Postitused sildiga ‘moeajakirjad’

Carine Roitfeldi uue ajakirja veebileht avatud!

6. september 2012 |  postitas Egle  |  Mood

Carine Roitfeldi uue ajakirja CR Fashion Book veebileht on avatud! Carine selgitab, et ajakirja esimese numbri teema on sünd:

„Kui miski su mõtted vallutab, näed seda korraga kõikjal,“ kirjutab Carine. „Kui sain teada, et mu tütar Julia ootab last, hakkasin nägema emasid lennukis, moeshow’del, New Yorgis ja Pariisis. Sünd ja taassünd igal pool. Sellest sai hullustus. Samal ajal mõtlesin ja unistasin ajakirja esimesest numbrist, mida te praegu loete. Selle numbri teema on taassünd ning see on täis ideid ja kuvandeid sünnist, rasedusest ja perekonnast. Nooruse lubadusest, vanuse jõust ja kõige uue sissetulvamisest. See on põgenemine, moemuinasjutt. See on unistus paremast elust, sest moe mõte on meid unistama panna.“

CR

Bookmark and Share

Nii valmib Carine Roitfeldi uus ajakiri

27. juuni 2012 |  postitas Kadi  |  Mood

Carine Roitfeldi kaks korda aastas ilmuva uue ajakirja CR Fashion Book esimene number ilmub alles septembris, kuid Prantsuse Vogue’i endine peatoimetaja ei jõua nii kaua oodata ning sestap avaldab ta selle esimese osa „Issue o“ juba juuli alguses ajakirja V vahel (mõlemat ajakirja annab välja sama kirjastus Fashion Media Group LLC).

Selles unelevas videklipis töötab Roitfeld koos fotograaf Sebastian Faenaga ühe moeseeria kallal. Nagu näete, ootab meid ees parukateajastu.

Bookmark and Share

Style.com muutub ajakirjaks

13. aprill 2011 |  postitas Britt  |  Mood

style.com

Ajakirjade veebi laienemine on igapäevane nähtus, kuid portaalide kolimine paberile? Mitte nii väga. Conde Nasti alla kuuluv Fairchild Fashion Group usub klantsajakirjade helgesse tulevikku ning viib oma moeportaali style.com sügiseks paberile.
Üksikasjade kohta on teada vaid seda, et esimene number ilmub peale septembris toimuvaid moeshow’sid ja on pühendatud uue hooaja moele.
Kümme aastat tagasi loodud style.com on kogunud ustava fännibaasi. 2011. aasta sügiskollektsioonide näitamise ajal käis portaalis moodi uudistamas 4,6 miljonit unikaalset külastajat.

Bookmark and Share

Kate Moss aastakümne stiilseim

23. november 2010 |  postitas Marta  |  Mood, Seltskond

Ajakiri Vogue

Ajakiri Vogue on kuulutanud supermodell Kate Mossi aastakümne kõige stiilsemalt riietuvaks naiseks.

Ajakirja detsembrinumbri vahel ilmuvas lisas on kohad sisse võtnud nii lõppeva aasta kui ka aastakümne stiilseimad staarid. “Sel aastal pühendasime terve erinumbri aastakümne stiilseimalt riietuvatele naistele,” ütleb Vogue’i stiilidirektor Alexandra Kotur.

Kate Moss

2010. aasta stiilipingerea esikümne moodustavad Blake Lively (kes on erinumbri kaanestaar), Marion Cotillard, Michelle Obama, Jessica Biel, Alexa Chung, Sarah Jessica Parker, Liya Kebede, Carey Mulligan, Shala Monroque ja Lady Gaga.

Aastakümne stiilseima naise tiitli omistab Vogue Kate Mossile. “Kate on šikk ja cool olnud igal eluhetkel,” ütleb Kotur.

Bookmark and Share

Tom Ford külalistoimetab Prantsuse Vogue’i

22. november 2010 |  postitas Marta  |  Mood, Uudised

Tom Ford

Tom Ford on Prantsuse Vogue’i detsembri-jaanuari pühadenumbri külalistoimetaja. Prantsuse Vogue’i peatoimetaja Carine Roitfeld tegi Fordile, kes disainib jälle naisterõivaid, ettepaneku aasta tagasi. Ford võttis pakkumise rõõmuga vastu ning on ajakirja artikleid täis kirjutanud ning lisaks ka fotograafi ja stilisti mänginud.

“Olen alati öelnud, et Tomil on skänneri silm,” ütleb Roitfeld. “Ta võttis oma rolli väga tõsiselt.”

Ajakirja kaanefoto, mis kujutab Tom Fordi koos Hollandi modelli Daphne Groeneveldiga, pildistasid Mert Alas ja Marcus Piggott. Ajakirjas kohtab mitmeid ebatüüpilisi modelle, nagu 67aastane Lauren Hutton ja viiekümnendates eluaastates kuraator ja kirjastaja Lisa Eisner. Paljud Fordi muusad on otsustanud kirurginuga vältida, et vananeda väärikalt. “Tomile meeldivad ilusad kortsud,” ütleb Roitfeld.

Pühadenumbrisse on artikleid kirjutanud Fordi kauaaegne elukaaslane Richard Buckley ja vana sõber Lisa Eisner. Moefotode autor on Terry Richardson (ainus fotograaf, kelle Ford lubas oma supersalajasele 2011. aasta kevade moeshow’le).

Pühadenumber jõuab Prantsusmaal müügile 30. novembril.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes