Postitused sildiga ‘toit’

Zac Posen kokkab

11. september 2013 |  postitas Kristi  |  Uudised

Kes teadis, et Zac Posen on ka köögis kibe käsi? Moediasainer näitab oma võimeid Eric Riperti veebiseriaalis On The Table.

Bookmark and Share

Arvake ära, mitu kööki on Marc Jacobsil?

5. august 2013 |  postitas Kristi  |  Elustiil, Uudised

Me kõik võime süüa nagu Gwyneth Paltrow (kui meil juhtub olema üleliigseid miljoneid eurosid), kuid Marc Jacobsi kombel söömiseks vajame me erakokka. Marc Jacobsi kokk Laura Gerrie paljastab, kuidas ta Marci iga päev söödab.

Mõned tsitaadid:

„Tal on kaks kööki. Üks on alumise korruse sahver. Ma ei tee seal tegelikult süüa, aga ma teen seal ettevalmistustöid.“

„Ma valmistan talle midagi, mille nimi on Fourteenth Hour – see koosneb macast ja värskelt pressitud õunamahlast. Ta joob seda pärastlõunal kohvi asemel.“

„See on kodune köök ja selle disainis kaunilt Bulthaup.“

„Ma olen köögitoimkonnas.“

„Show’de ajal väsib ta tõeliselt, tõeliselt ära ja niisiis hoian ma teda Volcano peal – see koosneb sidruni- või laimimahlast, ingverist, cayenne’i-piprast ja oreganoõlist.“

„Ned mahlad on Marci kõvasti laiendanud.“

„Ei, ei, ta ei planeeri midagi. Ta tahab, et mina selle eest hoolitseksin.“

Ja veel:

„Ta tõesti armastab mandlivõid.“

„Ta on kõva snäkkija.“

„Ta armastab porgandikooki.“

„Ta armastab maiustusi.“

„Ta armastab kardemonipiima.“

„Ta ei söö eriti happelisi toite, nii et tomatitega tuleb piiri pidada.“

Tehke järele.

Marc-Jacobs_0

Bookmark and Share

Mood osales Eesti pikima võileiva valmistamisel!

14. detsember 2010 |  postitas Kristi  |  Seltskond, Uudised

Eesti pikim võileib

10. detsembril kogunes XPRS Deli eestvedamisel Kristiine Keskusesse 24 rõõmsat ja moekat tiimi – nende seas ka ajakiri Mood – et koos valmistada Eesti pikim võileib! Ajakirja Mood naiskond koosseisus Britt Samoson, Egle Haidak, Laura Kallasvee ja Kristi Pärn-Valdoja võikujupp koosnes krabilihast, tilli-jogurtikastmest,kapparitest ja muust maitsvast. Võileivameistrite seas oli peale Moe veel näiteks Estraveli, Pepe Jeansi, Matinique´i, Figuurisõprade jpt mees-ja naiskondi ning üheskoos tegime uue eesti rekordi – valmis võileib, mille pikkuseks sai 198 meetrit! Seni oli Eesti pikimaks võileivaks 1988.aastal tehtud 183 m ja 60 cm pikkune võiku. Rekordvõileib söödi õhtu jooksul nii osalejate kui ka külaliste poolt üheskoos ära, lisaks koguti raha Toidupangale ning kokku saadi 10 000 krooni.

Maailmas on võileivarekordeid püstitatud varemgi, seda nii võileiva hinna, kaalu, kui pikkuse osas. 2010 aasta kalleim võileib tehti Cheddari juustu, valgete trühvlite ja sajandivanuse palsamiäädikaga, millele raputati kullatolmu. Võileiva hinnaks tuli 110 naela ehk umbes 2035 krooni. Maailma suurim võileib tehti 2005. aastal Michiganis ning see kaalus 2,467.5 kg. Maailma pikim võileib valmistati 1997. aastal ja see oli 762 meetrit pikk. Aastal 2008. valmistati Iraanis lausa pooleteise kilomeetri pikkune võileib, kuid paraku lõppes ettevõtmine kaosega, sest rahvas sõi võileiva enne, kui see jõuti üle mõõta.

Bookmark and Share

Vananemisvastast jäätist soovite?

30. september 2010 |  postitas Kadi  |  Elustiil, Ilu

Jäätis

Kui kõik hästi läheb, on meil 2015. aastal laual vananemisvastane jäätis ja kortsuvastane vaarikamoos – toiduainete ning kodu- ja hügieenitarvete hiigelkompanii Unilever ja biotehnoloogia grupp Ampere Life Sciences on sõlminud viieaastase lepingu, et asuda üheskoos arendama antioksüdantidel põhinevaid vananemisvastaseid tooteid.

Unilever lubab oma pressiteates “antioksüdante sisaldavaid tooteid mitmes tootekategoorias”. Järeldus: koostöös Ampere Life’iga astutakse Dove’i nahahooldustoodetest ja Ben & Jerry jäätisest samm edasi. Nii võib tõesti juhtuda, et mõne aasta pärast määrime saiale kortse peletavat pähklivõid ning rüüpame kõrvale tsellluliidivastast mahla.

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes