Postitused sildiga ‘parfüüm’

Kendall Jenner Estee Lauderi kampaanias

16. juuni 2015 |  postitas Kairiin  |  Ilu

Kendall Jenner Estee Lauderi kampaanias

Peale seitset pikka kuud näitab Kendall Jenner end lõpuks oma esimeses Estee Lauderi trükikampaanias. Kardashiani pere üks nooremaid liikmeid on brändi parfüümi Modern Muse Le Rouge staar.

Estee Lauder näitab juba ka Kendalli Pure Color Envy Liquid Lip Potion huuleläike kampaaniat. Huuleläikekollektsioon on saadaval alates augustist.

Bookmark and Share

Johnny Depp on Diori poiss

5. juuni 2015 |  postitas Kristi  |  Mood

Johnny Depp on Diori poiss

Johnny Depp on värskelt kuulutatud Christian Dior Parfumsi uueks ja ühtlasi esimeseks meessoost „näoks“. „Diori moemaja on avamas uut meeste territooriumi ja Depp on selle ikooniline saadik,“ teatab Diori moemaja, lisades Instagrami vahendusel, et uuelt parfüümilt tõmmatakse kate 2. septembril.

Bookmark and Share

Behati Prinsloo I Am Juicy Couture parfüümi kampaanias

5. juuni 2015 |  postitas Kairiin  |  Uudised

Behati Prinsloo Juicy Couture reklaamis

Behati Prinsloo on Juicy Couture’i uue parfüümi I Am Juicy Couture muusa. Parfüüm jõuab poelettidele juulis.

Bookmark and Share

Diddy esitleb uut parfüümi

7. mai 2015 |  postitas Kadi  |  Uudised

Diddy on tagasi parfüümibisnises! Täna, 6. mail lansseerib räppstaar Sean “Diddy” Combs parfüümi nimega 3AM. Miks selline nimi? Sest see parfüüm on mõeldud väga spetsiifiliseks tegevuseks, mis leiab tihti aset just sel kellaajal, räägib ta portaalile style.com.

Et kõigile ikka selge oleks, mis tegevust silmas peetakse, on ta filminud reklaamiklipi, milles tema kella kolmeseks partneriks on Cassie Ventura. Mis seal toimuma hakkab, vaadake ise.

Bookmark and Share

Rihanna esitleb meesteparfüümi

29. oktoober 2014 |  postitas Kadi  |  Elustiil

Rihanna esitleb oma neljandat parfüümi, mis on ühtlasi tema esimene meesteparfüüm Rogue Man. Lauljatar loodab, et see mõjub inimestele afrodisiaakumina ehk libiidot tõstvana:

„Ma mõtlen aina naistele. See on esimene kord, kui saan teha midagi ka meestele, kuid seejuures on see nauditav ka daamidele. Kõigil mu meestuttavatel on see lõhn juba olemas. Ma saatsin oma uue parfüümi koju sõbrannadele, et nad saaksid seda oma meeste peal testida.“

Rihannat ei üllataks üldse, kui see lõhn mõjuks paaridele afrodisiaakumina: „Mulle meeldib lõhnade juures see, et nad tõmbavad inimesi ligi ja loovad mälestusi ning rõhutavad teatud hetkedel teatud emotsioone.”

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes