Postitused sildiga ‘maniküür’

Rita Ora näitab Rimmeli reklaami

14. oktoober 2013 |  postitas Kärt  |  Uudised

Rita Ora näitab Instagramis oma ja Rimmel Londoni koostöö vilju – huulepulki ja küünelakke. Kollektsioon jõuab poodidesse tuleva aasta veebruaris.

rita-ora-rimmel

rita-ora

Bookmark and Share

Gwen Stefani tegi OPIle kollektsiooni

11. oktoober 2013 |  postitas Egle  |  Mood

OPI uusim koostööpartner on Gwen Stefani! Lauljatar tegi küünelakibrändile kollektsiooni, kuhu kuuluvad selliste põnevate nimedega küünelakid nagu Over & Over A-Gwen, Lay Down That Base ja Love.Angel.Music.Baby (viimane on tema sooloalbumi pealkiri).

„OPI tahtis kollektsiooni, mis oleks sama dramaatiline, mitmekesine ja glamuurne nagu Gwen,“ ütleb OPI kunstiline direktro Suzi Weiss-Fischmann.

Kollektsioon saabub müügile 24. jaanuaril.

gwen_stefani

Bookmark and Share

Kuningliku beebi küünelakid

23. juuli 2013 |  postitas Egle  |  Uudised

Kuningliku beebi saabumine on pannud ka ilutööstuse kihama – Kate Middletoni ja prints Williami pisipojale on pühendatud näiteks uus lilla küünelakk Pitter Patter Butter Londoni küünelakikomplektis The Royals. Komplekti kuuluvad juba sädelev küünelakk No More Waity, Katie (pühendatud Kate’i ja Williami kihlumisele 2010. aastal) ja metallikarva küünelakk Lillibet’s Jubilee (pühendatud kuninganna Elizabethi mullusele 60. valitsemisaastapäevale).

Essie’lt on aga augustis oodata Baby Duo komplekti, mis koosneb – jah, te arvasite ära – roosast ja helesinisest küünelakist.

butter-nails

Bookmark and Share

Mariah Carey teeb OPIle kolm küünelakki

13. august 2012 |  postitas Kadi  |  Ilu

Mariah Carey pistab näpud küünelakipudelisse – lauljatar teeb OPIle tulevaks aastaks kolmest küünelakist koosneva kollektsiooni. OPI kunstiline juht Suzi Weiss-Fischmann leiab, et Mariah on täiuslik koostööpartner, sest „küüned on tema isiksuse osa“. „Ta on töötav ema, kuid tal on ka see särav ja glamuursem pool olemas,“ ütleb ta.

OPI on koostööd teinud Nicki Minaj, Katy Perry ja Serena Williamsiga. Mõni aeg tagasi teatas ka Selena Gomez, et tal on plaanis  OPIle küünelakke teha.

M. Carey

Bookmark and Share

Küünelakid Oscar de la Rentalt

17. veebruar 2012 |  postitas Marta  |  Ilu, Uudised

Küünelakid Oscar de la Rentalt

Oscar de la Rental on valmimas küünelakikollektsioon, mis jõuab poelettidele oktoobris. Kollektsiooni kuulub kuus värvi, millest kolme – helesinist, sügavlillat ja punast – kandsid modellid New Yorgi moenädalal.

„Need on klassikalised värvid, mis peavad ajahambale vastu,“ ütleb küünekunstnik Yuna Park.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes