent enne käest andmist pikerguseks. Rahunemine toimub alles aasta lõpus ning siis on võimalik ka sissetulekute kasv.

Tervis
Tervise üle Jääral sel aastal põhjust kurta pole. Tervislik toit ja mõõdukas liikumine annavad tippvormile veel viimase lihvi. Kui üldse mingid probleemid tekivad, siis alles augustis-septembris, enne ja pärast seda peaks aga Jäär end igati hästi tundma.

aasta horo-8_snn

Sõnn

Aasta üldiselt
Sõnnidele tuleks sel aastal kasuks oma igapäevaste harjumuste ülevaatamine ning paranduste tegemine. Hea aeg on pidada dieeti, jätta maha suitsetamine või joomine, hakata trennis käima (kui seda seni pole tehtud) vms. Pole välistatud, et nii mõnigi Sõnn võib otsustada minna õppima või avastada, et tema vaated elule ja asjadele on hakanud muutuma. Pole välistatud ka soov kulutada mõne kiriku treppi ja võtta omaks mõni uus uskumus või maailmavaade. Kuna sel aastal tundub tervis käivat tihedalt käsikäes maailmavaatega, võib nii mõnigi Sõnn eneselegi üllatuseks avastada end järsku figuurisõprade või taimetoitlaste ridadest. Suve teises pooles võib Sõnnil tekkida soov pesa punuda või vahetada senine elamine suurema vastu. Ka pere kasv pole välistatud. Aasta esimeses pooles tasuks olla eriti ettevaatlik liikluses, sest ohutunne on väiksem kui muidu ja meri ei ulatu isegi põlvini. Seega, kui istud roolis, siis tea, et gaasipedaali tuleks siiski mõistlikult pruukida ja kiiruspiirangud ei ole välja mõeldud inimeste kiusamiseks. Suhtlemise osas naudib Sõnn saabuval aastal nii elektroonilisi kanaleid pidi kulgevaid kui ka silmast silma vestlusi. Paljud Sõnnid tunnevad rõõmu koolitustest ja üldse kõigist võimalustest omandada uusi teadmisi. Hea aeg suhelda naabritega,  müügiinimestena töötavad Sõnnid võivad aga avastada, et saabuval aastal, eriti selle esimeses pooles, suudavad nad müüa maha mille iganes – nii lume eskimotele kui ka liiva kõrbeelanikele.

Töö
Aasta saab Sõnnile karjääri osas olema väga tegus. Esimeses pooles võib ette tulla pisut pingelisemaid aegu, eelkõige mitmeid vaidlusi ja piiranguid autoriteetide poolt. Kui märtsis mõni projekt lauale pidama jäänud, on just juunis hea aeg see uuesti välja võtta ning edasi tegutsema asuda. Augustist  alates võib Sõnn mõnda aega rahulikult loorberitel peesitada ja tehtud töö vilju nautida. Kui töö oli korralikult sooritatud, läheb juba suurema rabelemisetagi ladusalt. Kui aga varasemas töös oli vigu ja midagi vajaka jäi, tuleb Sõnnil vaeva näha, et end uuesti tõestada. Üldiselt toob algav karjääriaasta Sõnnile uusi ametialaseid väljakutseid, mitmeid koolitusi ja tuliseid vaidlusi. Kui Sõnn on ise ülemus, võib juhtuda, et mõni tema alluvatest lekitab ärisaladusi. Välistatud pole ka hoopis uuele erialale siirdumine. Ohuks on käesoleval aastal aga ametialane armukadedus, mis võib Sõnnil nii mõnegi hea projekti käest võtta.

Armastus ja suhted
Suhete vallas võib Sõnn saabuval aastal kogeda pessimismi, ka kipub ta kõigesse suhtuma suurte eelarvamustega. Sõnne huvitavad saabuval aastal eekõige tõsised, pikaajalised suhted. Need Sõnnid, kellel partner olemas, võivad tunda suuremat vastutust ning arvata, et suhe on ainult töö ja vaev, ei mingit rõõmu. Siiski peaks Sõnn püüdma asju kergemalt võtta, sellisel juhul lisab Saturn suhetesse ainult stabiilsust ja kindlustunnet. Mais võivad vallalised Sõnnid leida omale kaaslase, ka on aasta Sõnnidele hea abiellumiseks. Romantiliseks puhkuseks on parim aeg detsembris.
Ärisuhetes võib Sõnn tunda, et partner mõjub rõhuvalt. Sõnn võib isegi kahtlustada partnerit enda õiguste piiramises. Kui Sõnn aga oma kahtlustest üle saab ja partnerisse tõsiselt suhtub, on sellest tema ärile ainult kasu ning partnerist võib saada sõber kogu eluks.

Raha
Rahalistes küsimustes on Sõnni ootamas edukas aasta. Sõnni pingutused hoiavad sissetulekud stabiilselt hea. Aasta teises pooles on hea aeg osta või rentida omale uus kodu, eelkõige sobiks Sõnnile midagi ruumikat ja päikeselist. Päris aasta lõpus tuleks aga kuludel silma peal hoida.

Tervis
Sõnn võib sel aastal tahta tõsta omale suuremaid toiduportsjoneid ning minna seetõttu toekamaks. Et püsida hea tervise juures, oleks vaja pöörata rohkem tähelepanu tasakaalustatud toitumisele ja liikumisele. Jast viimane on sel aastal Sõnnile väga oluline. Halba ei teeks ka arstlik tervisekontroll. Kui Sõnn peaks tänavu haigestuma, saab valdavalt olema tegemist väga ootamatute ja kiire kuluga haigustega. Ka palavikualandajad peaksid igaks juhuks käepärast olema, sest Sõnn võib just nüüd teada saada, mida tähendab tõeliselt kõrge palavik.aasta horo-10_kaksikud

Kaksikud

Aasta üldiselt
Kaksikud püüavad sel aastal palju osa võtta seltskondlikust elust ja paljud vallalised otsivad aktiivselt armusuhet. Siinjuures aga tasuks Kaksikul püüda pea kaine hoida, sest segadused on kerged tekkima ja mõni Kaksik võib isegi pisut alaväärsustunnet kogeda. Uusi sõpru tekib ootamatutest kohtadest nagu seeni pärast vihma,  osalemine mõnes ühiskondlikus tegevuses või astumine mõne organisatsiooni liikmeks on saabuval aastal samuti võimalik. Kaksik võiks aga siiski hoolega mõelda, enne kui mõnele äsja leitud sõbrale laenu annab või organisatsioonile raha annetab. Laenuks antud raha ei pruugi tagasi tulla ja ka organisatsioonile annetatud rahast võib tekkida palju pahandust. Ka ise ei maksaks sõpradelt sel aastal laenu küsida, sest sõprussuhted on materiaalsete teemade suhtes hellad ja võivad rahalise dimensiooni mängu toomisel kergesti murenema hakata. Mitmed Kaksikud võivad leida mõne uue ja põneva, tõenäoliselt sportliku hobi, ka rasedaks jäämine on sel aastal täiesti teemakohane. Aasta teises pooles on hea aeg autot osta/müüa või väiksemaid reise ette võtta. Samuti peaks õppimine aasta teises pooles hästi sujuma.

Töö
Kaksiku tööasjad on sel aastal rahulikud ja stabiilsed, kuid ta võib tunda igavust ning suhtuda uutesse algatustesse pessimistlikult ja isegi konservatiivselt. Karjäär kipub minema kummalisi radu pidi ning Kaksikul on tõsiseid raskusi arusaamisega, millised tegevused toovad edu ja millised mitte. Võimalik on ka lisakohustuste tekkimine või mitmel kohal töötamine. Kohustustesse tõsiselt suhtumine ning korralik planeerimine toovad Kaksikutele aga materiaalset kasu ning palgatõus tundub vägagi tõenäoline. Septembris võib lauale potsatada ka mõni uus ja huvitav projekt ning Kaksik haarab sellest entusiastlikult kinni. Aasta lõpus võib Kaksik aga endale õlale patsutada ja öelda: kõik sujus suurepäraselt ja annaks vanajumal vaid rohkem selliseid aastaid. Eriti edukas on aasta teine pool müügiinimestele.

Armastus ja suhted
Armuasjad on Kaksiku jaoks sel aastal pingelisevõitu, partneriga võib kergesti tekkida tülisid ning eriti jaanuaris ka krõbedaid väljaütlemisi. Tülide peamiseks põhjuseks võib olla raha liigne kulutamine impulssostudele või mingid muud materiaalsete väärtustega seotud teemad. Kui tüli tekkis raha pärast, oleks väga hea mõte alustada just nüüd koos partneriga rahapäeviku pidamist ning märkida üles kõik tulud ja kulud, et olukorral silm peal hoida. Kui tüli aga tekkis muudel põhjustel, aitab pingeid maandada tegelemine koduloomadega või kinnipidamine igapäevarutiinist. Hea oleks teha seda koos partneriga. Kui Kaksik ei ole veel suhtes, võib ta juba aasta alguses kogeda nii suuri sädemeid kui ka südamevalu. Kõik toimub peadpööritava kiirusega ja enne kui Kaksik arugi saab, on ta jõudnud suhet alustada ja selle ka lõpetada. Armusuhted aga võivad sel aastal Kaksiku arusaamu maailma asjadest märkimisväärselt kõigutada. Võimalik on ka, et mõni seni sõbraks kvalifitseerunu paneb Kaksiku südame kiiremini põksuma. Kõikvõimalikud armusuhted kipuvad suurel kiirusel niisama käehoidmisest minema füüsilisele tasandile ja seetõttu peaks Kaksik vähemalt püüdma pea selge hoida, et oma huvid ikka kindlasti meeles oleksid ning tunnete möll teda jalust ei rabaks. Suhted, mis aasta teises pooles alguse saavad, on väga olulised ja neisse maksaks tõsiselt suhtuda. Püsivalt leibade ühte kappi panemiseks on parim aeg detsembris, et siis juba jõulud üheskoos veeta.

Raha
Rahaasjad võivad käesoleval aastal pisut mõtlemapanevad olla. Aasta esimeses pooles peaks sissetulekutega kõik hästi olema, aga see võib tekitada paljudes soovi Kaksikutelt raha laenata. Ka Kaksikutel endal võib tekkida soov ülemäära palju raha kulutada ja siis kulude katteks laenu võtta. Käesoleval aastal pole aega laenamine hea idee ja võib tuua kaasa mitmeid pahandusi. Kohe jaanuaris ongi soodne pinnas olukorraks, kus Kaksikutel võib tekkida ootamatult ülemääraseid kulutusi, mis võivad põhjustada armsamaga tülisid. Ka impulssostud ei ole välistatud. Tegelikult kehtib see ülemääraste kulutuste teema ja kontrolli puudumine rahaasjades augustini. Alles siis tuleb mõningane kergendus ning kulud vähenevad. Aasta teises pooles võib nii mõnigi sõber koputada laenusooviga Kaksiku uksele, kuid laenu andmisega tuleks olla väga ettevaatlik ja kõiki asjaolusid sada korda kontrollida. Hea uudis on aga see, et vähemalt aasta esimeses pooles peaks Kaksiku töö saama vääriliselt tasustatud ning raha päris otsa ei lõpe.

Tervis
Tervis peaks sel aastal olema hea, vaid kroonilised hädad võivad end märtsis pisut tunda anda. Üldine energiatase pole aga väga kõrge ja Kaksikud võivad tunda end pisut väsinuna. Abi oleks aja maha võtmisest ja puhkusest. Ka vesi on sel aastal Kaksikute sõber ning ujumine või niisama kusagil spaas lõõgastumine teeks ainult head. Aga kui spaa jaoks aega pole, aitab kõikide murede vastu üks korralik kuum vann.aasta horo-12_vhk

Vähk

Aasta üldiselt
Vähile algab aasta rõõmsameelselt. Vähk on lõbujanune ja populaarne ning tänu tema eriliselt optimistlikule ja sarmikale olekule sajab kutseid pidudele ja muudele üritustele nagu rahet. See aga mõjub Vähile nii tuju kui ka kaalu tõstvalt. Pärast juulit tulevad mängu pisut tõsisemad noodid, ja  kui Vähk on juba aasta algusest peale kõvasti tööd teinud ning nii mõnegi uudse ideega lagedale tulnud, peaks see aasta teises pooles kenasti tema rahakotti paisutama. Seni hobiks olnud tegevused võivad kujuneda arvestatavaks kõrvaltööks. Kui aga Vähk peaks liiga sügavale töösse või õpingutesse sukelduma, kipub see kodustele tõsist pahameelt tekitama. Seega tuleks kindlasti ka perega aktiivselt aega veeta. Hästi sobiks sportlik tegevus või kas või niisama jalutamine vabas õhus. Lapsi planeerivad Vähid võivad avastada, et rasestumine toob kaasa probleeme. Need Vähid aga, kes on juba väga kaua proovinud rasedaks jääda, võivad just nüüd lõpuks kauaoodatud triibud kätte saada. Aasta võib tuua ka mõne pika ja mõnusa puhkusereisi, soovitavalt kuhugi mere äärde.

Töö
Tööl algab aasta Vähile pingeliselt. Toimuda võib mitmeid ootamatuid ümberkorraldusi, mis kipuvad tekitama arusaamatusi ja isegi tülisid (äri)partneri ja kaastöölistega. Vähil võib tekkida tunne, et talle püütakse pidevalt kaikaid kodarasse loopida. Samas võib Vähk tulla lagedale briljantsete ideedega, mis kohtavad esiotsa ehk vastuseisu, kuid hiljemalt aasta teisel poolel toovad heakskiitu ja tunnustust, ka materiaalset kasu. Mai saab olema tööalaselt lihtsaim kuu ning nii mõnigi sõber võib anda kasulikku siseinfot. Detsember aga peaks kujunema tööl meeldivaks. Kõik pinged hakkavad otsast lahenema ning asjad muutuvad stabiilsemaks. Vähk võib saada mõningaid tulusaid lisaülesandeid.

Armastus ja suhted
Armastuses on Vähk saabuval aastal tõsisema hoiakuga ning selle asemel, et otsida flirti või üheöösuhteid, püüab pigem keskenduda tõsistele ja püsivatele sidemetele. Üldiselt ei satugi pinnalised suhted sel aastal Vähi teele, ning kui mõni on varasemast ajast jäänud, see kas kaob või muutub tõsisemaks. Vähki tõmbab “heade poiste” poole. Samuti võivad sel aastal eriti ligitõmbavad tunduda vanemad või kõrgel positsioonil olevad partnerid või lihtsalt Kaljukitsed. Vägagi tõenäoline on kellegagi kihlumine, kokkukolimine või isegi abielu. Juba paaris olevad Vähid võivad väga tõsiselt mõelda pere laiendamisele ja laste saamisele, kaaludes hoolikalt kõiki poolt- ja vastuargumente. Üldiselt aga jätkub Vähkidel suhete osas elu sama keeruliselt, nagu see juba paar viimast aastat on olnud. Suhetes on võimalik vägivald, suur füüsiline kirg ja samas puuduv vaimne side, aga ka armukadedus ja võimumängud. Enamik suhetesse puutuvat võib toimuda äkki ja Vähk ei pruugi alati arugi saada enne, kui probleem on juba hiiglasuureks paisunud. Kui aasta alguses on pingeid palju, siis aasta teises pooles peaks Vähk saama pisut hingetõmbeaega. Hea uudis on see, et kui Vähi suhe suudab turmtule, mida paar lähemat aastat talle veel pakuvad, üle elada, võib loota koos püsimist kuldpulmadeni või kauemgi.

Raha
Rahaasjades aasta esimesel poolel suuri muutusi ette näha ei ole, kuid pärast 16. juulit, kui Jupiter siirdub Lõvi märki, peaks Vähi rahakott hakkama jõudsalt paisuma. Võimalikud on nii palgakõrgendus kui ka hobide muutumine sissetulekuallikaks.

Tervis
Tervis peaks Vähil olema suurepärane, ja mida aasta lõpupoole, seda parem. Septembris ja oktoobris tuleks olla hoolikas tule ja terariistadega, sest on oht end vigastada.aasta horo-14_lvi

Lõvi

Aasta üldiselt
Lõvide jaoks on aasta märksõnadeks töö, tervis ja reisimine. Tööreisid viivad Lõvi nii kaugele kui ka lähedale, ning nii mõnelgi reisil võib ta kogeda üllatusi või ootamatusi. Kui aasta esimesel poolel  on Lõvi pigem varjus, toimetab vaikselt ning tähelepandamatult, siis teisel poolel on kõik prožektorid suunatud temale ning Lõvi on lava valitseja. Aasta esimene pool on hea ka heategevuseks, aga miks mitte otsida ise abi, kui silmapiirile on kerkinud mõni psüühilist laadi probleem. Kui tööl peaksid suhted liiga pingeliseks kiskuma, siis kodu on Lõvide kindlus ja varjupaik, kus ta sel aastal leiab turvatunnet ja tuge. Aasta võib tuua Lõvile ka koduses majapidamises uusi kohustusi ja vastutust, kuid tema tunneb end selle juures hästi ja enesekindlalt. Võimalik on ka kodu renoveerimine või juurdeehitus. Siinjuures tuleks aga arvestada, et märtsist juulini võib tekkida viivitusi – kokkulepitud tähtajad ei kehti ja keegi hüppab lihtsalt alt ära. Kindlasti tuleks sel aastal vaadata üle oma harjumused, püüdes  ebatervislikest vabaneda. Hea tervise säilitamise huvides võiks pöörata varasemast rohkem tähelepanu ohutule liiklemisele. Ära kiirusta!

Töö
Karjääriredelil Lõvi sel aastal üles ega alla ei liigu, kuid tööd ja tegemist on kuhjaga. Tööl võib toimuda reorganiseerimisi või muutuda töö sisu. Tööalaseid reise, esinemisi ja koolitusi peaks jaguma terve aasta peale, lõpuks võib Lõvi tunda, et tal on neist põhjalikult kõrini. Kõikvõimalike reiside puhul tuleks sel aastal teha kindlasti reisikindlustus, samuti on kasulik kindlustada end muude ootamatuste vastu, sest reisid võivad tuua mitmeid üllatusi, mis ei pruugi olla positiivset laadi. Võimalik on tööle asumine välismaal või mõnes välisfirmas.

Armastus ja suhted
Armastus ei ole selle aasta esimeses pooles Lõvil teravdatud fookuses, kuid aasta teises pooles, mil Lõvi särab ja on kõigi tähelepanu keskpunktis, võib nii mõnigi potentsiaalne kaaslane pidada teda  vastupandamatuks ning alata tõotab romantiline suhe. Igatahes on Lõvil kõik eeldused leida just sel aastal see üks ja õige kaaslane. Ka muidu peaksid suhted sel aastal kulgema Lõvi jaoks rahulikult. Lõvid naudivad pereelu ning kes seni on elamist üürinud, hakkavad pidama plaani oma kodu ostmiseks. Võimalik, et Lõvi muutub saabuval aastal lähedaseks mõne vanema pereliikmega või kannab tema eest hoolt. Pingutusi tuleb teha aga selleks, et laabuksid suhted õdede, vendade ja naabritega, sest selles vallas on tülid kerged tulema. Eelkõige katsu keelt vaos hoida, et sa ei halvustaks nende kodu, partnerit või lemmiklooma. Ka naabri tervise asjus püüa vältida salvavaid kommentaare.

Raha
Rahaasjad Lõvil sel aastal üldiselt sujuvad, kuid on mõned punktid, kus tuleks ettevaatlik olla. Nimelt siis, kui tegemist on laenude või krediitkaartidega, kontrolli alati enne kümme korda, kas kõik klapib ja kas kõik asjaolud on arvesse võetud. Ja enne kellegagi leibade ühte kappi panemist (nii eraelus kui ka äris) tee kindlasti väike taustauuring teise poole rahalise seisu kohta, muidu võid petta saada. Üllatusena võib Lõvi sel aastal saada päranduseks raha või kinnisvara, kuid ka siin tuleks kõik dokumendid enne korduvalt läbi lugeda.

Tervis
Tervise mõttes pole saabuv aasta paraku Lõvile   parimate killast. Võimalik on kehakaalu tõus, eriti aasta teises pooles. Hea oleks põhjalikult üle vaadata oma harjumused ning kontrollida veresuhkrut ja kolesterooli. Võimalik on ka äkiline sattumine operatsioonilauale, aasta lõpupoole mõne kõrgema palavikuga viirusnakkuse või põletiku üleskorjamine. Väga palju sõltub Lõvide tervis sel aastal nende vaimsest tasakaalust. Kõikvõimalikd ärritused ja stress annavad esimese asjana kohe löögi tervise pihta. Seega peaks Lõvi uurima sel aastal stressimaandamise tehnikaid ning püüdma lõõgastuda nii palju kui võimalik. Ka mõningane sportlik tegevus ei teeks halba.aasta horo-16_neitsi

Neitsi

Aasta üldiselt
Neitsid on aasta esimeses pooles sotsiaalselt väga aktiivsed, olles oodatud kõikvõimalikele üritustele, koosolekutele, organisatsioonidesse või lihtsalt sõpradega aega veetma. Nii mõnigi Neitsi võib avastada end kosjamoori rollist või siis üritavad sõbrad leida mõnele vallalisele Neitsile sobivat kaaslast. Aasta teises pooles tõmbub Neitsi pisut tagasi, siis on sobiv aeg tegeleda heategevusega, hakata vabatahtlikuks või lihtsalt aidata neid, kellel elus vähem vedanud. Kui Neitsil endal esineb mingeid psühholoogilisi muresid, on soodne aeg otsida professionaalset abi. Samuti on käesolev aasta Neitsile õppimise aasta. Neitsi võib tunda end ka pisut ebakompetentsena ja olla ebakindel oma arvamuste või kirjutiste suhtes. Kui Neitsi sel aastal dokumente koostab, tuleks need kindlasti hoolega üle vaadata, sest kõikvõimalikud kirjavead või kohmakas sõnastus võivad valusalt kätte maksta. Neitsi võib olla sunnitud tegelema ka mingi uue asja õppimisega. Mõnel Neitsil võib tekkida raskusi oma mõtete väljendamisel või kogeb ta “mõte ei jookse” tunnet. Käesolev aasta on Neitsile  väärtushinnangute paika panemise ning materiaalsete asjadega tegelemise aeg. Ka armusuhted on fookuses ning Neitsi võib leida mõne uue ja põneva hobi.

Töö
Tööasjus on Neitsil ettevalmistuste tegemise aasta. Planeerides hoolikalt kõiki tegevusi ning projekte, saab nende rakendamine 2015. aastal olema väga edukas. Võimalik, et käesoleval aastal usaldatakse Neitsile mõni suurem uurimistöö, mis nõuab põhjalikkust, täpsust ja süsteemset lähenemist. Võimalikud on ka tööd, mis hõlmavad kirjutamist, dokumentide koostamist või tõlkimist. Kokkuvõttes on tööalaselt oodata mõnusalt rahulikku aastat.

Armastus ja suhted
Armuasjad keevad Neitsi jaoks sel aastal nagu korralik nõiakatel, kust välku, värve ning sabaga ja sabata tähti kargab välja igas suunas. Kired lõõmavad ning Neitsi jaoks peab suhe olema nüüd stiilis “kõik või ei midagi”. Poolikud ja leigemad suhted igatahes kaubaks ei lähe. Üsna tõenäoline on leida kaaslane pikemaks ajaks. Suhetes Neitsile on saabunud väga soodne aeg hakata lapsi planeerima. Igatahes tuntud ütlemine “armastus võidab kõik ja muudab kõike” käib sel aastal vägagi Neitsi kohta. Kui armusuhe on muutunud juba igavaks ja ettearvatavaks, võib Neitsi sel aastal kogeda mitmeid üllatusi. Uus armastus võib saabuda ootamatult ja väga ebaharilikul viisil ning seksuaalne aktiivsus on väga suur. Juba paaris  oleva Neitsi partnerlussuhted võivad sel aastal olla pisut segadust tekitavad ja heitlikud, aga ka väga romantilised. Tõenäoliselt on suhetesse segatud ka suur ports illusioone ning võimalikud on armuhulknurkade tekkimised. Tüüpiliselt mõeldakse selle seisuga partnerile kuldne kuu selga ja minnakse suure hurraaga mehele või sõlmitakse äriline suhe, aga hiljem selgub, et partner ei pruugi olla üldse selline, nagu esmalt arvati. Hea uudis on see, et suhted peaksid Neitsile mõjuma väga inspireerivalt. Võimalik on ka suhte sõlmimine mõne väga loomingulise inimese, kalade päikesemärgi esindaja, meremehe või viinapoe kõrval istuva filosoofiga.

Raha
Rahaasjades võib Neitsi saabuval aastal kogeda nii suuri võite kui ka kaotusi. Ettevaatlik tuleks olla hasartmängudega, eriti aasta esimeses pooles, sest Neitsi võib suures hasardis mängida maha kõik  alates pangaarvel olevast rahast ja Victoria’s Secreti pesust ning lõpetades vanaema kassiga. Kõiki finantskohustusi, mis Neitsil on, tuleb võtta väga tõsiselt, ja kõiki rahaga seotud tegevusi hoolega planeerida. Kõigis rahalistes küsimustes tasuks alati välja töötada ka plaan B, sest võid avastada, et paljudel juhtudel plaan A ei tööta. Kui oled üksikvanem ja saad eksabikaasalt lapsele rahalist toetust, siis tea, et eksi majanduslik olukord võib sel aastal äkiliselt muutuda, toetus lõppeda või muutuda ebakorrapäraseks. Enne partnerlussuhete sõlmimist uuri kindlasti teise rahalist seisu, et ei peaks pärast tema võlgu või krediitkaardi arvet maksma, üldiselt looda kõigis rahaasjades eelkõige iseenda peale. Kui sinu finantsasjadega tegeleb siiski keegi teine, siis kontrolli, kontrolli ja veel kord kontrolli
.
Tervis
Üldiselt peaks Neitsi tervis olema selle aasta algul juba päris hea ning aasta edenedes läheb üha paremaks. Jaanuaris-veebruaris on võimalikud ülemiste hingamisteede nakkused, detsembris võib ette tulla põletikke ja kõrge palavikuga kulgevaid haigusi. Ettevaatlik tasuks olla tule ja terariistadega.aasta horo-18_kaalud


Kaalud

Aasta üldiselt
Kaalud on sel aastal väga populaarsed ja väljapaistvad, eriti aasta esimeses pooles. Nad tunnevad end väga energilise ja tegutsemisvalmina. Mõningane pidurdumine toimub siiski märtsi keskpaigast mai keskpaigani, mil Kaalud pisut hoogu maha võtavad või keegi teine neile pidurit tõmbab. Tõenäoliselt võivad nad teistele tunduda ka pisut agressiivsena. Aasta teises pooles aga soovivad nad võtta asju kergemalt ning on oodatud kõikvõimalikele sõprade korraldatud üritustele ja  pidudele, samuti osalevad aktiivselt mitmete organisatsioonide tegevuses. Need Kaalud, kes seni on pidanud kinni kindlast päevarežiimist, võivad avastada, et enam see ei tööta ning parem on päeva sisustamisel loota spontaansusele ja loomingulisusele. Kaalud võivad ka tunda, et tahavad rohkem magada. Koduses elus võib ette tulla pingelisi aegu, võimalik on kodu põhjalik renoveerimine. Igaks juhuks tasub üle vaadata solgitorud ja kõik muu kanalisatsiooni puutuv. Kodu renoveerimisel võib partneriga tekkida disaini osas lahkarvamusi. Õnneks jõuate aasta teiseks pooleks kompromissile ning partner on nõus leppima põrsaroosa köögiga, kui Kaalud on vastutasuks nõus aktsepteerima sidrunkollast magamistuba.

Töö
Karjääri mõttes on aasta esimene pool Kaaludele  väga särav aeg. Kui mõnel Kaalul on vaja end ülemustele tõestada, on praegu selleks sobivaim hetk. Üsna tõenäoline on saada ametikõrgendust ning aeg on soodne ka oma ettevõtte loomiseks. Igaks juhuks tuleb Kaaludel aga eelkõige aasta esimeses pooles olla valmis nii mõnegi kadeda konkurendi põhjustatud probleemideks. Üldiselt peaks aga karjäärivallas sujuma aasta esimene pool suurepäraselt. Aasta teises pooles on võimalik Kaalude astumine mõne ametiühingu liikmeks. Kui aga vaadata igapäevast töörutiini, siis siin võib ette tulla segadusi ja arusaamatusi. Hea oleks dokumendid mitu korda üle vaadata ning rahaliste dokumentide osas konsulteerida raamatupidajaga. Kaalud on tööl väga loomingulised ja see võib ka materiaalselt ära tasuda. Kokkuvõttes karjäärile hea aasta.

Armastus ja suhted
Armuasjad sujuvad Kaaludel eriti hästi aasta esimeses pooles. Uusaastapidustused mööduvad lõbusalt, Kaalud leiavad sealt palju uusi tuttavaid ning mõne äsja leitud kaaslasega võib märtsis areneda välja romantiline suhe, mis võib suveks kasvada partnerlussuhteks. Aasta teises pooles eelistavad Kaalud olla pigem partneriga kahekesi või veeta aega mõnusas sõpraderingis. Suhted nii abikaasa kui ka äripartneriga mööduvad aasta alguses vaidlevas käändes. Võimalikud on tulised argumenteeringud ja tülid. Abikaasaga puudutavad vaidlusteemad eelkõige kodu. Hea aeg viia kodus läbi suuremaid muudatusi ning teha remonti või ümberehitusi. See peaks maandama pinged ning sütitama rutiini alla mattunud kireleegi. Suhted on Kaaludel sel aastal eelkõige kirglikud. Aasta teises pooles teevad Kaalud koos partneriga juba uusi plaane ning suhted sujuvad suurepäraselt. Igav igatahes ei hakka.

Raha
Rahaasjad võivad käesoleval aastal olla Kaalude jaoks pisut keerulised. Kaalud peavad suhtuma rahasse äärmiselt tõsiselt ning võivad avastada, et just nüüd tuleb õppida kokkuhoidlikult majandama või raha kõrvale panema. Ka arved tuleb õigeks ajaks ära maksta ning paslik on hakata pidama kirjalikku päevikut sissetulekute ja väljaminekute kohta. Kui Kaalud liigselt laristavad või võlgu jäävad, võib see aasta lõpuks üsna valusalt kätte maksta. Sissetulekute suurenemist võivad loota vaid need Kaalud, kes on selle nimelt väga palju tööd teinud ja vaeva näinud. Eriti energiliselt püüavad Kaalud oma finantsidega tegeleda ja lisasissetulekuallikaid otsida alates augusti algusest. Üldine trend aga viitab pigem sissetulekute kokkukuivamisele.

Tervis
Tervise osas on Kaalud aasta esimeses pooles üsna energilised, kuid unevajadus on suurem kui tavaliselt. Kaalusid võivad kimbutada nakkushaigused või mingid arusaamatud sümptomid, mille puhul ei saa nad ise ega ka perearst täpselt aru, milles viga. Ka alkoholi tarvitamine võib põhjustada Kaaludele rohkem halba enesetunnet kui tavaliselt. Raha pärast muretsemine võib Kaalud nii stressi viia, et nad tunnevad end lausa haigena. Võimalikud on ka jalavigastused ja allergiad. Tervisele mõjuvad sel aastal hästi magamine ja kõikvõimalikud veeprotseduurid.aasta horo-20_skorpion

Skorpion

Aasta üldiselt
Saabuva aasta esimesel poolel saab Skorpion palju reisida või tegeleda välismaalastega. Võimalik on ka ülikooli astumine või mõne uue maailmavaate omaksvõtmine. Aasta teises pooles aga tõusevad päevakorda karjäärilised küsimused ning Skorpioni võidakse edutada. Skorpion võib käesoleval aastal tunda end vanana või avastada, et teised suhtuvad temasse kui autoriteeti või õpetajasse. Mõnigi Skorpion võib avastada peast uusi halle karvu ja näkku tekkinud kortsukesi. Skorpioni vastutustunne kasvab märkimisväärselt, ta on tõsine ning võib tunda, et teda pidevalt kritiseeritakse. Positiivsema külje pealt on kaalu kaotamine Skorpionile sel aastal lihtsam kui kunagi varem. Paljusid   Skorpione käidavad veega seotud hobid nagu purjetamine või ujumine. Alates augustist muutub Skorpion energilisemaks ning korralikult planeeritud põhjalik tegutsemine käsikäes loomingulise tegevusega pakub talle suurt rahuldust. Algaval aastal tuleks Skorpionil olla ettevaatlik liikluses ning hoida oma keelt vaos, sest on oht solvata töökaaslasi, naabreid või lähemaid sugulasi. Hea aeg kriitikutele.

Töö
Tööasjus võivad Skorpionit oodata mitmed üllatused, eriti just alluvate poolt. Aasta esimeses pooles on võimalikud ka tülid, keegi võib üritada n-ö nuga selga lüüa või saboteerida Skorpioni tegevusi. Ülemuseks oleval Skorpionil tuleks hoolega silma peal hoida müügitegevusel ning proovida lahendada tüliküsimusi võimalikult diplomaatiliselt. Alluva positsioonis oleva Skorpioni vaated võivad sattuda vastuollu tema ülemuse eesmärkidega ning Skorpion peab väga hoolega valima sõnu oma vaadete selgitamiseks, et mitte rikkuda tulevikuväljavaateid. Positiivse külje pealt tasub öelda, et just käesoleval aastal võib Skorpion tulla lagedale mitmete huvitavate ideedega. Ka tüütama kippuvat rutiini tuleb vähe ette. Vastupidi, uued ja värsked tuuled toovad vaheldust Skorpioni tööellu ning aasta teises pooles lööb ta särama, pälvides tunnustust ning üsna tõenäoline on ka ametikõrgendus. Kõikvõimalikud koolitused peaksid Skorpionile sel aastal eriti kasu tooma.

Armastus ja suhted
Skorpion on saabuval aastal romantiline ja otsib romantilist armastust. Armusuhted võivad pikka aega püsida platoonilisena, Skorpion kipub oma armastatut idealiseerima või elama illusioonides. Uue armastuse kohtamiseks tõenäolised kohad on loominguga seotud paigad nagu kino ja teater, aga ka kohad, kus tegeletakse pildistamisega või kus voolab ohtralt alkoholi. Suurim võimalus uue armastuse leidmiseks tekib aprillis. Suhted juba olemasoleva partneriga kulgevad saabuval aastal rahulikus ja mõnusas teineteisemõistmises. Eriti südamlikuks osutub juunikuu, mil oleks hea aeg planeerida koos mõni romantiline reis kuhugi välismaale. Skorpion on suhetes partneriga optimistlik ning tunneb igal sammul kindlustunnet ja toetust.

Raha
Rahaasjad on sel aastal Skorpioni jaoks enamjaolt rahulikud. Oodata ei ole suuri väljaminekuid, aga kahjuks ka mitte suuri sissetulekuid. Alles detsembris võib Skorpion loota mõningast tulude kasvu aastalõpupreemia näol. 2015. aasta alguses aga saabub aeg asuda püksirihma pingutama ning kulusid-tulusid hoolega planeerima.

Tervis
Tervis ei ole saabuval aastal Skorpionil just kõige hiilgavam. Viga võivad saada jalasääred ning olemas on võimalus kõikvõimalikeks ootamatuteks närvidega seotud haigusteks. Välja võib lüüa ka mõni vana krooniline häda. Igatahes tasuks õppida stressi maandama, sest närvidest saavad sel aastal alguse kõik Skorpioni hädad. Liiga kõrge või madala vererõhuga Skorpionid võivad sattuda olukorda, kus neil on keeruline saada näitusid kontrolli alla. Aasta esimene pool võib tuua kõrge palavikuga kulgevaid haigusi. Aasta teises pooles peaks aga Skorpioni tervis hakkama vähehaaval tugevamaks muutuma ja detsembris võib ta lõpuks ometi tunda end enam-vähem hästi.

aasta horo-22_ambur

Ambur

Aasta üldiselt
Ambur võib end saabuval aastal avastada seisust, kus reformimist vajavad nii armu- kui ka rahaasjad. Võimalikud on lotovõidud, aga ka kasiinos raha mahamängimine. Kui Ambur lapsi ei soovi, tuleks kasutada rasestumisvastaseid vahendeid, sest võimalik on ootamatu rasestumine situatsioonis või ajal, kus teoreetiliselt ei peaks olema võimalik rasedaks jääda. Kui Ambur peaks laenu vajama, siis aasta esimeses pooles ei tohiks selle saamisega probleeme tekkida. Samuti on võimalik, et Ambur saab päranduse. Aasta teises pooles tunneb Ambur suurt rõõmu soojamaareisidest, kontaktid välismaalastega peaksid igati positiivsed olema. Hea aeg on asuda sügisest koolipinki nühkima. Kodus oleks mõistlik kontrollida üle veetorud, sest lekked, uputused või muud veeavariid on kerged tekkima. Saabuval aastal jõuab Amburini palju saladusi ning ta peab õppima, mida neist võib välja rääkida ja mida mitte. Ambur võib tunda end ka pisut segaduses olevana ja kahtlustada ümbritsevaid inimesi valetamises. Samuti võib Ambur tunda hirmu, et keegi tema enda saladused välja lobiseb või ta ideid varastab. Lisaks võivad  saabuval aastal Amburi luukered kapist kolinal välja kukkuda ning ta peab võtma vastutuse minevikus saladusse jäänud pattude eest. Mõnel sõltuvusprobleemiga Amburil on just nüüd sobiv aeg otsida professionaalset abi. Head nõu saab Ambur saabuval aastal eeskätt vanematelt inimestelt.

Töö
Tööasjus on Amburit ootamas rahulik ja turvaline aasta. Aasta esimeses pooles peaksid kõik tööalased läbirääkimised edenema suurepäraselt ning Ambur tunneb end töö juures oma sõiduvees. Juunis aga võivad Amburit oodata ees mõned tulutoovad tehingud. Edutamist saabuval aastal veel loota pole, kuid selle aasta töö peaks end ära tasuma 2015. aastal, kui ülemustele on Amburi tubli töö tulemused aruandena lauale jõudnud. Võimalik ka, et Ambur töötab saabuval aastal mõne projekti kallal, mille avalikustamiseks pole aeg küps, kuid mis pikemas perspektiivis osutub talle edukaks.

Armastus ja suhted
Vallaliste Amburite jaoks kulgevad armuasjad saabuval aastal nagu lohelend ameerika raudteel. Jätkub tulevärki, kõrghetki ja võimalikud on ka kõrgelt kukkumised. Aasta algupoolel on võimalik, et Ambur armub endalegi ootamatult kõrvuni mõnesse vanasse sõbrasse. Kohtinguvõimalusi peaks olema rohkesti ning Amburi seksapiili suhtes ei suuda vastasugupool sel aastal külmaks jääda. Eriti pulbitsevad kired aasta esimeses pooles. Ka teises pooles peaks romantikat jätkuma, kuid siis keskendub Ambur seksi asemel rohkem partneri isiksuse ja maailmavaate tundmaõppimisele. Võimalikud on ka armusuhted “kiiksuga” inimestega ning Veevalajatega. Romantiliseks puhkuseks on hea aeg juuli lõpus. Kui Ambur broneerib siis reisi, võib ta kindel olla, et teda ootab ees unelmate puhkus. Suhted abikaasa või äripartneriga peaksid Amburil saabuval aastal ladusalt kulgema. Suuremaid tülisid ja erimeelsusi ei tohiks ette tulla.

Raha
Raha-asjad võivad pakkuda Amburile saabuval aastal mitmeid üllatusi. Ette võib tulla nii suuri kaotusi kui ka võite. Samuti on võimalik, et Ambur peab otsima uusi sissetulekuallikaid. Aasta esimeses pooles võib juhtuda, et Ambur võtab laenu, saab maksusoodustust või koguni päranduse. Investeerimine võib tuua suurt tulu. Ka kinnisvaratehingud peaksid hästi minema. Armuafääridesse sukeldudes võiks Ambur ette vaadata, et ei satuks õnneküti otsa, kes ta rahast kuivaks pigistab ja siis sääred teeb. Abielus Amburi abikaasa võib aga leida suure sissetulekuallika.

Tervis
Tervis on Amburil saabuval aastal suurepärane ning ta on terve kui paharet. Ka energiatase peaks olema kõrge ning Ambur tunneb end vägagi tegusana.aasta horo-24_kaljukits
Kaljukits

Aasta üldiselt
Tsiteerides Terry Pratchettit: “On üks needus. Öeldakse: “Et sa elaksid huvitaval ajal!”” 2014. aasta on just nimelt see huvitav aeg Kaljukitse elus. Sündmused toimuvad peadpööritava kiirusega ning ootamatused on Kaljukitse elus igapäevasteks külalisteks. Mõni Kaljukits avastab, et tuleb kiiresti kolida, mõnele aga kukub kaela ettenägematu remont. Kindlasti peaks kodused elektrijuhtmed üle kontrollima, sest aasta alguspoolel võivad katkised juhtmed teha elamises palju pahandust. Tutvumisel uute inimestega võib Kaljukits püüda kinni mõne väga inspireeriva vestluse või mõtte. Autot juhtides tuleks olla topelt ettevaatlik, sest unisus on kerge tekkima. Samuti võib Kaljukits avastada, et sõpradering kuivab saabuval aastal kokku. Alles jäävad vaid kõige olulisemad ja lojaalsemad sõbrad. Ehk siis saabub aeg, mil terad eraldatakse sõkaldest. Märtsi algusest juuli lõpuni on periood, mil mõni vana, silmapiirilt kadunud sõber võib välja ilmuda. Üldiselt toimub saabuval perioodil Kaljukitsede elus suurpuhastus. Ehk siis see, mis kehvasti töötas, lakkab üldse töötamast ning asendub millegi uuega. Eriti tõsiselt tunnevad muutusi 31. detsembrist kuni 4. jaanuarini sündinud Kaljukitsed. Kokkuvõttes – oota ootamatut!

Töö
Töö juures võib kuni augustini tunduda, et pahandusi tekib nagu seeni pärast vihma ning boss sõidab Kaljukitsest lihtsalt üle. Enne kui midagi ütled, hinga kolm korda sisse ja välja ning loe mõttes kümneni. Eriti võib Kaljukits tunda tahtmist rutiinist välja murda teises kvartalis. Aprill on siin kõige pingelisem kuu. Aasta teises pooles aga toimub rahunemine ning kui Kaljukits järgib oma ambitsioone ja edu nimel kõvasti tööd teeb, hakkavad asjad sujuma. Plaanide tegemisel jälgi hoolega, kellega oma mõtteid jagad, sest konkurendid on varmad Kaljukitse nina alt projekte ära näpsama. Positiivse poole pealt on Kaljukitsel sel aastal palju energiat oma mõtteid teoks teha ning vajadusel võib ta läbi viia väga suuri muutusi.

Armastus ja suhted
Armastuses läheb Kaljukitsel sel aastal päris hästi. Esimeses kvartalis mõjub Kaljukits magnetina, kiirates erilist sarmi ja veetlust. Üldse veab Kaljukitsel aasta esimeses pooles partneri leidmisega ning Kaljukits on nõus armsama eest minema läbi tule, vee ja vasktorude. Augustist alates on Kaljukitse seksuaalsus tippvormis. Saabuv aasta on suurepärane aeg kellegagi püsisuhte sõlmimiseks, kihlumiseks või abiellumiseks. Juba suhtes olevad Kaljukitsed aga avastavad, et suhted on aasta esimesel paaril kuul nende jaoks pingelisevõitu. Kui olemasolev partnerlussuhe pole senigi olnud väga kooskõlaline või harmooniline, võib see nüüd täielikult laguneda. Võimalikud on võimumängud ja soov partneri üle domineerida. Suhe aga, mis selle perioodi vastu peab, on edaspidi veelgi tugevam ning Kaljukits võib öelda, et see armastus peab ajaproovile kenasti vastu. Igatahes paneb aasta esimene pool Kaljukitse oma vaateid kodule ja elule ümber hindama. Aasta teiseks pooleks on aga suuremad sõjad peetud ning kui peakski tulema veel käärimist, leiavad probleemid voodis lahenduse. Igatahes saab Kaljukits siis kergemalt hingata.

Raha
Materiaalses mõttes on aasta esimene pool rahulik. Märtsis võivad sissetulekud olla suuremad kui tavaliselt. Aasta teises pooles tekib Kaljukitsel võimalus teha suurepäraseid investeeringuid, saada kergesti laenu või maksusoodustust, võimalik on ka pärandus. Kokkuvõttes on Kaljukitsel kõik võimalused pääseda lähemale teiste inimeste rahale ning sellest tulu lõigata.

Tervis
Tervis peaks algaval aastal olema Kaljukitsel suurepärane, ja olgem ausad – mingis valdkonnas võikski ju aasta mööduda rahumeelselt! Piisav puhkus ning kerge liikumine aitavad Kaljukitsel püsida elu tippvormis.aasta horo-26_veevalaja
Veevalaja

Aasta üldiselt
Veevalajaid ootab ees üldiselt meeldiv aasta. Igapäevased ettevõtmised, tööasjad ja armuasjad sujuvad kenasti ning Veevalaja peaks tundma end üsna rahumeelselt. Hea aeg sõlmida uusi kontakte ja teha karjääri. Paljud Veevalajad otsustavad midagi uut õppida, ka tööalaseid koolitusi peaks jätkuma. Liikluses tuleks Veevalajatel ettevaatlik olla, sest sel aastal kipuvad nad liigselt kiirustama ja ohtlikke manöövreid tegema. Mõistlik oleks lasta ka auto teeninduses üle vaadata, et tehnilised rikked juba eos kõrvaldada. Kui Veevalajal on saabuval aastal vaja midagi kirjutada, siis on paberile jõudvad mõtted originaalsed ja tekitavad paljudes vastukaja. Liigne lahmimine võib aga siin komistuskiviks saada. Veevalaja võib sel aastal avastada, et paljud tuttavad tulevad talle saladusi rääkima. Kui Veevalaja plaanib pikemaid reise, peab ta olema valmis igasugusteks ootamatusteks! Alates märtsist võib juhtuda, et reise lükatakse edasi või jääb mõni reis üldse ära. Mõnel Veevalajal võib esimeses kvartalis tulla tegemist ka kohtuasjadega. Kuigi eestlased üldiselt pole usklik rahvas, võib Veevalajal sel aastal tekkida küsimus enda ja jumala suhete kohta, ning Veevalaja võib neile teemadele mõeldes pendeldada täielikust skepsisest sügava religioossuseni.

Töö
Töö sujub Veevalajal sel aastal imeliselt. Suhted töökaaslastega paranevad ning eriti aasta esimeses pooles käib õnn Veevalaja kannul. Kui Veevalaja on ise ülemus, tegeleb ta aktiivselt uute klientide ja alluvate otsimisega. Kui aga Veevalaja on alluv, võib ülemus talle näida liiga nõudlikuna ning Veevalaja tunneb end mingil hetkel väga ülekoormatuna. Põhjalikult läbi mõeldud ja hästi planeeritud tegutsemine toob aga Veevalajale edu ning novembris võib teda oodata edutamine kõrgemale ametikohale. Aasta esimeses pooles lõpule viidud projektid tõotavad suurt materiaalset tulu ning ka ülemused peaksid siis Veevalajaga rahule jääma. Neil Veevalajatel, kes on ise ülemused,  on saabuval aastal suurepärane aeg oma äri laiendada ning minna välisturgudele. Novembris on äriomanikust Veevalajal parim aeg teha oma ärile reklaami meedia vahendusel. Müügimehest Veevalaja võib avastada mõne uue ja originaalse müügistrateegia.

Armastus ja suhted
Armuasjad sujuvad Veevalajal sel aastal suurepäraselt. Suuri torme pole ette näha ning Veevalaja tunneb end oma sõiduvees. Paljudel Veevalajatel tekib aasta teises pooles soov kellegagi leivad ühte kappi panna. Aasta lõpus võib ka mõni vana armsam roosikimbuga välja ilmuda ning leida, et lahkuminek Veevalajast oli elu suurim viga. Kui mõni Veevalaja on seni olnud veendumusel, et abielu teda ei huvita, siis saabuval aastal võivad tema vaated kardinaalselt muutuda. Suhtes olevatel Veevalajatel laabuvad suhted saabuval aastal suurepäraselt. Veevalaja võib leida uusi äripartnereid või abielluda. Kui Veevalaja pole seni veel kaaslast leidnud, tekivad aasta teises pooles selleks suurepärased võimalused. Võimalik on ka, et tuttavad ja sõbrad hakkavad Veevalajale sobivat kaaslast otsima. Veevalaja on populaarne ning tema rõõmus olek tõmbab inimesi nagu tolmuimeja prahti. Üks asi, mida saabuval aastal kindlasti hinnatakse, on Veevalajalt saadav positiivne tagasiside.

Raha
Korralikult tehtud töö eest makstakse Veevalajale sel aastal korralikku tasu. Küll aga võib rahalistes küsimustes tulla ette segadusi ning Veevalaja võib avastada oma kontolt rohkem või vähem, raha kui ta eeldas. Raha osas võivad Veevalaja ootused olla saabuval aastal ebarealistlikud. Hoolikast planeerimisest pole juttugi ning Veevalaja ei teagi,  kui suured või väikesed on ta sissetulekud ja väljaminekud.

Tervis
Tervis peaks Veevalajal olema suurepärane. Tõenäoline on, et Veevalaja avastab, kuidas tema tervisenäitajad on alates eelmisest aastast paranenud. Paljud Veevalajad on leidnud või leiavad omale sportimiseks toreda kaaslase. Üldiselt sujub kõik, mida Veevalaja oma tervise huvides ette võtab, suurepäraselt. Kui Veevalajal üldse mingeid muresid on, siis aasta esimeses pooles võib ta olla kimpus vererõhu tõusude ja langustega või sapikividega.aasta horo-28_kalad
Kalad

Aasta üldiselt
Kaladel seisab ees lõbutsemise ja armastuse aasta. Paljudel Kaladel võib olla probleeme adekvaatse enesehinnanguga ja nad võivad luua enda suhtes illusioone. Paljud inimesed kahtlustavad Kalu saabuval aastal kahepalgelisuses või leiavad muidu, et Kaladel on mingi kahtlane kiiks küljes. Teistele aga tunduvad Kalad saabuval aastal saladuslikud ja ligitõmbavad. Hea uudis on see, et Kalad tunnevad valed praegu hästi ära, aga kui neil endil on tarvis valetada, suudavad nad seda teha äärmiselt veenvalt. Puhkusereisideks on Kaladel ebasoodne aasta, sest paratamatult kujunevad kõik pikemad reisid töötegemiseks. Kui Kalad aga otsustavad minna raskemale mägimatkale või pikemale palverännakule, peaksid need reisid suurepäraselt õnnestuma. Kui Kalad soovivad lapsi, on rasestumiseks soodsaim aeg aasta esimeses pooles. Kalasid võib sel aastal tõmmata müstika poole ning huvi pakuvad ka elu ja surma teemad. Lisaks võivad Kalad üllatusega avastada, et nii mõnigi sõber käitub nende armsama suhtes nagu armukade rivaal. Võimatu pole ka sõbrapoolne võimutsev käitumine Kalade suhtes. Ütleme nii, et sõprade ringis toimub suurpuhastus ja alles jäävad vaid need, kes on Kalale tõeliselt lähedased. Aasta esimeses pooles võib Kaladel vedada loteriis või õnnemängudes, kuid ettevaatust, sest varitseb oht kalduda liialdustesse. Kõrgharidust omandavad Kalad tunnevad sel aastal, et õppida on raske ning eksamite sooritamine on vaevarikkam kui kunagi varem.

Töö
Tööalaselt saabub Kaladel suurepärane aasta. Eriti aasta teises pooles võtavad nad ette suuri projekte ning kõik õnnestub nende käes hästi. Kalad naudivad suhtlust kolleegide ja klientidega, nad on sel aastal töökad ja auahned, soovides olla omal alal absoluutselt parimad. Võimalikud on paljud huvitavad tööpakkumised ning Kalad omandavad õhinaga kõiki uusi oskusi ja teadmisi, mida vaid pakutakse. Pikematel tööreisidel või konverentsidel viibivatel Kaladel ei õnnestu sel aastal vaatamisväärsustega tutvumine, sest tööpäevad on pikad ning pause praktiliselt polegi.

Armastus ja suhted
Saabuval aastal Kalad lihtsalt õitsevad. Võimalusi romantikaks on palju ning armastus on Kalade jaoks kõikjal õhus. Kalad flirdivad palju ning kohtumiste kalender on väga tihe. Kõigil pidudel on Kalad teretulnud. Võimalik on ka romaan oma bossiga või mõne ühiskondlikult kõrgel positsioonil oleva isikuga. Aasta esimesel paaril kuul võivad sõbrad olla Kalade peale nende populaarsuse pärast kadedad. Seni üksikuna püsinud Kalad võivad leida aasta esimeses pooles suure armastuse ning aasta parimaks ajaks kujuneb aprilli keskpaik. Suhted partneritega kulgevad saabuval aastal rahulikult ning meeldivas teineteisemõistmise keskkonnas. Abielus Kalade jaoks on suurepärane aeg saada lapsi. Ka romantiline puhkus kahekesi kujuneb meeldivaks (kui pole just tegemist pikamaareisiga). Suhted äripartneritega lähevad samuti ladusalt ning Kalad leiavad oma partneritelt mitmekülgset toetust ja mõistmist.

Raha
Rahaasjad on Kalade jaoks saabuval aastal äärmiselt ebastabiilsed. Kui ühel hetkel on Kalad peaaegu pankrotis, siis järgmisel võib ootamatult saabuda suurem rahalaev või lotovõit. Kui Kaladel on tarvis laenu võtta, võib see aasta esimeses pooles tekitada palju probleeme. Ka sõpradelt laenu võtmine või neile laenamine ei tundu hea ideena, sest raha võib saabuval aastal lõhkuda nii mõnegi sõprussuhte. Võimalikud on lisaotsad.

Tervis
Kui mõni Kaladest on kannatanud juba pikemat aega mõne tervisehäda käes, võib ta aasta esimeses pooles sattuda operatsioonilauale. Tervisehädadest paranemine toimub aasta teises pooles eriti kiiresti. Samuti on aasta teises pooles hea aeg hakata tegelema spordiga ning Kalad võivad avastada, et tervisliku toitumise põhimõtete omandamine ei ole mitte piin, vaid puhas lõbu. Üldiselt püsib Kalade tervis hea ning suuremaks kurtmiseks pole põhjust.

Bookmark and Share

Kuidas peaks David Beckhami SuperBowli reklaam lõppema?

27. jaanuar 2014 |  postitas Egle  |  Uudised

David Beckhami fännid saavad juhtida tema saatust uues telereklaamis, mis jõuab eetrisse SuperBowli ajal. Nicolas Winding Refni Londonis filmitud reklaamklipp saab täpselt sellise lõpu nagu fännid otsustavad H&Mi kodulehel hääletades.
Beckham kannab teklaamis oma Bodywear kollektsiooni rõivaid. Esindatud on ka mõned esemed tema lasterõivaste kollektsioonist.
david-beckham-bodywear-for-hm-fall-winter-2013-lookbook-3

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes