Postitused sildiga ‘välismaa ajakirjad’

Sarah Jessica Parker läheb Vogue’i tööle

31. jaanuar 2014 |  postitas Egle  |  Mood

Liikvel on magus kuulujutt, mille kohaselt kavatseb Anna Wintour Sarah Jessica Parkerile oma ajakirjas „suuremat rolli“ pakkuda. „Kolleegid muretsevad, et ta on leidnud endale mantlipärija,“ teatab informeeritud allikas. „See on üllatav idee, kuid see pole mingi nali. Anna arvab, et Sarah’l, „Seksi ja linna“ moeikoonil, on olemas kõik, et tema amet ühel päeval üle võtta.“
Lõppude lõpuks on ta ju moeajakirja toimetajat mänginud – ja tal on ka kapitäis Manolo Blahnikuid…
sarah_jessica_parker_anna_wintour

Bookmark and Share

Vaata aga vaata, kellega kohtub Anna Wintour!

6. juuli 2012 |  postitas Kristi  |  Seltskond

New Yorgis toimus hiljaegu huvitav kohtumine – Ameerika Vogue’i peatoimetaja Anna Wintour sai restoranis L’Espadon kokku kellegagi, kes on kahtlaselt John Galliano sarnane. Maailm sai sellest teada tänu Instagrami kasutajale albertkcpanglie, kes teatab, et Wintour oli kohtumisest väga elevil.

Millest nad küll rääkisid? Ega ometi Diori couture’i show’st, mis toimus paar tundi enne seda kohtumist?

Anna Wintour kohtumisel

Bookmark and Share

Carine Roitfeldist vändatakse film

18. mai 2012 |  postitas Kadi  |  Elustiil, Mood

Carine Roitfeldi põnev elu ajakirja toimetaja, kosmeetikasarja ja rõivabrändi looja ning (moe)seltskonnadaamina saab filmilindile võetud – sellal, kui Roitfeld on ametis uue moeajakirja CR loomisega, väntab režissöör Fabien Constant temast filmi Mademoiselle C. Carine kõrval astuvad üles sellised moehiiglased nagu Karl Lagerfeld, Tom Ford ja Donatella Versace. Filmivõtted kestavad kuni ajakirja CR esimese numbri ilmumiseni septembris.

Carine Roitfeld

Bookmark and Share

Vogue’i iPadi rakendus lansseeritakse Lady Gagaga

18. veebruar 2011 |  postitas Marta  |  Mood, Seltskond

Vogue Cover Exclusive

Kui olete iPadi omanik ja nõustute maksma 99 senti, saab teie elus olema rohkem Gagat kui pakub Vogue oma paberkandjal ja online-versioonis.

Vogue Cover Exclusive rakendus on iPad App Store’is või veebilehel vogue.com/coverapp saadaval alates järgmisest kolmapäevast ning selle põhiteema on Vogue’i kaanelugu.

Rakendus lansseeritakse Lady Gagaga, keda pildistas Mario Testino. Vogue’i eesmärk on muuta kaanelugu “isiklikumaks kasutajakogemuseks”.

Rakendus pakub kaaneloo täisteksti, eksklusiivset videoklippi fotosessioonilt ja loo autori Jonathan Van Meteri audiopäevikut. Vogue’i märtsinumbri Cover Exclusive rakendust sponsoreerib MAC Cosmetics.

Bookmark and Share

Carine Roitfeld: “Mind ei vallandatud ja see polnud Tom Fordi süü.”

16. veebruar 2011 |  postitas Kristi  |  Mood, Uudised

Carine Roitfeld

Vogue Paris’ peatoimetaja väljavahetamine on viimaste aegade üks kõmulisemaid moesündmusi. Carine Roitfeldi asemel toimetab Pariisi Vogue’is nüüd ajakirja endine moedirektor Emmanuelle Alt. Roitfeld selgitab portaalile style.com antud intervjuus, miks see juhtus, mida ta kahetseb ja mis edasi saab. Siin mõned katkendid:

Tom Fordist:
“Ei, see on vale… See on vastuoluline küsimus, need on kõik vastuolulised küsimused. Nagu ma ütlesin, selle aastakümne lõpus oli näha, et Prantsusmaa uus president tahab ajakirja suunda muuta. Olen kindel, et Tom Fordi teema pole see suund, kuhu nad järgneva paari aasta jooksul lähevad, aga see ei juhtunud Tom Fordi tõttu. Mind ei vallandatud, sest kui mind oleks vallandatud, poleks see olnud ilus lõpp. See oli minu ja Jonathani (Jonathan Newhouse, Conde Nast Internationali juht) vaheline diskussioon, aga ta ei vallandanud mind… ma tean, et tegin head tööd. Ma tean, et reklaamimüügis tegi märtsinumber rekordi. Nii et ma ei jäta maha kurba ajakirja, tühja ajakirja. Ma jätan ajakirja, mis peatus suurejooneliselt. Olen selle üle väga uhke.”

Oma saavutustest:
“Ma sain aru, et selle tööga kaasneb suur võim. Sa võid kellestki kuulsuse teha. Vaadake, mis juhtus Lara Stone‘iga. Ta tahtis modelliametiga lõpparve teha. Ta ei olnud üldse edukas. Ja siis ütles mu sõber Ricardo Tisci: “Sa pead seda tüdrukut vaatama. Ta on vaimustav.” Ma uskusin teda ja värbasin Lara, ja pärast seda värbasin ma ta juba igasse numbrisse. Ta oli minu aaastapäeva erinumbri kaanel, ta oli veebruarinumbri kaanel. Andsin talle kaheksa või ühekda esikaant, ja nüüd on ta üks kõige suuremaid staare. Väga põnev on, kui saad kellestki staari teha. Seda saab teha ka Prantsuse Vogue’iga… Või võtame mu sõbra Peter Philipsi. Ma alustasin temaga koostööd, kui keegi teda veel ei tundnud. Ta oli assistent, nüüd on ta Chaneli jumestusosakonna ülem. Mul on hea meel näha oma sõprade edu, sest mulle meeldib oma kooki jagada.”

Internetist:
“Ma ei ole internetitüdruk. Ma ei pea blogi. Ma pole Facebooki tüdruk. On küll mingi minunimeline Facebooki lehekülg, aga ma ei ole sellega seotud. Ma ei ole Twitteris. Aga ma arvan, et kui ma internetti ei lähe, siis ma kaon täiesti ära, sest tulevik on internetis. Mul on väga raske internetis töötada, aga võibolla ma leian seal oma tee. Leian, et see on väga, väga tähtis.”

Bookmark and Share
Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes