Postitused sildiga ‘riidekapp’

David Beckhami uus H&Mi kollektsioon

23. august 2013 |  postitas Marta  |  Mood

David Beckham koorib end jälle paljaks – tal on valminud H&M Bodywear kollektsioon, ja loomulikult ei sobi keegi selle reklaamikampaaniasse paremini kui tema. Beckham näitab oma trimmis ülakeha spordiklubi päevinäinud riietusruumis.

Kõik topid, särgid ja dressipüksid on mõnusas soojas hallis toonis – ideaalne kodune riietus läheneval sügisel.

David Beckhami uus H&Mi kollektsioon

Bookmark and Share

John Galliano Los Angelese lennujaamas

25. aprill 2013 |  postitas Britt  |  Mood, Uudised

Häbistatud moedisainer John Galliano ilmutas end möödunud nädalavahetusel Los Angelese lennujaamas. Tema stiilisõnum oli segadusseajav: mütsilätu, roosad päikeseprillid, kirjadega t-särk, pitskampsun, triibuline pontšo, lohvakas vihmamantel, kaitsevärvi lühikesed püksid, rohelised põlvikud ja gladiaatorisandaalid. Pole õrna aimugi, kuhu diasainerihärra sellises riietuses lennata kavatses. Coachella muusikafestivalile?

Vahet pole. Galliano hakkab peagi tunde andma New Yorgi Parsonsi disainikoolis. Tema kursusel on intrigeeriv nimi „Show me emotion!“

galliano

Bookmark and Share

Ettevaatust, Uggsid!

14. jaanuar 2012 |  postitas Britt  |  Mood, Uudised

Väljas kärtsub pakane ja lambanahast õudused ronivad vägisi jalga. Kui soovite neist peletistest sel talvel pääseda, siis nüüd on olemas vaktsiin!

Bookmark and Share

Anneta riided kunstile!

19. mai 2011 |  postitas Kärt  |  Mood

Parsfali lava makett

Nüüd saad panna oma kapinurka jäänud mantlid ja kleidid kunsti huve teenima! Nimelt ootab Rahvusooper Estonia lahkete inimeste abi kahe uuslavastuse komplekteerimiseks stiilsete ajasturõivastega. Augustis Noblessneri valukojas esietenduva ooperi „Parsifal“ jaoks vajatakse 70. ja 80. aastatest pärit meeste mantleid: sobivad erinevad villased, tumedad (mustad, pruunid, hallid, sinised), ühe- ja kaherealised pikemad mantlid. Novembris lavale jõudva ooperi „Manon Lescaut“ tarbeks vajatakse 60. aastatest pärit naiste- ja meesterõivaid: värvilisi suuremustrilisi kleite, kostüüme ja seelikuid suuruses 36-46, samuti eri suurustes meeste teksaseid ja teksajakke, kirevaid meestesärke ja värvilisi ülikondi ning pükse. Ära kuluvad ka samast ajastust pärit huvitavad jalanõud, peakatted, ehted ja päikeseprillid.

Rahvusooperi kostüümiosakonda võib saata esemetest pilte aadressile marjaliisa@opera.ee või airi.paralimnitis@opera.ee või huvi korral helistada telefonile 683 1322. „Parsifali“ esemeid võib pakkuda kuni
juuni keskpaigani, „Manon Lescaut“ kostüüme võetakse vastu septembri lõpuni. Kõik annetajad saavad soovi korral võimaluse külastada vastava lavastuse peaproovi.

Bookmark and Share

H&M loob keskkonnasõbralikku moodi

9. veebruar 2011 |  postitas Britt  |  Mood, Uudised

Conscious Collection

Kaubamajakett H&M lansseerib kevadel keskkonnasõbraliku kollektsiooni Conscious Collection, mis on tehtud taaskasutatavatest materjalidest. Kollektsioon on peaaegu värvivaba – kõik rõivad on kas valged või kreemi- ja ihukarva. Materjalidena on kasutatud orgaanilist puuvilla, ümbertöödeldud polüestrit ja Tencelit.

“Asi pole enam üksnes orgaanilises puuvillas,” ütleb H&Mi disainiosakonna juhataja Ann-Sofie Johansson. “Keskkonnasõbralike materjalide kasutamise võimalused moe loomisel on praegu väga laiad.” Ta lisab, et valge erinevad toonid on kevadmoe üks suurimaid trende.

Kollektsioon jõuab poodidesse 14. aprillil. H&M tegi keskkonnasõbraliku moega algust möödunud kevadel, tuues müügile taaskasutatavatest materjalidest kollektsiooni Garden Collection.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes