Postitused sildiga ‘kodu’

Karl Lagerfeld röövis poiss-sõbralt kassi

8. juuni 2012 |  postitas Kadi  |  Elustiil, Mood

Choupette

 

Karl Lagerfeldi ei tasu kassihoidjaks värvata – Chaneli disainer teatab värskes intervjuus, et ta pani oma armsa valge kassi Choupette’i pihta oma poiss-sõbralt Baptiste Giabiconilt.

„Ta on kuulus iludus. Ta on üheksa kuud vana. Modell Baptiste Giabiconi andis ta jõuludeks kaheks nädalaks minu hoole alla, aga ma keeldusin teda tagasi andmast. Ta oli liiga armas. Ta on nagu hoitud naine. Ta on tugev isiksus. Ta sööb lõuna- ja õhtusööki koos minuga laua ääres, aga talm on oma toit. Ta ei puutu minu toitu. Ta ei taha põrandal süüa. Ta magab padja all ja tea teab, kuidas iPadi kasutada. Tal on kaks teenijat, nii ööks kui päevaks.“

Choupette’il on nüüd ka oma Twitteri konto. Ja kui sellest jääb väheks, siis Fashionista ja WWD on temaga lausa intervjuud teinud.

Bookmark and Share

Sonia Rykieli sisustuskollektsioon

2. juuli 2010 |  postitas Kadi  |  Elustiil, Uudised

Sonia Rykieli sisustuskollektsioon
Peale edukat koostööd H&M kaubamajaga valmistub Sonia Rykiel esitlema oma uut sisustuskollektsiooni, mis koosneb Rykielile omastest lille- ja triibumustrilistest kangastest, patjadest, vaipadest, voodikatetest ja kott-toolidest. “Selle kollektsiooni märksõnad on meeleolu, mugavus ja cool boheemlik hõng,” ütleb moemaja president Nathalie Rykiel.

Kollektsioon valmib koostöös Prantsuse mööblifirmaga Lelievre ja jõuab poodidesse septembris.

Bookmark and Share

Heidi Klum tehti Barbie’ks

26. november 2009 |  postitas Britt  |  Elustiil, Mood

Heidi Klum

Heidi Klumil on neli last, kuid arvake ära, kes on pere suurim Barbie fänn? Eks ikka pereema, kel on nüüd ette näidata omanimeline Barbie-nukk. “Ma olen tohutu Barbie-fänn,” ütleb supermodell ja nelja lapse ema. “See on nagu unistuse täitumine.”

Heidi Klum - Barbie nukk

Septembris Barbie Blonde Ambition kollektsiooni osana laste nukutubadesse jõudnud plastik-Heidi kannab Ungaro-stiilis minikleiti ja abielusõrmust, mis on tehtud Heidi enda abielusõrmuse järgi. “Arvasin, et selline nukk meeldiks Lenile,” ütleb Heidi.

Heidil on kodus Barbie-kollektsioon, mida tema lapsed puutuda ei tohi. Tema lemmikud on Bob Mackie Barbied, eriti Empress Bride ja Fantasy Goddess of Africa. “Bob Mackie leiutab kõige maagilisemaid, vaatemängulisemaid, üle-võlli-asju,” rõõmustab Heidi.

Fotod: BULLS

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes