Postitused sildiga ‘pesu’

La Perla kampaania

9. detsember 2013 |  postitas Kärt  |  Uudised

Cara Delevingne, Malgosia Bela ja Liu Wen viivad meid La Perla imelisse maailma, et rääkida meile, mida nad ilmaelust ja ilusast pesust arvavad.

Bookmark and Share

David Beckham esitles pühadekollektsiooni

14. november 2013 |  postitas Egle  |  Uudised

David Beckhamil on juba H&Mis David Beckham Bodywear by H&M kollektsioon, mis müüb, nii et mühiseb. Nüüd on pühad ukse ees ja Davidil on veel üllatusi varuks . David Beckham Bodywear pühade minikollektsioon koosneb esemetest, mida on hea pühade ajal kodus kanda – või kinkida. Otse loomulikult saadavad selle kollektsiooni teele värsked fotod.
bechambodywearholiday

Bookmark and Share

Victoria’s Secreti Fantasy rinnahoidjat kannab Candice Swanepoel

21. oktoober 2013 |  postitas Egle  |  Mood

Victoria’s Secreti 10 miljoni dollari Fantasy Bra on pesugigandi tänavusel moeshow’l modell Candice Swanepoeli seljas. Rinnahoidja ja selle juurde kuuluva vöö disainis Mouawad ning see koosneb 4200 vääriskivist, sealhulgas rubiinidest, teemandidest ja kollastest safiiridest. Rinnahoidja keskel ripub 52karaadine pirnikujuline rubiin.

secrets

Bookmark and Share

Cool Kriss

10. september 2013 |  postitas Kristi  |  Mood

Kriss Sooniku pesubränd valiti Suurbritannia mainekasse CoolBrands nimekirja, mis koondab kõige lahedamate brändide  loetelu aastaks 2013/14.

CoolBrands kujutab endast Suurbritannia kõige ihaldatumate brändide nimekirja, mis koondatakse igal aastal luksuslikku raamatusse ja millele lisaks ilmub ajalehe “The Observer” eriväljaanne. Kõiki brände tutvustatakse ka kodulehel www.coolbrands.uk.com

“Kui oma äriga alustasin oli mu üks eesmärkidest luua midagi, mis oleks CoolBrands vääriline,” räägib Kriss ise. “Loomulikult ei pidanud ma seda realistlikuks, kuid unistama peab. Ja suurelt! Enne oma brändi alustamist töötasin kahes mainekas pesufirmas Agent Provocateur ja Madame V ning mõlemad need firmad valiti CoolBrands nimekirja. Ma nägin, mida see neile tähendas ning kui oluline see saavutus oli. See, et täna peaaegu 5 aastat hiljem mulle selline au naeratas, on muidugi täiesti enneolematu…”

CoolBrands nimekirja ei saa ise kandideerida, brändid valitakse sinna ekspertidest zhürii ja 3000 Suurbritannia tarbija poolt. Muuhulgas kuuluvad CoolBrands nimekirja sellised maailmakuulsad brändid nagu Mercedes Benz, Skype, Prada, Stella McCartney, kuid samuti nimed, kes täna veel ei ole maailmakuulsad, aga kelle suhtes hinnatakse väga suurt potentsiaali selleks saada (Lascivious, Illamasqua etc).

Kogu nimekiri ja raamat tulevad avalikkuse ette 23.septembril ja on kättesaadav aadressilt www.coolbrands.uk.com.

Kriss Sooniku loomingut näeb aadressil www.kriss-soonik.com.

Fotod Kristel Raesaar

121218_KrissSoonik_campaign-1

121218_KrissSoonik_campaign-2

121218_KrissSoonik_campaign-13

121218_KrissSoonik_campaign-5-2-tune

Print

Bookmark and Share

Stella McCartney uus pesukollektsioon

14. august 2013 |  postitas Kadi  |  Mood

Stella McCartney uude pesukollektsiooni on võimatu mitte armuda! Sealt leiavad midagi nii pitsivahu armastajad kui ka need, kes tahavad, et pesu püsiks riiete all peidus. Fotodel poseerib modell Marloes Horst.

stella-mccartney-lingerie9800x1200xstella-mccartney-lingerie7-jpg-pagespeed-ic_-muqpdl_grg

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes