Postitused sildiga ‘soeng’

Kate Moss Kerastase kampaanias

20. mai 2013 |  postitas Egle  |  Mood, Uudised

Kerastase toob peagi müügile uue stiliseerimisvahendite kollektsiooni Couture Styling, mille reklaamitüdruk on Kate Moss! L’Orealile kuuluv juuksehoolduvahendite bränd lansseerib esimese toote – rannasprei Spray a Porter – müügile juunis. Juulis lisandub tooteriiulisse veel kaheksa toodet, mis saavad oktoobris täiendust.

Kampaaniat peaosas Kate’iga saame näha augustis. Väike sneak peek reklaamikampaania võtetelt on aga juba siin.

Bookmark and Share

Suri Vidal Sassoon

10. mai 2012 |  postitas Egle  |  Ilu

Vidal Sassoon

Lahkus legendaarne juuksur Vidal Sassoon. LA Times teatab, et meister-soenguseadja suri 84aastasena teadmata haiguse tagajärjel. Sassoonist jäi maha tema neljas abikaasa Ronnie.

Siin on Vidal Sassooni 80ndatest pärinev reklaam, mis tegi kuulsaks tema lööklause „If you don’t look good, we don’t look good.“

Vidal Sassoonist vändati 2010. Aastal film Vidal Sassoon: The Movie, mille treilerit saab näha siin.

Bookmark and Share

Zooey Deschanel on uus Pantene’i tüdruk

30. aprill 2012 |  postitas Kadi  |  Ilu

Zooey Deschanelist saab Pantene’i uus nägu – näitlejatar osaleb juuksehooldubrändi Beautiful Lengths sarja kampaanias, mille eesmärk on annetada Ameerika vähiühingu parukapanka juukseid.

Kuid ärge arvake, et Zooey nüüd oma pikkadest juustest loobub – ta ei saa filmirollide pärast oma soengut muuta. „Ma pole tükk aega oma soengut muutnud, sest mu juuksed peavad olema teatavas pikkuses,“ ütleb ta. „See juhtus viimati umbes kümme aastat tagasi enne kolledžisseminekut.“

 

Zooey Deschanel

Bookmark and Share

Julget soengumoodi Duglas&Baumanilt

15. märts 2011 |  postitas Kadi  |  Ilu, Mood

Duglas&Bauman
Duglas&Bauman
Duglas&Bauman
Duglas&Bauman
Duglas&Bauman
Läinud nädala lõpus sai Tartus, Tasku kevadhooaja avamisel näha kõige julgemat ja uuemat soengumoodi! Šiki ning luksusliku etendusega tähistati uue (juukse)salongi Duglas&Bauman turuletulekut – koostöös moekunstnik Hanna Korsariga näidati dramaatilist ning detailiderohket etendust, milles polnud koonerdatud ei värvide ega mahtudega.
Rambivalguse kohtusid kontrastid: õrn versus jõuline, looklev versus nurgeline.

Bookmark and Share

Evangeline Lilly L’Oreal Paris juuksevärvireklaamis

8. märts 2011 |  postitas Kadi  |  Ilu, Uudised

Teate ju neid inetuid plekke, mis tekivad nahale ja riietele kui te juukseid värvite? L’Oreal Paris Sublime Mousse teeb neile lõpu. Uue toote reklaamitüdruk on seriaalist “Teadmata kadunud” tuntud Evangeline Lilly, kes näitab, kuidas Sublime Mousse’ile reklaamiklippi tehti.
L’Oreal Paris Sublime Mousse on šampoonilaadne toode, mis viib värvi juustesse ilma tavapärase tüütu tilkumiseta. Tootega käib kaasas juuksepalsam, mis aitab värvil kinnituda ja säravana püsida.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes