Postitused sildiga ‘stiil’

Mango tegi kollektsiooni pluss-suurujärgu naistele

16. detsember 2013 |  postitas Egle  |  Mood

Mango esitleb 2014. aasta alguses oma pluss-suuruses kollektsiooni Violeta by Mango, kust leiab rõivaid igaüks, kelle suurusenumber jääb 12-24 vahemikku. Kollektsioon saabub müügile vaid Hispaania, Saksamaa, Itaalia, Hollandi, Türgi, Venemaa ja Prantsusmaa poodidesse. UK-s saab kollektsioon soetada online-poest.
Kollektsiooni muusa on Robyn Lawley. „Mul on pluss-suuruse reklaamimiseks ideaalne vorm,“ räägib lawley. „Ma ei tunne mingit tungi alla võtta, sest ma olen sellises kaalus püsinud aastaid ja ma ei taha muutuda ega dieeti pidada. Mulle emeldib trenni teha ja süüa kõike, mida ma tahan.“
Violeta kollektsioonkoosneb 400 rõivaesemest ning Mango lubab, et uusi rõivaid lisandub kollektsiooni iga kuu. Kollektsioon on mõeldud „nõudlikule naisele, kes tahab end tunda atraktiivse, seksika ja moodsana“.
mango

Bookmark and Share

Miranda Kerr, Irina Shayk ja Adriana Lima räägivad armastusest

14. oktoober 2013 |  postitas Egle  |  Uudised

Kuidas võita Irina Shayki, Miranda Kerri, Jessica Harti, Corey Baptise’i, Tyson Ritteri südant? Rooside? Küünlavalgusõhtusöögi? Uusima köögimasina abil? Carine Roitfeld tegi Harper’s Bazaarile video, milles nad ise räägivad, kuidas neid jalust niita.

Bookmark and Share

Miranda Kerri stiilisaladused

9. september 2013 |  postitas Kärt  |  Uudised

Miranda Kerr räägib Net-A-Porterile oma argipäevastiilist.

Bookmark and Share

Wrangler Denim Spa nüüd värviline

2. september 2013 |  postitas Kadi  |  Mood, Uudised

Wrangleri kuulsad Denim Spa sarja nahaniisutajatega varustatud teksad on nüüd saadaval mitmes värvitoonis: näiteks sidrun, melon ja kiivi.

Brändi reklaamitüdruk Elizabeth Jagger: „Denim Spa teeb midagi täiesti uut. Esimesest puudutusest peale on selge, et nad on erilised – nad on pehmemad ja siledamad kui tavalised teksad. Kindlustunnet annab see, et nad on teksalegendi Wrangleri loodud.“

Ah jaa – Wrangler avas äsja oma Euroopa veebilehe ka…

Bookmark and Share

Moekollektsioon Adidaselt

14. august 2013 |  postitas Kristi  |  Mood, Uudised

Adidast ei pea kandma enam üksnes spordisaalis – tuntud spordibränd tuleb sügiseks Adidas SLVR kaubamärgi all välja meeste ja naiste rõivakollektsioonidega, mis sisaldavad heavy metalist inspireritud jalatseid, rõivaid, kotte ja iPhone’i ümbriseid. Kollektsioon on valminud Dick Schönbergeri loomingulise juhtimise all.

adidas-afp

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes